Pepito Odesláno 17. duben 2020 Odesláno 17. duben 2020 (upraveno) Přál jsem @Medvěd na Facebooku. Ani nepoděkoval, tak mu popřeji ještě tady. Tož vše nejlepší hlavně hóóódně zdravíčka, štěstíčka a mnoho šťastných kilometrů při výletování. Upraveno 29. březen 2021 uživatelem Pepito Medvěd ohodnotil 1 Citovat
radim.1008 Odesláno 17. duben 2020 Odesláno 17. duben 2020 Všechno nejlepší k narozeninám @Medvěde. Medvěd ohodnotil 1 Citovat
vendelinek Odesláno 17. duben 2020 Odesláno 17. duben 2020 před 13 hodinami, Pepito napsal: Přál jsem Mirkovi @Medvěd na Facebooku. Ani nepoděkoval Taky jsem mu přál na.facebooku ,mě poděkoval Medvěd ohodnotil 1 Citovat
Pepito Odesláno 18. duben 2020 Odesláno 18. duben 2020 @vendelinek, nakonec mi na Facebooku poděkoval, když si to tady přečetl. Medvěd ohodnotil 1 Citovat
Medvěd Odesláno 18. duben 2020 Odesláno 18. duben 2020 Na FCB mi holt gratulovalo cca 80 lidí a Tvoje gratula se dostala do neviditelnýho spektra. A když na ní reagoval MotoMoto, tak jsem myslel, že jsem už reagoval Pepito ohodnotil 1 Citovat
Péťa Odesláno 24. duben 2020 Odesláno 24. duben 2020 (upraveno) Radku, HuHu, @Radek Hurvajz - ať se Ti na té Moravě stále daří !!! Upraveno 24. duben 2020 uživatelem Péťa Citovat
radim.1008 Odesláno 24. duben 2020 Odesláno 24. duben 2020 Vše nej Hurvajzi, hlavně zdraví a bacha na dřevomorku. Klemoň ohodnotil 1 Citovat
Klemoň Odesláno 24. duben 2020 Odesláno 24. duben 2020 To narážíš na jeho dřevěné jádro ? Tak já se přidávám Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 24. duben 2020 Odesláno 24. duben 2020 (upraveno) Díky Už jsem včera provedl sanaci dřeva, jen teda, asi jsem stonožka Upraveno 24. duben 2020 uživatelem Radek Hurvajz Klemoň, pavelu96, Péťa a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Pepito Odesláno 24. duben 2020 Odesláno 24. duben 2020 (upraveno) Také se připojuji s přáním všeho nejlepšího a hlavně zdravíčko @Radek Hurvajz. Upraveno 29. březen 2021 uživatelem Pepito Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 24. duben 2020 Odesláno 24. duben 2020 Děkuji všem za přání Pepito ohodnotil 1 Citovat
pavelu96 Odesláno 24. duben 2020 Odesláno 24. duben 2020 Taky přejeme vše nejlepší k narozeninám Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 24. duben 2020 Odesláno 24. duben 2020 A ted pro změnu zase žeru radim.1008, Péťa, vendelinek a 4 další ohodnotil 7 Citovat
vendelinek Odesláno 24. duben 2020 Odesláno 24. duben 2020 Pěkně no Nežer to nebo ztlousteš Tak všechno nejlepší Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 24. duben 2020 Odesláno 24. duben 2020 (upraveno) Ztoustnu jo? To už budu idealniho tvaru, koule Upraveno 24. duben 2020 uživatelem Radek Hurvajz Pepito ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.