306-Kubik-S16 Odesláno 20. leden 2016 Odesláno 20. leden 2016 (upraveno) Tak je čas představit nový přírůstek do garáže už nějakou chvilku jsem majitelem 306 cabrioletu co se týka auta tak výbava full kožený interier klima el. okna + zrcatka klima výhřev sedaček ostřikovače světel a to hlavní motor XSi 2.0 :-) doufám že bude dělat jenom radost i když už nějaký servis proběhl,auto má najeto poctivých 140tis a je to na něm znát proběhne výměna předních tlumíčů,rovnou jsem vyměnil původní 16ky za 16ky co jsem měl na S16.:-) Upraveno 20. leden 2016 uživatelem 306-Kubik-S16 Citovat
Béďa Odesláno 20. leden 2016 Odesláno 20. leden 2016 vypadá dobře, to asi neni origo barva co? Citovat
Roman Bazi Odesláno 20. leden 2016 Odesláno 20. leden 2016 Tak ať slouží k naprosté spokojenosti. Foto v lepším světle nutné . Citovat
MilanF1 Odesláno 21. leden 2016 Odesláno 21. leden 2016 Vypadá zachovale, taky se přikláním k tomu, že barva není origo. Motor je tam tedy 89 kW? Až to počasí dovolí, udělej lepší foto, takto jsi jako tajnůstkáři automobilky, když postupně odhalují nový model. Citovat
radim.1008 Odesláno 21. leden 2016 Odesláno 21. leden 2016 Zajímavá barva. Jinak vypadá pěkně. Jen mi řekni, který auto máš na zimu? Citovat
OK406 Odesláno 21. leden 2016 Odesláno 21. leden 2016 Pěkná 306 cabrio. Ať dělá samou radost. Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 22. leden 2016 Autor Odesláno 22. leden 2016 Děkuji :-)) barva je to skořicová perlet lepší fotky budou asi až březen duben kdy možná vyjedem .Každopádne jak říka Petr na zimu bohužel nemám žádný auto GTi i Cabro jsou v garáži takže jezdím služebákem:-) a Milan ano je to 89kw :-) Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 9. duben 2016 Autor Odesláno 9. duben 2016 Dneska sem vymenil tesneni ventiloveho vika a chtel vymenit olej ale bude se muset navarit matka na vypoustak nekdo ho tak ozvejkal ze se nechytne klic:-(( Citovat
MilanF1 Odesláno 9. duben 2016 Odesláno 9. duben 2016 Do toho šroubu nelze vrazit imbus? Jinak hold navařit a pak samozřejmě nový šroub. Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 9. duben 2016 Autor Odesláno 9. duben 2016 sroub bohuzel neni origo takze nema ctyrhran v sobe no jeste to tak peto sundavat vanu je tam hlinikova a na ni klima kompresor atd... ale treba to tak dopadne no Citovat
MilanF1 Odesláno 9. duben 2016 Odesláno 9. duben 2016 Pe.Tře, a čím si tím pomůže? Tedy krom toho, že se mu bude lépe vařit matroš na ten šroub. Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 9. duben 2016 Autor Odesláno 9. duben 2016 hlavni problem proc chci menit olej je ze tam je olej navic cca 1cm nad maximem a jezdi na 5w40 a ja chci prejit na 10w40 :-) ne zkusim az budu mit moznost navarit tu matku no Citovat
Pe.Tr Odesláno 9. duben 2016 Odesláno 9. duben 2016 Ze by nemusel varit, treba svěrák apod odesláno z mého telefonu co držím v ruce Citovat
Pepito Odesláno 10. duben 2016 Odesláno 10. duben 2016 Není těch hadic v motorovém prostoru nějak moc? Jinak moc hezký autí a pěkná barva,originál? Doufám že se uvidíme na nějakém srazu. Přeji hodně šťastných kilometrů Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 10. duben 2016 Autor Odesláno 10. duben 2016 rikal jsem si ze v zadnym auto nemuze byt vic hadic jako mam v S16 pak jsem otevrel tenhle motorak a 2.0xsi je na tom jeste hur:-D barva origo neni ;-) Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 8. květen 2016 Autor Odesláno 8. květen 2016 Tak probehla vymena cepu rizeni,kulaky ramen,stabiky a o vikendu dam novy tlumice horni ulozeni a snizene pruziny ;-)) Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 8. srpen 2016 Autor Odesláno 8. srpen 2016 Tak a máme tu po delší době par věcí co se odehrálo proběhlo navaření koncoveho tlumice Utler za navaření děkuji členovi SV24,výměna vyteklých předních tlumičů ( ješte puvodni OE) za nové a zaroven kratší pruziny ještě doladíme zadní nápravu o zub dolu,zastavba mensi audiosestavy vymena oleje prechod z 5w40 na 10w40 čekám aý mi dorazí trmeny z 307 HDi takže jsem mezitim nechal stočit puvodni kotouce z S16ky meli lehkou hranku jinak co se týka motorově je auto ve vynikajici kodici bez strechy jsem zkusil 185km/hod vic ani tuk a se zatazenou strechou 205km/hod a jeste zrychlovala :-) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.