MilanF1 Odesláno 27. září 2016 Odesláno 27. září 2016 2,34 Kč/km je krásná hodnota, ale chtělo by to ještě započítat amortizace, pak to taková hitparáda nebude. Citovat
Namor74 Odesláno 27. září 2016 Odesláno 27. září 2016 Mi to s mojí 106 vychází aktuálně na 6,07 Kč/km za předpokladu, že bych auto shodil ze skálny bez jakékoliv zůstatkové hodnoty. Jinak čistě provozní náklady kolem 1,84 Kč/km. Citovat
Stejsn Odesláno 27. září 2016 Autor Odesláno 27. září 2016 Amortizaci auta počítáte na jak dlouho? Já jí mám ve spritmonitoru nastavenou na 6 let, takže teď jsem na nějakých 84 procentech. S amortizací je to 6,50, bez je to 5,- Kč / km. Citovat
mmartinkovic Odesláno 27. září 2016 Odesláno 27. září 2016 Zatial co mam priebezne spocitane, auto mam od r 2009. stav km 92 324 km najazdene : 196 800 km, aktualny stav pocitadla 289 100 km natankovane doteraz za 14 325 €, 10 995 L, priem spotreba 6,69 L/100km opravy za 8 200 €, neratal som poistky, ale cca 130 € / rok, cize + 1040€ na 1 km to vychadza 0,115 €, cca 3,46 Sk. Nebolo zaratane kupna cena a poistne. Citovat
Vvitty Odesláno 7. říjen 2016 Odesláno 7. říjen 2016 V 9/27/2016 at 15:39, Stejsn napsal: Amortizaci auta počítáte na jak dlouho? Já jí mám ve spritmonitoru nastavenou na 6 let, takže teď jsem na nějakých 84 procentech. S amortizací je to 6,50, bez je to 5,- Kč / km. Na GTIcku mi amortizaci zaplatila pojistovna Citovat
Nick406 Odesláno 7. říjen 2016 Odesláno 7. říjen 2016 (upraveno) Od nového roku.... První dva roky celkem zanedbatelná částka spíše drobnosti za pár stovek a dvě závady a to čidlo oleje a motorek ostřikovačů plus nějaký estetický blbosti.Od ledna 2016...předek:ramena,čepy řízení,tyčky stabilizátoru,pružiny+uložení,zadek:ramena,silentbloky,tyčky,pružiny+2X geometrie vše LEMFÖRDER kromě uložení to je Monroe a pružiny KYB dále rozvody,výměna oleje,paliv filtru,vzduch filtr,kabin.filtr,kvůli imobilizéru výměna ŘJ+diag,letní gumy+disky,momentálně včera zimní gumy+přezutí a taky nový světlo bylo zažloutlý a vysvícený pak deska z new od čakoma tu mám ještě pořád doma nebyl čas jí vyměnit pak budíky,různý plasty,manžeta řadičky,zadní stěrač apod. a následují v příštím týdnu kotouče+desky bud ATE nebo FERODO na předek a když tomu připočtu pojistku co jsem platil v týdnu jsem na nějakých 40 tisících ale myslím že ta to bych stejně neměl asi v takovým stavu slušnej new model v plný palbě tak 2004 kterej jsem chtěl tenkrát před tím skoro rokem koupit a tohle dát pryč. Upraveno 7. říjen 2016 uživatelem Nick406 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.