zkus ještě jedno zapojení--dej minus na obal starteru a plus přímo na ten kontakt s plechem vedoucím do starteru (na tvém foto ten kontakt vlevo)--pozor--když bude starter dobrý, pak při rozjezdu poskočí--upni ho do svěráku,nebo at ti ho druhý přidrží..., když se rozjede,je špatná jen cívka,nebo kontakty v ní--je pak škoda kupovat celý starter...
když nepůjde ani teď, je zralý na repas, nebo jiný starter
ten starline není bůhvíco,ale máš na něho aspon záruku...
[upravil dne 21/1/11 19:50 ozzy56]