Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    Množství chladiva v klimatizaci

    Ja si pamatuju ze to bylo podle motoru a typu klimy a to rozmezi bylo 600-660g ale treba valeo masina ma ty data, ok ty resis jestli te nenatahli nebo chces spocitat co te to bude stat?
    • 27
  2. Motomoto jak osetris to ze ja ted zvednu telefon a obvolam vsechny radne cleny co znam a nejlip ty co na klub moc nechodi a nabulikuju jim koho mají volit? Treba za koblihu.... Ja mam takovy pocit ze jestlibbudes ve vedeni tak klub to bude stat spoustu penez....uz jen novej ucetni, to bude tak 8000,- mesicne....
  3. Pe.Tr

    Peuegot 3008 nelze zamknout

    Strc do zapalovani otoc na kontrolky a podrz tlacitko zamknout na deset vterin
    • 6
  4. Pe.Tr

    vymena tlmicov

    Menil jsem. Stahovak potreba opravdu je kazdopadne co me prekvapilo tak v 60 tis km uplne vyrezle horni predni lozisko. Jo a taky mrkni jestli mas doma golu orech na poloosu.
    • 7
  5. 305
  6. Tam az potom
  7. Vsechny cesty vedou do Říma...
  8. Pe.Tr

    Prosba o podporu

    hadky? To mi asi neco uniklo.jinymi slovy at uz bude nahore nebo dole kdokoliv nezavdeci se vsem. To proste nejde. Jen motomoto si mysli ze takovej bude.
  9. Pe.Tr

    Prosba o podporu

    A bylo tenkrat na klubu špatně? :-D
  10. Pe.Tr

    Prosba o podporu

    Scratchi tys nikdy tady nebojkotoval?
  11. Pozor na ty vaginální opisy.
  12. Pe.Tr

    Omezení množství moderátorů?

    Motomoto ty jsi takovej ten slunickovy strejda , no jestli opravdu kandidujes preju at ti to opravdu vydrzi i nadale, ocemz opravdu pochybuji.
  13. Pe.Tr

    Omezení množství moderátorů?

    Cekam kdo zkopiruje myslenku od sousedu a bude tu chtit funkci ombudsmana.
  14. Na co vedeni teda vlastne je Michale?
  15. Pe.Tr

    5008 Blondýnka odjela

    Posleddni? Mam brat do Chorvatska lano?
  16. Wd tv live uz mam doma snad bude cas vecer to zapojit
    • 12
  17. jj souhlas byli lepší , ikdyž našli jsme ty same v Canisu za polovinu , problém byl spíše s velikostma, tenkrát sem hold naletěl zájemcům o velké velikosti a nebýt Garfielda který jich koupil snad i 20 tak by to bylo v pr...... , hlavně šlo o poměr cena/výkon. ale to je dnes u všeho , ono dělat dnes něco na zakázku je těžké. jak kvuli ceně tak i kvůli odhadu naobj mnozství.
  18. Pe.Tr

    Omezení množství moderátorů?

    Nemluvim o mazani a blokovani to zaprve, ale o tom ze jsi at uz jako majitel firmy nebo vedeni tohoto klubu v pozici kdy hajis svoje zajmy, tzn vedes diskuzi pro proti, nikdy jsem tu nevidel okamzity zasah banem. Tak nechapu co ti vlastne vadi.to je o tom co pisu, tak me nechytej za slovo ad firma. To plati i pro Neona.
  19. Pe.Tr

    Omezení množství moderátorů?

    Ja z toho firmu nedelal, ale zajimave je ze se po nas chteli veci jako bysme firma byla!!! To je to cos ty nikdy nepochopil kdyz jsme se o tom bavili.
  20. Pe.Tr

    Omezení množství moderátorů?

    Motomoto, takze kdyz na tve stranky tve firmy unico nudu psat ze tva firma stoji za hovno, nebo ze jsi drahej jak prase nebo ze v alze to maji levnejsi, dopravu zdarma apod, tak mu odpovis, dekujeme za vas nazor. Verim ze stopro nee.
  21. Tzn ze memas puvodni lak
  22. Ja bych tam dal jen danou volbu, neco jako na facebooku kdyz zadavas u prispevku pocity.
  23. Pe.Tr

    Prosba o podporu

    Moji podporu mas taky pane.
  24. Pe.Tr

    Manuály na pugy

    Klid ten kluk prodava i spoustu manualu co klub nikdy nemel
    • 15
  25. Pe.Tr

    Volby 2015-2018

    Zvazuji...
×
×
  • Vytvořit...