Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

MotoMoto: upřímně, je vidět že si nikdy nic takového nedělal, tvoje názory jsou opravdu mimo mísu.. 

 

ZNOVU OPAKUJI:

Konkurz na moderátory není o navýšení jejich počtu!

Chceme oddělit moderátory od vedení tak, aby jste si v případě pocitu křivdy měli kde stěžovat!

 

To jsou snad změny k lepšímu ne?

Odesláno

Máš pravdu nedělal, ale umím si myslím představit jak by to mělo fungovat.

Ano jsou to změny k lepšímu, jde jen o to jak moc se to projeví. I ten sebelepší záměr může kdokoliv pos...t.

Ale držím palce aby se našli ochotní a slušní lidé. Vůbec to neznamená, že si myslím, že současní nejsou slušní a ochotní, to raději hned uvádím na pravou míru. Aby mě někdo nechytal za slovo.

Odesláno

To není hájení to co tu řešíme, to jsou cílené provokace, ať už náladou, nebo podpisem, to je potřeba rozlišovat.

 

To v cem Ty vidis provokaci velka cast uzivatelu nevidi vubec (protoze takovy kraviny jako nalada nectou) a ten zbytek vidi jen to co je tam napsano - ze dotycny prestal byt radnym clenem klubu od roku 2015. Nebyt toho ze se to tady ted rozmazava tak bych si ani nevsimnul ze je to ma byt rejpani do nekoho a povazoval to za proste konstatovani situace srovnatelne s citaci "chcije a chcije".

Nebylo lepsi to prekousnout, nechat to tam a usetrit ostatni od tohoto flame, po kterem uz jeho naladu zaregistrovali snad skoro vsichni? Aspon by meli moderatori ten propagovany klid na praci... ;)

Odesláno (upraveno)

Máš pravdu nedělal, ale umím si myslím představit jak by to mělo fungovat.

 

Takových je, co si myslí, že si umí představit ...

Já si třeba myslím, že by to mělo fungovat tak, že si lidi přečtou pravidla a budou je dodržovat. Budou respektovat zvolené vedení a jimi pověřené funkcionáře. Pokud s něčím nebudou spokojeni, tak budou kontaktovat vedení - ideálně na k tomu určeném fóru. Vedení se k tomu vyjádří a jeho vyjádření je konečné. Pokud nebude dotyčným vyjádření po vůli, nezbývá jim, než to rozhodnutí respektovat minimálně do příštích voleb, kde si třeba zvolí jiné vedení, které to bude dělat jinak a počínání dotyčných posvětí.

Upraveno uživatelem MJSytic
Odesláno

Umím si představit, jak by to mělo fungovat :)

Aneb - auto jsem nikdy neopravoval, ale umím si představit, jak se to dělá, takže stojím opravářovi za zadkem a radím mu, jak to má dělat, on by beze mě nevěděl, že to vlastně dělá špatně, tak to podle mých rad udělá lépe :P

Nebo - sice jsem nikdy neprogramoval, ale umím si představit, jak se to dělá, takže bych všechny programy udělal lépe než ti blbí programátoři, kteří to asi neumí...

Jo jo, kde já jsem to všechno už slyšel.

Odesláno

MJSytic To je právě ono, když vedení rozhodne tak to platí. A tak by to nemělo být. V tom se asi neshodneme. Vedení je jako vláda, vede stát a skládá účty sněmovně, která je zákonodárná. A zde to je podobné. Můžeme odvolat vedení, ale také ho můžeme úkolovat. Můžeme říct tohle děláte dobře a tohle ´špatně. A ne jednou byli zvolení a tak do dalších voleb jsou hajení.

 

oddie: řekl jsem snad něco takového co zde píšeš? To že si umím představit jak by mělo fungovat je podobné že si umím představit jak by auto mělo jezdit a program dělat určené věci. Já tu přeci nehodnotím, že si umím představit jakým nástroje a způsobem je přesouváno vlakno fora jinam a nebo mazána nálada druhých. To jsi spletl trochu level.

Odesláno (upraveno)

MotoMoto: Být v "robotickém" vedení, kde nemám možnost realizovat své představy a řídit se svými názory, bych pracovat nechtěl. Uvidíme po volbách, jak se ti případně povede tuto představu realizovat :myslim

 

Osobně novým moderátorům jejich budoucí činnost nezávidím. Individuální ohýbání pravidel jen způsobí nejistotu v jejich rozhodování a prodlouží doby zásahů :myslim Ale třeba si to časem sedne ...

Upraveno uživatelem MJSytic
Odesláno

MJSytic Není to o ohýbaní pravidel, je to o něčem jiném. A ani o robotnickém vedení. Je to o naslouchání jiným a neprosazování si svých názorů z pozice silnějšího. Člen vedení je vždy ve výhodnější pozici. má více informací a je na něm zda si bude prosazovat "svoje" práva přes mrtvoly a nebo se přiblíží. Jen hlupák neposlouchá hlas lidu. To jsem nevymyslel já. Současná situace v klubu to jasně ukazuje, že systém biče a nebo cukru a biče zde nemůže fungovat.

 

Oddie: Nebudu se s tebou přít. Je hezké že víš lépe než já jak jsem co myslel. Já pdotkl, že si myslím, že si dovedu představit jak by to mělo fungovat, jak by to auto mělo jezdit a jak by ten program měl pracovat. Ne, nevím jak se auto opravuje a ještě trochu si pamatuji jak se programuje. Ale to neznamená, že si nedovedu udělat představu jak by moderátoři měli fungovat ke spokojenosti všech a nejen vedení.

Odesláno

Twl, už to někdo slepte, kdo to ma furt hledat. Haloooo, admin tu není?

Odesláno

To fakt nejde, jedině je dát aspoň do stejné sekce. aby se nemuselo lítat sem a tam. Pokud by to bylo přijatelné řešení tak bych Tě Radku o to poprosil. Děkuji. Myslím, že i autoři vláken by to akceptovali.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...