Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno (upraveno)

Tak je čas představit nový přírůstek do garáže už nějakou chvilku jsem majitelem 306 cabrioletu co se týka auta tak výbava full kožený interier klima el. okna + zrcatka klima výhřev sedaček ostřikovače světel a to hlavní motor XSi 2.0 :-) doufám že bude dělat jenom radost i když už nějaký servis proběhl,auto má najeto poctivých 140tis a je to na něm znát proběhne výměna předních tlumíčů,rovnou jsem vyměnil  původní 16ky za 16ky co jsem měl na S16.:-)

post-23465-0-27334200-1453325099_thumb.j

post-23465-0-14997400-1453325123_thumb.j

post-23465-0-41366400-1453325139_thumb.j

post-23465-0-90365900-1453325147_thumb.j

Upraveno uživatelem 306-Kubik-S16
Odesláno

Vypadá zachovale, taky se přikláním k tomu, že barva není origo. 

Motor je tam tedy 89 kW? 

Až to počasí dovolí, udělej lepší foto, takto jsi jako tajnůstkáři automobilky, když postupně odhalují nový model. :D

Odesláno

Děkuji :-)) barva je to skořicová perlet lepší fotky budou asi až březen duben kdy možná vyjedem .Každopádne jak říka Petr na zimu bohužel nemám žádný auto GTi i Cabro jsou v garáži takže jezdím služebákem:-) a Milan ano je to 89kw :-)

  • O 2 měsíce později...
Odesláno

Není těch hadic v motorovém prostoru nějak moc? :myslim:D

Jinak moc hezký autí a pěkná barva,originál? :super

Doufám že se uvidíme na nějakém srazu.

Přeji hodně šťastných kilometrů :papa

  • O 4 týdny později...
  • O 3 měsíce později...
Odesláno

Tak a máme tu po delší době par věcí co se odehrálo proběhlo navaření koncoveho tlumice Utler za navaření děkuji členovi SV24,výměna vyteklých předních tlumičů ( ješte puvodni OE) za nové a zaroven kratší pruziny ještě doladíme zadní nápravu o zub dolu,zastavba mensi audiosestavy vymena oleje prechod z 5w40 na 10w40 čekám aý mi dorazí trmeny z 307 HDi takže jsem mezitim nechal stočit puvodni kotouce z S16ky meli lehkou hranku jinak co se týka motorově je auto ve vynikajici kodici  bez strechy jsem zkusil 185km/hod vic ani tuk a se zatazenou strechou 205km/hod a jeste zrychlovala :-)  

13950482_10205387505041844_1387438993_o.jpg

13932268_10205387504961842_1835477921_o.jpg

13931605_10205387513722061_657862196_o.jpg

13987920_10205387503961817_1598111551_o.jpg

13987308_10205387503361802_1586664807_o.jpg

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...