Vena garážmistr Odesláno 8. červenec 2017 Odesláno 8. červenec 2017 Musím prohlásit že mě strašně moc mrzí že nemohu dorazit, sleduju Pepitovo práci kterou si s přípravou dává a nedá se jinak než říct že hluboká poklona a kloubouk až na silnici. Protože jsem sám byl pachatelem několika srazů (menších) ale pro jiné spolky tak si dokážu představit kolik práce s takovou přípravou je a kolik to stojí sil. A druhá věc alespoň já jsem to tak měl byla že jsem se jak se sraz blížil začal jsem se kacířsky těšit aby už bylo po sraze abych to měl za sebou. Protože nervy s organizací a aby vše proběhlo v nějakých drobných odchylkách od plánu jsou fakt velké. Citovat
Pepito Odesláno 8. červenec 2017 Autor Odesláno 8. červenec 2017 Škoda že nemůžeš dorazit Veno Jinak moc děkuji za poklonu,potěšila Máš pravdu že to zabere spoustu času,ale zatím mě to baví,snad mě to nezkazí nějací rejpalové,kteří umí kritizovat,ale sami by se do toho nepustili Nesmím se nechat odradit Citovat
Guest Scratch Odesláno 9. červenec 2017 Odesláno 9. červenec 2017 V 8. 7. 2017 at 13:52, Vena garážmistr napsal: Musím prohlásit že mě strašně moc mrzí že nemohu dorazit, sleduju Pepitovo práci kterou si s přípravou dává a nedá se jinak než říct že hluboká poklona a kloubouk až na silnici. Protože jsem sám byl pachatelem několika srazů (menších) ale pro jiné spolky tak si dokážu představit kolik práce s takovou přípravou je a kolik to stojí sil. A druhá věc alespoň já jsem to tak měl byla že jsem se jak se sraz blížil začal jsem se kacířsky těšit aby už bylo po sraze abych to měl za sebou. Protože nervy s organizací a aby vše proběhlo v nějakých drobných odchylkách od plánu jsou fakt velké. cim vetsi je priprava na miste a s provozovatelem, tim vic ubyva stresu a kdyz jsou jasne nastaveny pravidla, tak nemuze byt rozhodne stres. A myslim, ze vim, o cem mluvim. Pepitovi jsem nabizel pomoc, zatim ji nevyuzil Citovat
Leo Odesláno 10. červenec 2017 Odesláno 10. červenec 2017 Ahoj Pepito, byl jsem mile překvapen, když jsem viděl, že připravuješ celorepublikový sraz. Je to pro nás sice ještě daleký termín (nyní řešíme letní dovolené a netušíme co bude v září), ale chci se také zeptat na příjezd s karavanem (jak tu již bylo zmíněno). Jeho položka ve Tvém ceníku chybí a tak se máme jen zaregistrovat na sraz (zaplatit registrační poplatek - 2x dospělý + 3x děti) a platbu za pobyt karavanu, auta a osoby zaplatit po příjezdu na recepci (jídlo asi budeme mít ve vlastní režii)? Děkujeme za organizaci Citovat
Pepito Odesláno 10. červenec 2017 Autor Odesláno 10. červenec 2017 Ahoj Leo s rodinkou Děkuji za krásné poděkování Musím se přiznat,že jsem s karavany nepočítal,ale když už jste dva,tak se tím budu muset hlouběji zabývat Karavan si můžeš přistavit za chatky č.14(na mapce pod chatkami,které jsou vodorovně),kde máme vyhrazená místa pro stany a je tam i elektrická přípojka. Při vyplňování registrační tabulky uveď vaše iniciály i s jídlem a do kolonky ubytování napiš "karavan" a do druhého řádku pod "karavan" poplatek 200 Kč. Do SZ Ti pošlu částečně vyplněnou tabulku,kterou doplň a pošli na mail uvedený v registračním formuláři. Pokud budeš mít jakýkoliv dotaz,piš,piš,piš Těšíme se na vás Citovat
Pepito Odesláno 10. červenec 2017 Autor Odesláno 10. červenec 2017 V 1. 7. 2017 at 10:02, Pazdera@seznam.cz napsal: Když přijedu s karavanem, bude tam kde stát 3 dny a za jakých podmínek ? Díky. Pazdera Poslána SZ Citovat
Leo Odesláno 10. červenec 2017 Odesláno 10. červenec 2017 Jo elektřina, na tu jsem zapomněl - tu potřebuji . Citovat
Prochazka.paya Odesláno 11. červenec 2017 Odesláno 11. červenec 2017 Rad bych se ukazal, ale 8. 9 mam nocni smenu. Muzu dojet jen na cumendu a pokec? Treba v sobotu? Nebo je podminkou cely sraz?Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk Citovat
Guest Scratch Odesláno 12. červenec 2017 Odesláno 12. červenec 2017 urcite muzes prijet jen na cumendu. Je to i dobry, protoze nas poznas, a zjistis, ze priste si smenu prehodis Citovat
radim.1008 Odesláno 12. červenec 2017 Odesláno 12. červenec 2017 Přesně tak, ale i když jen na sobotu, proveď registraci. Pepito ti to případně vysvětlí. Citovat
Pepito Odesláno 12. červenec 2017 Autor Odesláno 12. červenec 2017 před 13 hodinami, Prochazka.paya napsal: Rad bych se ukazal, ale 8. 9 mam nocni smenu. Muzu dojet jen na cumendu a pokec? Treba v sobotu? Nebo je podminkou cely sraz? Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk Ahoj,rádi Tě uvidíme Prosím o vyplnění registrační tabulky a odeslání,já Ti to zkontroluji a potvrdím Citovat
Prochazka.paya Odesláno 12. červenec 2017 Odesláno 12. červenec 2017 urcite muzes prijet jen na cumendu. Je to i dobry, protoze nas poznas, a zjistis, ze priste si smenu prehodis [emoji3]A bude vubec, kde zaparkovat... Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk Citovat
Pepito Odesláno 12. červenec 2017 Autor Odesláno 12. červenec 2017 Neboj,místa je tam dostatek. Parkovat se bude u chatek i u stanů. Podívej se na fotky a mapku kempu Citovat
Pepito Odesláno 18. červenec 2017 Autor Odesláno 18. červenec 2017 Upravena cena za osobu v karavanu Citovat
Pepito Odesláno 20. červenec 2017 Autor Odesláno 20. červenec 2017 Od zítřka mám 14 dní dovolenou a na mobilu mi nejdou otevřít přihlašovací tabulky,tak mějte,prosím,strpení. Pokud budu mít k dispozici Wi-Fi,tak občas mrknu na fórum. Pokud budete také na dovolené,tak si ji užijte. Citovat
Péťa Odesláno 20. červenec 2017 Odesláno 20. červenec 2017 Pepito užívej dovolené a nestresuj se srazem, to těch 14 dní vydrží. Nebo pověř nějakého pomocníka Citovat
FrantaCV Odesláno 20. červenec 2017 Odesláno 20. červenec 2017 V klidu Pepito, stejně, jak se tak se tak dívám, tak žádný velký nával není. Pravda, ještě je času dost. Užij si "dovču" a zapomeň na tabulky. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.