jasně, že je to blaf, který měl někdo nutkání hodit na Seznam, mně spíše vadí ta záplava negativních zpráv hned od rána..., jinak máš pravdu v tom, že mám už nějaké roky a takové zprávy mě nerozhodí, ať si ,,vědci'' píšou co chtějí..., po převratu režisér Mencl byl za to, aby tady nějaká cenzura zůstala, protože jinak nás Západ zaplaví přiblblýma filmama a negativníma zprávama jako v USA , v té době jsem měl přes 30 a říkal si, co to tlachá..., už hodně roků se mu v duchu omlouvám--měl pravdu ten hoch...