Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kvalita motorových olejů koupených přes eshopy


Rychtar84

Recommended Posts

Já jsem kupoval v Kelly, u Badisáka a u pema oleje během posledních pár let a nikdy jsem si ničeho zvláštního nevšiml. Takže mě překvapuje, že by pančování oleje bylo tak běžné. A samozřejmě je pro mě cena důležitá, ale to neznamená, že musím používat nejlevnější možný olej. Když je předepsaná Selenie budu dávat Selenii, ale to neznamená, že ji koupím ve Fiatu za 350CZK/L.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

POZOR u autorozvody.cz jsem narazil na tenhle fake, kdo neveri tak hledejte, srovnani je na netu habadej a uz na pohled dojde ze ta flaska je divna... Za me to byl posledni nakup u nich. Prej originalni dily no to jo, tohle nedam ani do kamen

 

WP_20160216_001.jpg

 

WP_20160216_002.jpg

 

WP_20160216_003.jpg

Upraveno uživatelem Pifik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz kvuli jejich velikosti na ne staci kliknout a oni se zvetsej, je tam chyba v tisku na predni strane, na zadni taky. Forma je z XXX kusu, spoje jsou priserny, u cislic na stupnici jde videt klesajici kvalita, hlavne u cisla 4 Je to patrny ze je to odlitek z odlitku, nema to ani ostry hrany, a rovina stupnice asi mluvi za vse. Chces vic detajlu? za 500 Je to tvoje a za to co usetris si k tomu muzes koupit lupu a po vecerech studovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaka konkurence paneboze? Chces vyfotit i fakturu? Hlasuj si jak chces nicmene ja sem k diskuzi prines neco uzitecnyho

 

Pokud si myslis ze ta flaska je origo tak na ytb jsou rusky videa kde ty flasky srovnavaj od 1l po xxx litrovy baleni, sou toho plny fora a dokonce ofic. prohlaseni vyrobcu v PDF se srovnanim...

 

Taky sem tam bral, s dily nemam problem(at jsou to kopie nebo ne, drzej bez problemu). Problem mam s olejem...

 

Pokud si nekdo mysli ze ten olej je ok, prosim... 10l neotevrenyho baleni, s fakturou necham za 500,- ... Olej muze bejt ok, muze to bejt jen prebal od vyrobce nicmene ja si to netroufnu do motoru nalejt vzhledem k tomu ze me auto zivi a jednu vymenu motoru uz jsem si uzil po elfu ;)

Upraveno uživatelem Pifik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A můžeš sem dát aspoň link na to vyjádření oficiálního dovozce? Já jsem bral oleje i díly, jak u Badisáka, tak jinde a nevšimnul jsem si rozdílu tehdy ani teď. Zatím to opravdu není, ani trochu důvěryhodná zpráva.

P.S. já ten olej nechci, ne že by se sleva nehodila, ale Mobil nikam nenalívám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak proc je tu takovy tema kdyz pak clovek prida prispevek k veci i s dukazem a nikdo mu neveri? To je fakt k smichu :D

 

ulozeny mam treba http://www.auto-hanak.cz/pdf/padelany_castrol_v_Evrope.pdf

 

znova opakuju ze nejde o pomluvu toho shopu! Sam tam nakupuju, bral jsem rozvody, cidla a spoustu jinejch kravin... vse drzi ale tohle tam proste nenaliju, max do olejnicky

Upraveno uživatelem Pifik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu ctít presumpci neviny. Dneska se zaregistruješ, tvůj první příspěvek je kritika obchodu, kde mnoho lidí bez problému roky nakupuje a tvůj důkaz je v nějakých fotkách, na kterých aspoň já nevidím nic.

To PDF je o úplně jiných olejích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem z toho rozpačitý. Už registrace Pifika je přinejmenším podivná (jméno, příjmení a adresa), ale proč na něj hned plivat, když zde upozornil na možná nekvalitní výrobky. Je teď asi na Badisakovi, aby reagoval, případně vložil nějaký atest.

 

Já osobně u Badisaka nakupoval jednou a byla to tragédie. Ale protože se k několikanásobné reklamaci postavil čelem, nebudu tady hned na něj plivat. Naopak, pro mě je velmi seriózní prodejce, protože se nijak nevykrucoval. Proto jsem i zvědavý na jeho reakci zde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...