Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 072
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Medvěd

    Potkal jsem klubáka...

    Včera v Teplicích mně zaujala modrá 406 coupé s bílým dvojpruhem na bocích v úrovni podokenního zlomu (dvojpruh ze dvou nestejně širokých pruhů). Byl to klubák nebo ne?
  2. Můžeš mi, prosím, coby obyčejnému plechovkáři, tuto větu vysvětlit??? Chápu jí totiž tak, že jsi do už sjeté gumy nechal někde \"říznout\" vzorek a to pak hodláš normálně používat - pokud je to opravdu tak, pak se v mých očích stavíš jednoznačně mezi dárce orgánů a doufám, že až se díky prasklý gumě budeš někde válet, tak já budu hodně daleko. Je - li guma sjetá k limitu stanoveným výrobcem, tak tuhle hranici dokáže porušit jen bezmozek, který už má asi předplacený klidný flíček někde pod keřem. Jestliže nemáš na banány (pořádný gumy), prodej opičku a nesnaž se s ní chcípnout. [upravil dne 13/6/2011 20:08 Medvěd]
  3. Příští rok nám to snad vyjde, vyzerá to ako dobré podujatie (aj loni sa nám v Piešťanoch páčilo)
  4. Medvěd

    info ohledně schválených odměn

    Můj názor na odměny - proč ne? Klub funguje, členská základna je spokojená, s odměnami pro aktéry nemám problém.
  5. To, co jsem já šel v onu sobotu by se v pohodě na kole ušlápnout dalo. K chatě Čertovy kameny vyjedeš bez problémů autem (teda v létě, v zimě bych to tak optimisticky neviděl) a když dodržíš můj směr (ČK, Rejvíz, Zlatý Chlum - pak buď střemhlav dolů na ČK (velkej padák) nebo přes Křížový vrch několikakilometrovým pozvolným klesáním zakončeným drobným výjezdem zpět k chatě)., budeš se držet buď na vrstevnici nebo jen mírně stoupat. V Jeseníkách jsem cyklistů viděl dost - není to sice Šumava, kde si pěšák přijde jako obtížný hmyz, ale kraj to bude celkem vhodný a cyklistice nakloněný.
    • 15
  6. Medvěd

    Facebook

    Taky si tu připadáte jako v kafemlýnku? Vše už tu bylo několikrát řečeno a teď se tyto informace jen opakují. No - uvidíme, jak dlouho Vás to ještě bude bavit [upravil dne 9/6/2011 20:09 Medvěd]
  7. Medvěd

    Facebook

    Věřte mi, že když jsem se ještě staral o registraci nových řádných členů a výrobu kartiček, byl bych z podobné povinnosti přímo nadšen. Bohužel, byť jsem takovou povinnost i navrhoval, tak touha po legální anonymitě zvítězila a já jsem rád, že už se nemusím doprošovat řádných členů, aby mi sdělili jejich ctěné jméno a adresu - někteří se za ně asi stydí. [upravil dne 9/6/2011 08:19 Medvěd]
  8. Medvěd

    Facebook

    Uff - to bol zasa román :D:D [upravil dne 8/6/2011 23:25 Medvěd]
  9. Dobře - asi jsem v označení přestřelil, omlouvám se. Nicméně - můj pohled na věc se od Tvého liší v tom, že Ty chceš být připraven na případný útok (podvědomě ho tedy očekáváš) zatímco já jsem se za celých 43 let života nedostal do situace, která by se bez rvačky nedala zvládnout . Taky proti Tobě osobně nic nemám, ale v něčem si prostě nerozumíme - jak kdysi kdosi řekl: \"Kdyby byli všici stejní, za chvíli bychom z toho byli všici ve cvokhausu\" - myslím si, že je to hodně pravdivá myšlenka
  10. Šaldo - opět s Tebou nesouhlasím. Nehodlám z kluka vychovat rváče, ale normálního člověka, který bude umět fungovat i bez pěstí. Už poněkolikáté Ti zdůrazňuju, že jsem se nikdy k fyzickým útokům nemusel snížit a je to jako když hrách na stěnu házím. Každopádně každý máme právo na svůj názor a tak kluka budu směrovat tak, jak uznám za vhodné i bez siláckých rad machra od klávesnice
  11. Medvěd

