Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    Výmena filtrov a náplní

    jj ------------ jj jj k prevodaku nepotrebujes 596068 ŽHAV SVÍČKY 583,10 CZK----------------FB 19099 Žhavící svíčka FEBI 11,06 € 333 Sk
    • 16
  2. Pe.Tr

    Nalezení mobilu = krádež, či nikoli?

    no mobil má na místo peněz třeba IMEI to je jako VIN , druha vec je telefonni seznam uvnitr telefonu , jde jen o to chtit. respektive je to o člověku a tady mě to jaksi chybí .
  3. Pe.Tr

    Výmena filtrov a náplní

    oleje dej ty co jsi uvedl
    • 16
  4. Pe.Tr

    Výmena filtrov a náplní

    tohle je original : 6447AZ PYLOVÝ FILTR 495,64 CZK ---------------autokelly FI K1066 filtr kabinový FILTRON 12,01 € 362 Sk 1109T0 OLEJOV FILTR 299,88 CZK --------------------------------------- FI OP540/1 filtr olejový FILTRON 4,43 € 133 Sk 031340 TĚSNĚNÍ 8,33 CZK 1444H0 PRVEK FILTRU vzduchač 423,64 CZK -------------------------------------------- FI AP080/4 filtr vzduchový FILTRON 6,95 € 209 Sk 190648 VLOŽKA FILTRU palivak 483,14 CZK ---------------------------------------- FF C8827 filtr palivový FRAM 5,90 € 178 Sk [upravil dne 29/7/09 Pe.Tr] [upravil dne 29/7/09 Pe.Tr]
    • 16
  5. jj zapalovaci rampa ko zniceho nic je bezna vec , vic to tedy je bezne u 206 a 406 ale znas to.
    • 10
  6. Pe.Tr

    Nalezení mobilu = krádež, či nikoli?

    FX : prestupek by to byl kdby si ho jen nechal , tim že ho chce prodat riskuje vic ikdyz telefon nedosahuje hranice castky pro trestny cin.
  7. Pe.Tr

    Tajemný přepínač....

    ¨mas sz
    • 10
  8. Pe.Tr

    pružiny 406

    Ale ted jsem momentálně zase v tom stádiu kdy si říkám že končím a že už do toho auta rvat prachy nebudu. to jsem měl už asi 10x :D:D
    • 19
  9. Pe.Tr

    Jak na tempomat – Fotodokumentace

    hehe :D
  10. Pe.Tr

    Tajemný přepínač....

    muze to byt cokoliv , klidne i na otevirani garaže
    • 10
  11. budu 100%
    • 43
  12. Pe.Tr

    Jak na tempomat – Fotodokumentace

    tak AP300 dnes ke mne dorazil , jsem zvedav a tesim se jako malej kluk , na montaz ovsem uz tolik nee
  13. Pe.Tr

    Nalezení mobilu = krádež, či nikoli?

    No ja ti chci jen říct, že ses dopustil trestného činu zatajení nalezené věci.Přeber si to jak chceš Edit: Ponechání nalezené věci je trestný čin a v případě jeho prokázání hrozí peněžitý trest nebo trest odnětím svobody až na jeden rok (§ 254 Trestního zákona - zatajení věci). Pokud však zatajením nálezu vznikne nálezci značný prospěch, zvyšuje se trestní sazba až na 5 let [upravil dne 28/7/09 Pe.Tr]
  14. Pe.Tr

    Nalezení mobilu = krádež, či nikoli?

    Koudaku pobavil si mě ty , tim že inzerujes prodej nalezeneho mobilu.
  15. Pe.Tr

    Nalezení mobilu = krádež, či nikoli?

    pri sepsani protokolu určitě nee. co ti uklada zakon kdyz neco najdes a nepatri ti to?
  16. Diskuze k tomuto inzerátu NEON co takhle to odnest na policii? [upravil dne 29/7/2009 Neon]
  17. Pe.Tr

    Ťunink - nebo co to vlastně je

    unika mě proč je to v tuningu?
    • 25
  18. Pe.Tr

    Skusenost a spolahlivost 407sw

    vitaj:papa
    • 29
  19. a díky te jednotce jako budeš moct co??? vrat se k mobilum, tohle je jina liga ...
    • 25
  20. Pe.Tr

    Rodinný vůz-tuning

    čakom : to víš že ne;)
  21. Pe.Tr

    Rodinný vůz-tuning

    von ten kotouč tak nějak za tim nabojem kola neni vidět ale bubinek si necham , ten brzdi jak ďas
  22. Pe.Tr

    Rodinný vůz-tuning

    čakome ja v tom na rozdil od tebe vozím děti
  23. Pe.Tr

    jak udělat \"lízátko\"

    je to volake cudne , z 607 jak ma treba paul jane je lepšejši teda
    • 10
  24. Pe.Tr

    Rodinný vůz-tuning

    díky , skončil jsem druhej o desetinu vteřiny za Koudakem , kdo nevi tak ten jezdí s 309 1,6 .gti [upravil dne 26/7/09 Pe.Tr]
  25. no nedavno jsem u toho byl a dulezite je si zapamatovat jak to tam bylo a co kde kam patri jinak jsi v pr.......
×
×
  • Vytvořit...