Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Já začla se srazama Libercem 2015.. (Péťa a Minimaxa :potlesk - je to lepší, že jo, Péťo.. :D) Bála sem se jet mezi cizí lidi.. :D a není to ani rok a s mladou pani Přémovou budu sdílet lože skoro společé.. :D (chudák pani.. :D)
Žamberk mi utek... :(

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem zjistil, že v Rokytnici je muzeum lokálky... No cestou 4 rozhledny.. To abych vyjel už v 7 ráno...:-D

:D Je, na nádraží ve staré výtopně. A když budeš mít čas, tak sedněte na vlak směr Doudleby. Pěkná trať údolím s tunely. Akorát nevím, jak jede vlak tam a zpět. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Je, na nádraží ve staré výtopně. A když budeš mít čas, tak sedněte na vlak směr Doudleby. Pěkná trať údolím s tunely. Akorát nevím, jak jede vlak tam a zpět. :D

A ještě jsem tam našel pěchotní srub Hanička a dělostřeleckou tvrz Hanička..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jistě. ;) Akorát mám dojem, že přes zimu je tam zavřeno. :myslim To je při cestě z Rokytnice v Orlických horách do Bartošovic, na vršku na Panském poli je parkoviště a potom pěšky nahoru lesem po cestě. To si nech na léto. Těch bunkrů a tvrzí je tady víc. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tajně doufal, že bych v sobotu odpoledne přijel, a přespal u Blanenských lvů ve spacáku na zemi, ale protože od pátku ležim s nemocí, tak to určitě nedám :bojim . Škoda :bojim . Užijte si sraz na jedničku :super

Upraveno uživatelem Roman Bazi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tajně doufal, že bych v sobotu odpoledne přijel, a přespal u Blanenských lvů ve spacáku na zemi, ale protože od pátku ležim s nemocí, tak to určitě nedám :bojim . Škoda :bojim . Užijte si sraz na jedničku :super

To je škoda... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bazi to nezvládl, že by musel na ples a ne na sraz, tak se hodil marod :).

Samozdřejmě to klasifikuji jako zanedbaný pití.

Takže po propuštění se ohlas, protáhnu Tě ozdravovnou .....

 

KOBRA

Upraveno uživatelem kobra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kouďáku, ani nevíš, jak mě to mrzí.

Kobro, o víkendu jsem chtěl přijít na pivo, ale asi bych na Písečnou nedošel. Jak se uzdravím, tak se přijdu léčit do kotelny.

Letos jsem se rozhodl nejet po nemocničním plesu na akci na vysočině, ale jet na klouzání, a takhle jsem dopadl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...