Je jich spousta:
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xmagnetic+holder.TRS0&_nkw=magnetic+holder&_sacat=0
Osobně mám tetrax, takový maličký do mřížky. Většinou ho nosím v peněžence a podle toho do jakého auta sednu jen našroubuji, nasadím mobil a hotovo.
http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=tetrax+air&_sop=15&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xtetrax+vent.TRS0&_nkw=tetrax+vent&_sacat=0
Jak moc drží na olačce/silikonu apod nevím. Mám ho přímo na mobilu. Do ochranného krytu přece jde udělat dírka, velikostí na kovový plíšek a nalepit plíšek na telefon.
Rušení jsem zpozoroval na kompasu, jinak mobil funguje normálně .