Mosquito Odesláno 29. červenec 2016 Odesláno 29. červenec 2016 Zdravím, zeptám se trochu blbě, protože u jiného auta jsem to nezažil. Je normální, že z P206 rv2002 1,4Hdi s klimou vždy když nastartujem auto popojedem, tak vyteče nějaká tekutina zpod auta? Je bez zápachu, takže tipuji na něco spojeného s klimou a nebo dešťová voda, ale jistý si nejsem. Citovat
radim.1008 Odesláno 29. červenec 2016 Odesláno 29. červenec 2016 Máš zapnutou klimu? Voda nezbývá? Myslím, že to bude kondenzát z výparníku. Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk Citovat
MilanF1 Odesláno 29. červenec 2016 Odesláno 29. červenec 2016 Vezmu to z druhého konce: Vypínáš klimu ještě před dojetím do cíle? Pokud ne, bude ti kondenzovat voda a pak bude pod autem louže. Ale předpokládám, žes zkontroloval stav vody v chladiči, zda náhodou neuniká na chladicí soustavě - díky tomu tedka stojí moje 306tka. Citovat
Mosquito Odesláno 29. červenec 2016 Autor Odesláno 29. červenec 2016 Chladící kapalina to není. Tu jsem kontroloval. Asi to bude z té klimy. Vypínat ji manželka nevypíná. Má na automatiku pořád. Jsem si říkal že to bude z klimy, ale přijde mi divný že u všech aut co máme jsme to nikdy nezažili a to u všech jede klima pořád. Citovat
ozzy56 Odesláno 29. červenec 2016 Odesláno 29. červenec 2016 (upraveno) klima by se měla cca 5-10 minut před koncem jízdy vypnout a nechat vyvětrat, jako třeba bufík (naft. topení), jenže málokdo to dělá...,ale aspoň mají breberky na výparníku klimatizace ideální prostředí k životu Upraveno 30. červenec 2016 uživatelem ozzy56 Citovat
OK406 Odesláno 30. červenec 2016 Odesláno 30. červenec 2016 Jak píše ozzy56, taky to tak dělám léta, že před ,,cílem" vypnu cca 5 minut klimatizaci. Nemám problém se zápachem po zapnutí klimatizace. Samozřejmě, že měním kabinový filtry dle potřeby. Citovat
P607Olda Odesláno 30. červenec 2016 Odesláno 30. červenec 2016 (upraveno) Klimu nevypínám nikdy, ani v zimě, a nesmrdí. (mám automatickou klimu) To jen aby bylo více názorů. Upraveno 30. červenec 2016 uživatelem P607Olda Citovat
Mosquito Odesláno 1. srpen 2016 Autor Odesláno 1. srpen 2016 Tak my jsme nikdy klimu nevypínali a nikdy nic nesmrdělo. Pro pohlcování vlkosti dáváme teď uhlím Citovat
Pacho69 Odesláno 1. srpen 2016 Odesláno 1. srpen 2016 Klímu taky nevypínám vůbec, desinfikuju 2x ročně a loužičku mám i pod 5008 . Vždy, když jedu do garáží, tak než otevřu vrata a nacouvám, tak za sebou zanechávám kapky. No a v garáži loužičku, ale ta se většinou odpaří, než zas odjedu . Loužička z výparníku je normální. Citovat
agresssor Odesláno 1. srpen 2016 Odesláno 1. srpen 2016 V klidu i ja ve 307 me mam pod autem louzi Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.