jj souhlas byli lepší , ikdyž našli jsme ty same v Canisu za polovinu , problém byl spíše s velikostma, tenkrát sem hold naletěl zájemcům o velké velikosti a nebýt Garfielda který jich koupil snad i 20 tak by to bylo v pr...... , hlavně šlo o poměr cena/výkon.
ale to je dnes u všeho , ono dělat dnes něco na zakázku je těžké. jak kvuli ceně tak i kvůli odhadu naobj mnozství.