Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dacia Duster


Milan+

Recommended Posts

před 51 minutami, Scratch napsal:

Apropo: v nedeli kdyz jsem se vracel z vikendu se mnou "zavodil" pan v Dusteru (aneb nepustim te pred sebe na dalnici ani za nic :D ), ve 170 mu nejak dosel kozi dech a ja nakonec musel udelat prestupek :D

No ne pochop tak si myslel když si koupí teď tolik populární "SUV" že se z něj posadís na řit, ale zapomněl, že do toho nedávají žádný pořádný motor :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, brixtr napsal:

asi pujdu na oko projevit zájem ale psst :D

to by byl Gába naštvaný kdybych jeho auto řídil dřiv jak on :D :D :D 

všimni si ty cedulky za stěračem 😛 je tam napsáno prodáno 😉

Péťa: mají jich na dvoře dost,ale náš je jediný na prodejně 😉 čestné místo na prodejně-u výlohy

20181103_071436.jpg

20181103_071418.jpg

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, radim.1008 napsal:

No jsem zvědav na tvoje dojmy. ;) Kdy si pro něho jdeš?

Myslím,že dojmy jsou super a budou super-jezdil jsem předáděčkou a projížděl jsem ji po takové panelce (brixtr ví jaká je) a ten podvozek je i na 17" neskutečný (všichni ho chválí-asi vědí proč). . . je to 1.6 SCe a nebude to žádný trhač- je to bez turba-rozvody jsou řetězové . . . přecházím z 1.6 16V přes 1.2 opět na 1.6 . . . myslím,že vím co od toho čekat . . .  Peugeot 307 Break jsem měl social edition kde byla jenom manuální klimatizace,přední ovládání oken (vzadu švihadla),elektrická zrcátka.Duster je ve srovnání s 307 v luxusní výbavě(nebral jsem vyhřejvaný sedačky,bezklíčové startování a kožené sedačky-jinak je tam všechno).😉 Když nepočítám nějaké dekorační plasty na blatníky a dveře.

 

 

@vladosr ja už ho mám dostat na značkách-budou ho přihlašovat-služba zákazníkovi(přihlášení si platím,ale jinak za to nic nechtějí)

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...