dodS12 Odesláno 17. červen 2015 Odesláno 17. červen 2015 Caute, dneska sa mi objavil zvuk v kabine, ktory neviem identifikovat, co to moze sposobovat, vyskytne sa vzdy po nastartovani motoru a priblizne 10 sekund trva ten zvuk. Pridal som zvukovu nahravku, ten zvuk pocut od 3 sekundy po 13 sekundu. Co to moze byt? Citovat
dodS12 Odesláno 17. červen 2015 Autor Odesláno 17. červen 2015 TU je ta nahravka Hlas0005.amr Citovat
misho.1709 Odesláno 17. červen 2015 Odesláno 17. červen 2015 (upraveno) Odkiaľ to ide, príp. kde si mal položenú vec, s ktorou si to nahrával? Edit: Skontroluj si motorček vnút. klapky. Vydáva rovnaký zvuk a naprázdno ťahá cca 10s, čo keď som porovnal, tak presne tak dlho to robí aj tebe. Najskôr zlomená oska. Upraveno 17. červen 2015 uživatelem misho.1709 Citovat
dodS12 Odesláno 17. červen 2015 Autor Odesláno 17. červen 2015 zda sa mi, ze to ide od pristrojovej dosky na spolujazdcovej strane a nahraval som to telefonom, mal som ho v ruke a drzal som ho nad spolujazdcovou sedackou Citovat
misho.1709 Odesláno 17. červen 2015 Odesláno 17. červen 2015 Odpoveď som ti už napísal. Skontroluj si tú klapku. Alebo keď to dohučí, stlač tlačidlo vnút. okruhu a keď to spraví ešte raz, je to motorček. Citovat
Stejsn Odesláno 17. červen 2015 Odesláno 17. červen 2015 Mně taky často v létě hučí v kabině, kór když je venku horko a jedu po městě. Vychází to odněkud zpod volantu... Citovat
misho.1709 Odesláno 17. červen 2015 Odesláno 17. červen 2015 Nakoľko píše, že to ide od prístrojovky na spolujazdcovej strane, tak tipujem motorček. Nedávno som ho menil a všimol som si, že zapojený len tak voľne (bez záťaže) sa točí 10s, so záťažou cca 2s. V tomto prípade je to rovnako dlho. Motorček funguje až po naštartovaní. Uvidíme, akú dostaneme odpoveď. Čo to ale robí tebe Stejsn, to netuším... Citovat
dodS12 Odesláno 17. červen 2015 Autor Odesláno 17. červen 2015 a kde presne najdem ten motorček vnút. klapky, a ako sa k nemu dostanem? je to jednoducha oprava, alebo to radsej nechat na autoservis? Citovat
krtek 2 Odesláno 17. červen 2015 Odesláno 17. červen 2015 (upraveno) toto je anglicak tak si to zrkadlovo prehod Upraveno 17. červen 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
dodS12 Odesláno 17. červen 2015 Autor Odesláno 17. červen 2015 to : krtek 2 mozes to este raz poslat ten obrazok, lebo sa nezobrazuje v tvojej odpovedi Citovat
krtek 2 Odesláno 17. červen 2015 Odesláno 17. červen 2015 (upraveno) je to video z yotube mas na to prehravac? Upraveno 17. červen 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
misho.1709 Odesláno 17. červen 2015 Odesláno 17. červen 2015 Je to odkaz na youtube. Máš ho v SS Citovat
dodS12 Odesláno 19. červen 2015 Autor Odesláno 19. červen 2015 este mam dalsi postreh to bzucanie sa teraz nevyskytuje po kazdom nastartovani, raz to bzuci, raz nie, este ma napadlo ci by to nemohlo byt len nejakym uvolnenym tesnenim Citovat
Lubos91 Odesláno 19. červen 2015 Odesláno 19. červen 2015 Mne takto bzučí ventilátor v strope pri svetle ale to počuť už pred naštartovaním pri otočení kľúčom tak to asi nebude ono Citovat
misho.1709 Odesláno 21. červen 2015 Odesláno 21. červen 2015 (upraveno) Takže nakoľko po debatke s dodS12, že sa mu klapka nehýbe, prikladám fotky, ako jednoducho odpojiť motorček ovládania klapky vnút. okruhu. Stačí zhodiť dečku pod spolujazdcovou skrinkou a odpojiť konektor. dodS12, ak ho odpojíš a bude ti to stále robiť, tak problém bude niekde inde. Možno to pomôže nabudúce aj niekomu inému Upraveno 21. červen 2015 uživatelem misho.1709 Citovat
dodS12 Odesláno 22. červen 2015 Autor Odesláno 22. červen 2015 Tymto by som sa chcel podakovat " misho.1709 " za jeho ochotu a pomoc a poskytnutie fotonavodu. Takze dneska som zistil, ze po odpojeni motorčeka ovládania klapky vnút. okruhu bzucanie prestalo aj po viacerych startovaniach, akonahle som zapojil motorcek naspet, tak okamzite pri nastartovani zacalo bzucanie. Cize dovodom bzucanie je motorček ovládania klapky vnút. okruhu. Citovat
dodS12 Odesláno 22. červen 2015 Autor Odesláno 22. červen 2015 Este sa chcem spytat, ci nema niekto na predaj funkcny motorček ovládania klapky vnút. okruhu? Citovat
misho.1709 Odesláno 22. červen 2015 Odesláno 22. červen 2015 dodS12 za málo. Ako som ti spomínal, od toho tu je predsa club Citovat
P607Olda Odesláno 23. červen 2015 Odesláno 23. červen 2015 (upraveno) Na výměnu kašli. Zastav (odpoj) ho v poloze "zvenku" a hotovo. V LM máte čistý vzduch, ne? Upraveno 23. červen 2015 uživatelem P607Olda Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.