Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 913
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. ozzy56

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    já nad tím nefilosofuju, on udělal opičku mně, já jemu--jsme si kvit , my se s tím v ostravě neserem, dáme si po čuni a šlus
  2. ozzy56

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    já si myslím, že chtěl udělat naschvál, ale nevšiml si, že sedím v autě , měl štěstí že utekl, bylo by facek jak v kině
  3. ozzy56

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    včera sedím v autě u Globusu a čekám na ženu, vtom vedle zaparkuje dodávka ale tak, že neotevřu dveře , troubím a nic, tak startuju, vyjíždím ven a klučinovi z dodávky to připadá velmi vtipné, tak valím k němu, ale on se rozběhl směrem do obchodu..., ale to už jde manželka s nákupem, tak než to dala do tašek a do kufru, vypustil jsem mu pneumatiku , je to tu fajne, co ??
  4. ozzy56

    Airbag

    stačí vytáhnout klíček ze spínačky
  5. ozzy56

    406 hladina oleje

    ta čidla hladiny nejsou tak přesná jako měrka v motoru, někdy pomůže prostříkat konektor čidla nějakým čistícím sprejem
    • 9
  6. ozzy56

    wellness pro dva

    pokud přijedeš sám a dohodí i partnerku, tak je to normální bordel ale dát si na svoje stránky ,,Výřivka'' může jen trotl
    • 36
  7. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    možná chce dotyčný vyměnit auto a zaplatit to má pojištovna , v rodině teď dostal jeden za poškrábané dveře 40 tisíc, viník couval..., vyřízeno rozpočtem
  8. ozzy56

    Životnost P807 2.0 HDi

    nechci vám do toho kecat, ale jestli najdeš HDi v 807 a jeho klonech s čistým IC, tak vám předem gratuluju , jinak mám z tohoto vlákna dojem, že chceš koupit za čtvrtinu původní ceny fungl novou 807 , tak ať se daří...
  9. tak za sebe můžu nahlásit, že to odesílání příspěvků je už OK, žádný problém , nic jsem s tím nedělal předtím ani potom, díky
  10. ozzy56

    Co je to za auto? (po x - té)

    kdyby to tak nezkonil, dostal by v aukci milion a více, měl jsem kamaráda, který jezdil jen v T 603, měl jich ve stodole snad 10 (rozebraných), nekecám, na vlastní oči
  11. ozzy56

    Co je to za auto? (po x - té)

    T 603
  12. ozzy56

    wellness pro dva

    je tam všechno co požaduješ na vysoké úrovni, včetně jídla , nebyli jsme ve vile (ta má 3*), ale v hlavní budově (4*)
    • 36
  13. ozzy56

    wellness pro dva

    na konci listopadu jsme byli týden tady, nestěžovali jsme si na nic, ale pobyt dražší než v Praze https://hotel-studanka.hotel.cz/
  14. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    jasně, že je to blaf, který měl někdo nutkání hodit na Seznam, mně spíše vadí ta záplava negativních zpráv hned od rána..., jinak máš pravdu v tom, že mám už nějaké roky a takové zprávy mě nerozhodí, ať si ,,vědci'' píšou co chtějí..., po převratu režisér Mencl byl za to, aby tady nějaká cenzura zůstala, protože jinak nás Západ zaplaví přiblblýma filmama a negativníma zprávama jako v USA , v té době jsem měl přes 30 a říkal si, co to tlachá..., už hodně roků se mu v duchu omlouvám--měl pravdu ten hoch...
  15. ahoj, tak spojkou v žádném případě , ale při její výměně mohlo dojít k lepšímu ukostření agregátu, někde lepší spoj v konektoru elektriky atd. nemaž nic, napsal jsi svůj názor
  16. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    sotva člověk ráno vstane, hned ho naserou --https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-domaci-pohoda-u-zapaleneho-krbu-skodi-planete-vic-nez-moderni-nakladak-183836
  17. ozzy56

    406 hladina oleje

    zezadu motoru je čidlo strčené do vany motoru--je na něm el. konektor
    • 9
  18. ozzy56

    Za kolik tankujete?

    dnes Mošnov 32.90.- za BA 95, jde to dolů
  19. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    dnes jsme byli rozchodit řízek se salátem tady
  20. ozzy56

    Nová dodávka

    u těch dodávek to funguje už dávno, to samozřejmě vím, ale už to tlačí i do osobáků, asi to tak musí být --pokrok nezastavíš-- jen mě napadají ty šílené úspory u výrobců, když existuje JEDNO auto a prodává se pod X značkama , asi proto se koncové ceny na šourůmu tak zvedají...??
    • 9
  21. ozzy56

    Prosím poradtě FAP 2.2HDI

    to není chytání za slovíčka, pokud nebudeme nazývat věci správně, nikdy se nedomluvíme
  22. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    zkusili jste někdy zabrzdit levou nohou u automatu ?
  23. můžeš jet v klidu, dodržovat předpisy a stejnak prohraješ..., možná mikrospánek, ale ve výsledku je to jedno https://www.pribram.cz/clanek/na-strakonicke-silnici-prejel-ridic-dodavky-do-protismeru-a-celne-narazil-do-auta-dva-mrtvi/21642/
  24. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    úplně tě chápu--šichta o nervy
  25. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    nechci domyslet kdyby tam procházela rodina s děckama, ale papíry bych mu vzal nejmíň na rok
×
×
  • Vytvořit...