ahoj, pokud máš možnost 220 V, dal bych pod motor na noc el. odporový ohřívač do nějakého plechového držáku, aby teplo usměrňoval k motoru, a na kabel spínací hodiny, na ohřátí motoru by mělo stačit cca 1000 W ?? dobu ohřevu si vysleduješ sám podle okolní teploty, el. topení má vliv na rychlejší ohřátí motoru a tím i topení v autě, ale kvůli FAP a karbonování nemá smysl řešit ohřívání motoru si myslím, jinak pokud chceš mít teplo i uvnitř auta, tak asi jen Webasto (Eber), při montáži specializovanou firmou tohle nemá vliv na záruku, ale cena cca 40 tisíc ??