Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kvalita motorových olejů koupených přes eshopy


Rychtar84

Recommended Posts

Ahoj,

zaujal mě článek na autoforu.cz a pak hlavě ta diskuze ke článku.

http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/pozor-na-falesne-oleje-podivejte-se-do-pancovaci-dilny-mela-obrat-4-miliardy-rocne/

 

jaký je Váš názor na kvalitu olejů kupovaných přes eshopy? Např Total má pouze 10 ofiko distributorů po ČR, kteří mají samozřejmě ceny vyšší. Potom je tady spousta internetových obchodů, kde koupíš litr za 130Kč. (jeden z nich mi odpověděl, že žádný cetifikát nevlastní, ale že "Castrol bere opravdu od Castrol Lubricants CZ")

 

Opravdu chci věřit, že Badišák na autorozvodech nebo Granex má ty oleje ofiko,,,, ale kdoví....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou jsem měl doma 7000 total 10W40 z eshopu, 7000 total 10W40 z AutoKelly a 7000 total 10W40 nalitý do kanystru ze sudu od autorizáku. Každý z nich měl jinou barvu. Nejtmavší byl ten z AK ;) Já si tedy iluze rozhodně nedělám :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už léta leju náš Shell, který máme u nás v servisu - bereme po sudech přímo od Shellu už přes 20let. . . I tady si člověk může udělat pochyby...  Ale už to mám zažité, takže beru a liju shell (používaly jsme ho i jako ofic.servis PEUGEOT hodně přes 15let). Nikdy nebyl jakýkoliv problém... Cena je taky dobrá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kvalita olejů v ešopech bude stejná jako u ofic. distributorů, protože kdyby Total chtěl, tak jeho olej koupíme jen u ofic. distributorů, ale protože je lepší prodat velké množství za méně, než malé množství za moc, je to tak, jak to je :P

 

jinak roky leju olej z ešopu a auto jede, takže neřeším :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Olej beru od jednoho eshopu už drahnou řadu let nikdy jsem neměl problém že by některý motor po výměně vykazoval změny v chování. Ročně vyměním něco okolo 50 L zkraje jsem bral jen Castrol Magnatec teď beru i jiné značky a v pohodě.  Cenově je to cca 60% ceny v AK na pultě bez slev.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...