    Facebook

    Mně k registraci na FB přesvědčil kamarád, ale nějak se mi nepovedlo najít v něm žádnou úžasnou přidanou hodnotu, díky které bych na něm získal závislost. Momentálně tam lezu jen když mi přijde odkaz, že mně někdo zve na akci tam a tam a to je tak 2x do měsíce max. Kdyby mi někdo smazal účet na FB, asi bych se ani nesnažil o jeho obnovu - zatímco kdybych dostal ban na zdejším fóru, to by byla opravdu rána. Suma sumárum - závislost jsem si vybudoval na P-C klubu, FB může být a nemusí [upravil dne 8/6/2011 09:48 Medvěd]
  12. Uvidíme, co bude kluk sám chtít. Já bych ho spíš viděl někde ve skautu (objevil jsem na Žižkově oddíl, kam mohou chodit už pětiletá děcka) a následně si ho taky umím představit jako vodního slalomáře (to jsem kdysi sám jezdil) nebo třeba cyklistu. Ale jak píšu, důležité je, co bude chtít on sám - možná bude zpívat nebo na něco hrát, možná bude stavět modely - hlavně, jak už je psáno nade mnou, se nesmí jen tak flákat na ulici - to je pak cesta do pekel.
  13. Já jsem ani jednou nefňukl, že je sraz daleko (jako někteří specialisté, kteří by chtěli sraz nejlépe za barákem a pak se stejně na něco vymluví) - dokonce jsem i loni v Piešťanoch byl a líbilo se mi, ale letos mi finance účast na dvou srazech během měsíce nedovolí. Jen jsem si zde povzdychl, že bych tam s Vámi rád byl ... Zařídit se dá opravdu cokoli, ale člověk si musí také seřadit priority a pro mně holt tento sraz prioritou být nemůže. [upravil dne 7/6/2011 22:56 Medvěd]
  14. Už aby bylo po srazu, trháte mi srdce
  15. Ano, feťáci jsou nebezpeční a osobně bych je nejraději vyslal na nějaký ostrov, ať si tam v rauši klidně pochcípaj´. Bohužel ale tohle není možné a tak si jen slibuju, že se budu všemožně snažit, abych kluka vychoval tak, aby se podobnýmu svinstvu dokázal úspěšně vyhýbat. Stát se feťákem je svobodné rozhodnutí myslícího tvora, tak by si měl i sám nést důsledky svého jednání - to už je ale opravdu , za který se omlouvám.
  16. po mně kdysi vyjel takovej ten srnčí \"ratlík\" a byl mu úplně volnej hmotnostní i velikostní rozdíl našich postav - šel mi zezadu přímo na achilovku a nebolelo to zrovna málo. Pokud \"páníček\" své zvíře zvládá, může mít v podstatě jakoukoli rasu - pokud ale nezvládá, tak i pudl dokáže bejt pěkně nebezpečnej (beru to tentokrát z pozice otce malého kluka).
  17. Stibto - v tom jsem s Tebou zajedno. Taky jsem se nikdy s nikým nemusel rvát a dokonce si ani nevzpomínám na situaci, kde by mi něco podobného hrozilo. Vždycky je totiž rozumnější ze sporu buď vycouvat (a myslet si cokoli) nebo dotyčného \"umlátit argumenty\". Silácká gesta rváčů mně možná dojímala na prvním stupni ZDŠ, současný názor na vše silově řešící bezmozky jsem už publikoval výše. P.S. šaldo - jsi možná hodnej kluk a zručnej truhlář, ale některé Tvé názory prostě nechápu a chápat ani nehodlám. [upravil dne 7/6/2011 20:05 Medvěd]
  18. Kde já to jen slyšel????
    • 62
  19. Medvěd

    Prodej auta na splátky

    Pokud nechceš mít ani auto, ani peníze - zkus to. Pokud je ale pro Tebe minimálně jedna položka z výše jmenovaných důležitá, pak bych se na dotyčného vybodl. Splácení peněz už zničilo spoustu přátelství - půjčit neznámému (v Tvém případě auto) a věřit, že něco zaplatí mi v dnešní době přijde jako pořádné sci-fi. P.S. chceš-li se auta zbavit a je Ti jedno za kolik, hoď ho na Aukro a bude pryč za chvilku (a ještě za něj něco dostaneš). [upravil dne 7/6/2011 12:47 Medvěd]
    • 24
  20. Kup si jí v e-shopu, aspoň Ti, co jí mají, to tak udělali.
  21. Každá agresivita je bohužel právě jen o těch svalech (rozumu se za ní skrývá jen velmi málo), a někteří specialisté mají klávesnici asi za supervýkonný posilovací stroj.
  22. Scratchi - e-shop je momentálně skladovaný v místnosti o velikosti cca 20m2 a ta je ho poměrně plná. S provozem e-shopu podle mně nesouvisí jen jeho rozesílání, ale je potřeba se i starat o jeho naplnění a určitě není zanedbatelný ani jeho prodej na srazech (s tím souvisí i auto, které ho tam může dopravit a ochota věnovat jeho prodeji několik hodin místo veselení se a užívání si programu). Pokud by skladování shopu u tebe v práci bylo oficiální, je to zajímavá nabídka - pokud by ale hrozilo, že tam e-shop bude \"na černo\" nebo že z nějakého důvodu skončíš a klub bude řešit kam s hromadou věcí, pak bych ho raději nechal tam, kde je (ten sklad zas nestojí tolik) [upravil dne 7/6/2011 11:31 Medvěd]
    • 62
  23. Teda pánové, většina z Vás musí mít kolem pusy takový svaly, že jí snad ani nemůžete zavřít [upravil dne 7/6/2011 10:01 Medvěd]
  24. Medvěd

    Pružina KO

    Je to obecně poměrně častá závada, doporučuju vyměnit horní uložení + pružiny na obou stranách a to za nové. Do materiálu pružiny nevidíš a tak se snadno může stát, že péro z vrakáče křupne v ten nejnepříhodnější okamžik (a rozbít si kvůli pár tisícovkám ústa a řešit pak mnohem nákladnější opravu....) P.S. Ještě se podívej, jak se momentální prasknutí pružiny podepsalo na ostatních dílech podvozku, předpokládám, že minimálně prachovka na poloose už to bude mít za sebou. [upravil dne 7/6/2011 09:05 Medvěd]
    • 30
  25. Už dlouho se mi nestalo, že bych objednanou porci nedojedl - tentokrát jsem ale těsně před koncem musel z boje odstoupit (a nikoli proto, že by mi jídlo nechutnalo)
    • 58
×
×
  • Vytvořit...