Přejít na obsah

dzavel

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 688
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele dzavel

  1. dzavel

    Traktor PIKO na Aukru

    Prodám hračky a koupím si opravdové auto . Nějaké hračky jsou i jinde, ale vláček a autodráhu jsem nedávno přehazoval....
    • 24
  2. dzavel

    Traktor PIKO na Aukru

    Ten jsem měl taky . Asi proštourám krabice na pudě .
    • 24
  3. Ze začátku jsem dával levou nohu pod sebe, abych nepolíbil sklo. Dneska se seknu max při startování, když hledám spojku .... pak už mi většinou dojde v čem sedím:D.
    • 35
  4. .
    • 87
  5. Na křižovatce nechat "D", nedávat ručku (resp. je to nesmysl). "N" jsem dal snad jen v garáži když jsem potřeboval s autem hýbat. Při parkování dát "P" a zároveň zatáhnout za ručku (automatu se odlehčí). Ne že dáš "P" sundáš nohu z brzdy a potom zatáhneš ručku . Doporučuji to co jiní ne a to měnit pravidelně olej + filtr (cca co 60t Km) .
    • 35
  6. dzavel

    Diagnostika DS150E

    Co tam potřebuješ? Vybereš auto, typ, motor, převodovku..... http://europe.delphi-dso.com/manuals/car/Czech%20DS150E%20NEW%20User%20guide%20V3.0.pdf
    • 7
  7. No jo, ten první rok mi nedošel . Přinejhorším bych dal synchronizovat nový 1TB dat . Dropbox používám, protože je nativní v blackberry. Cena je hnus, tak jedu jen na free pro dokumenty a pracovní foto.
    • 29
  8. Ano, teď záleží jestli akci budou každý rok opakovat (black friday?), nebo to je lákací akce. Ono i těch 60USD je dobrá cena za 1TB ročně.
    • 29
  9. Nejvýhodnější cloud co jsem našel je IDrive. 15USD ročně za 1TB. https://www.idrive.com/idrive/deals/pd/enqueos_ug Na emailu si asi nikdo neukládá fotky a videa .
    • 29
  10. Je jich spousta: http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xmagnetic+holder.TRS0&_nkw=magnetic+holder&_sacat=0 Osobně mám tetrax, takový maličký do mřížky. Většinou ho nosím v peněžence a podle toho do jakého auta sednu jen našroubuji, nasadím mobil a hotovo. http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=tetrax+air&_sop=15&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xtetrax+vent.TRS0&_nkw=tetrax+vent&_sacat=0 Jak moc drží na olačce/silikonu apod nevím. Mám ho přímo na mobilu. Do ochranného krytu přece jde udělat dírka, velikostí na kovový plíšek a nalepit plíšek na telefon. Rušení jsem zpozoroval na kompasu, jinak mobil funguje normálně .
    • 9
  11. dzavel

    Jak opravit promáčklinu

    Jak vidím v podpisu Brno, tak jsem měl asi napsat, že pan dojede kamkoliv po Ostravsku . Brno nevylučuji, stačí zavolat a budeš vědět .
    • 35
  12. dzavel

    Jak opravit promáčklinu

    Z osobní zkušenosti mohu doporučit na Ostravsku a okolí - http://www.promackliny.cz/ . Ceny celkem srandovní (jedna velká prohlubeň + 3 menší 300kč a nechtěl ani na benzín, takže dostal 500kč ), nemá problém za autem dojet.
    • 35
  13. dzavel

    Správný výběr autobaterie

    To máš pro ten benzín v podpisu? Bych dal co tam vleze (rozměrově), klidně zase 60Ah. Proud u tebe není zase až tak duležitý. Jestli máš v autě dodělávanou hubu, PS, nebo jiné žrouty energie tak vetší kapacitu. Jinak je to celkem jedno. Vyber dle peněženky, nad 50Ah . http://www.autobaterie-pema.cz/zbozi-v-akci/stranka-1.html?kategorie[]=autobaterie-12v
  14. Jestli máte rádi Čtvrtníčka, tak doporučuji (vtipné i smutné). https://www.stream.cz/autobazar/10007556-vecerni-auto
    • 70
  15. Řešil jsem prostorové problémy s extra zdrojem, takže už přes rok mám - http://www.ges.cz/cz/led-zarovka-teslux-e27-12w-1055lm-tepla-bila-GES05180008.html ( tady je za 188kč - http://www.jabloshop.cz/zarovka-e27-a60-tepla-bila-1055lm ) Světelně mi přijde jako 70-80W klasické žárovky. Nějaké zkušenosti do patice R7s?
  16. Raději budu věnovat trochu času potření fleku a koukat na pěknou dlažbu než ji mít flekatou. Otročení to určitě není, času to zabere asi tolik co sepsání OT příspěvku .
  17. To je cenná rada .
  18. http://www.carlsongarden.cz/cs/pece-o-dlazbu-a-terakotu/pripravek-na-odstraneni-olejovych-a-mastnych-skvrn.html Funguje na olej i na naftu. Ideálně ho použít hned po vytvoření skvrny a ne na slunci (resp. tak ať se pomalu odpařuje). Zkoušel jsem skvrny i vypálit, ale tohle je snadnější a flek zmizne skoro k nepoznání. Některé skvrny jsem musel natírat 3krát.
  19. dzavel

    Bazénový koutek(úprava vody)

    Jak dlouho ji máš? Jak moc ti ho dítka špiní? Voda čistá bez zápachu chemie?
  20. dzavel

    Volby 2015-2018 - hlasování

    Odhlasováno. Koblihy netřeba.....masem nepohrdnu
  21. Tolik ten děda nemá...max 70 . Neni to na 305 moc zaoblené? 304? EDIT: Nebo 504
  22. Plechy předány;). Peníze mám na učtu, díky. Teď už jenom čekat do srazu .
    • 24
  23. Wojtěchu čím prosímtě měříš teplotu barvy? Máš nějaký seznam testovaných žárovek s teplotama?
  24. Nakonec zjistíme, že jsme všude . Kluci, až se někdo najde napište mi na email...dohodnem přesný čas
  25. Plechy mám doma, po Ostravě je kamkoliv dovezu. Místo nezabírají, trávu nežerou, takže vklidu .
×
×
  • Vytvořit...