Můžeš mi, prosím, coby obyčejnému plechovkáři, tuto větu vysvětlit??? Chápu jí totiž tak, že jsi do už sjeté gumy nechal někde \"říznout\" vzorek a to pak hodláš normálně používat - pokud je to opravdu tak, pak se v mých očích stavíš jednoznačně mezi dárce orgánů a doufám, že až se díky prasklý gumě budeš někde válet, tak já budu hodně daleko. Je - li guma sjetá k limitu stanoveným výrobcem, tak tuhle hranici dokáže porušit jen bezmozek, který už má asi předplacený klidný flíček někde pod keřem. Jestliže nemáš na banány (pořádný gumy), prodej opičku a nesnaž se s ní chcípnout.
[upravil dne 13/6/2011 20:08 Medvěd]