Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 913
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. minulý týden byli v Ostravě v Avionu, svezl jsem se str.194 , ten klučina mi říkal, že by se mohli připojit na síť hypersuper, ale mají nařízeno jet na agregáty, aby byla jistota, že nevypadne proud...
  2. je to křižovatka u vodárny (ostrava-jih), nedávno po rekonstrukci...
  3. ozzy56

    Disky pro Rifter

    kolové šrouby kup na vrakovišti peu--citroen, mají jich tam hafo a levně, disky bych koupil i ty levnější, protože k čemu vyšší odolnost disku u osobáku ? myslím jako přes nosnost atd., jinak odolností proti korozi atd. budou určitě stejné
  4. ozzy56

    Noční hlídání

    no jedna věc mě napadla okamžitě
  5. ozzy56

    Noční hlídání

    jasně , je to i věkem, ale někteří spolupracovníci se zase po nějaké době v penzi ,,přeonačili'' a spí třeba do 8--takže to bude spíše jedincem
  6. ozzy56

    Voda v kabině, rez podlahy

    @marek 1982 pokud ten svářeč nemá zkušenosti z karosařiny, bude mít s tou opravou problémy, a ty pak taky
  7. ozzy56

    Noční hlídání

    taky se přidávám--ty roky vstávání v 5 ráno jsou pořád v těle, spím max. do 6, ale vyjímečně
  8. doba výhodného protiúčtu je fakt pryč, někde kolem 2014 bylo nejlíp, a vypadá to, že se ta doba hned tak nevrátí
    • 6
  9. ozzy56

    Předehřev motoru

    ahoj, kryt proti kunám nekupuj--žádný kryt kuně nezabrání, aby vlezla do motorového prostoru, třeba já jsem tady známý tím, že používám na noc pod kapotu zadní (červenou) blikačku z jízdního kola, od té doby mi kuna do motoru neleze Hruška v Opavě dobrý--jezdil jsem k nim na garančky s pežotem, ty to samozřejmě z Vysoké budeš mít nejblíže... jinak doporučím používat do nafty aditivum VIF--dávej aspon v zimě (zimní VIF) a motor nepodtáčej, jak se to dělalo u starších dieselů, ty dnešní turbodiesely 1200 nemají rády, pokud možno pod otáčky maxima točivého momentu nechoď (cca 1800 ot./min) a taky to nervi delší dobu přes 3500 ot. , jinak mám teď Hyundaie
    • 40
  10. ozzy56

    Předehřev motoru

    když už je tady to téma, kamarád má na zimu takový kovový přípravek, do kterého strčí obyčejnou žehličku tím horkým nahoru a položí to pod olejovou vanu motoru, je tam fuga (mezera ) cca jeden centimetr a říká, že stačí ohřívat půl hodiny před startem a motor je teplý
  11. ozzy56

    Předehřev motoru

    ahoj, pokud máš možnost 220 V, dal bych pod motor na noc el. odporový ohřívač do nějakého plechového držáku, aby teplo usměrňoval k motoru, a na kabel spínací hodiny, na ohřátí motoru by mělo stačit cca 1000 W ?? dobu ohřevu si vysleduješ sám podle okolní teploty, el. topení má vliv na rychlejší ohřátí motoru a tím i topení v autě, ale kvůli FAP a karbonování nemá smysl řešit ohřívání motoru si myslím, jinak pokud chceš mít teplo i uvnitř auta, tak asi jen Webasto (Eber), při montáži specializovanou firmou tohle nemá vliv na záruku, ale cena cca 40 tisíc ??
  12. @peugeotka12 nene, neznám, přece jenom ostrava není taková prde., že bychom se tu všichni znali, a navíc já jsem ze staré školy--ke slušným lidem se chovám slušně
  13. ,,optimalizaci kilometrů''-- to si musím zapamatovat
  14. já bych se přidal ke -kirkiz--vem s sebou nějakého maníka, abys nepřišla o auto a ještě o něco, chlapi sou prasata a co když to bude ten vrahoun ?? , jinak su z ostravy, tak vím svoje
  15. no a je to--takže nikdo nic neukradl, neodmontoval, AAAčkám se zajdi omluvit
  16. tak nějak by blízká budoucnost v elektroautech měla vypadat https://www.seznamzpravy.cz/clanek/auta-dal-zdrazi-nejen-kvuli-elektromobilite-a-vyvoj-mensich-je-ohrozen-174786
  17. ozzy56

    P407 - koupě vozu

    tomu se už říká průběžná výměna oleje
  18. řekl bych, že to pořád není odvzdušněné na 100% jen perlička--T 148 se odvzdušnovala tak, že zadek auta musel být výše než předek
  19. ozzy56

    HanysR 508 SW GT 1.6 PureTech 225

    udělal bych to i u levnějšího auta--dneska se s viníkem domluvíš, ale zítra už je všechno jinak...
  20. dalo by se lehce zjistit, jaké tepelné kryty byly na autě když vyjelo z továrny přes Servicebox, ale celkem nechápu, proč se rozčiluješ , když auto nemáš od novoty ?? je normální, že na ojetině něco chybí, nebo nefunguje a jinak--v každém autorizáku ti chybějící díly objednají a prodají, dokonce i namontují
    • 17
  21. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    no chlapyy, byly tam obsazené 2, slovy dva stoly , přitom přes víkend tam bývalo narváno..., ano, jsou tady ty dny NATO, takže lidi byli i tam, ale i tak vidím podnikání v hospodách na levačku joo, v hlavním sále byla svatba, takže nějaký kšeft byl...
  22. ta 75kw verze je i hlučnější a musí se víc točit než ta 96kw verze, ale pro staršího vyježděného chlapa stačí
  23. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    dnes na procházce a večeři-- smažák za 200 , jinak nepršelo, i když to furt vypadalo že bude
  24. ozzy56

    Peugeot 607

    první dotaz na klubu , hlavně v klidu, potichu a neurazit--mohl by odejít a nazlobený
  25. tak říká se: co neshoří, to neshnije...
×
×
  • Vytvořit...