-
Počet příspěvků
24 071 -
Registrace
-
Vyhraných dnů
142
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele Medvěd
-
Medvědí rodinka Tě podporuje hlasy všech tří exemplářů ID 824 Medvěd - řádný od vzniku řádného členství ID 2229 Helča - dtto ID 20000 Medvídě - cca rok po narození, tj. 5 let?
-
Děkuji za povolení, ale nevyužiju ho. Úspěšně sem kandidoval několikrát a svůj díl práce SNAD i klubu odvedl, nyní to holt čeká na mladší s větším elánem a novými nápady, já na to prostě čas a ani chuť nemám. [upravil dne 28/4/2013 21:17 od Medvěd]
-
Vzhledem k tomu, že kandidátky VŽDY chodily až těsně před termínovou závěrkou si dovoluji tvrdit, že momentální číslo je nezajímavé. Pe.Trově nervozitě rozumím a doufám, že vše nakonec dobře dopadne, nic jiného než doufat s ním dělat nemůžu. [upravil dne 28/4/2013 20:01 od Medvěd]
-
Je libo polévka dle nabýdky,nebo dle nabýtky?
Medvěd odpověděl/a v tématu od Pepito v sekci Zábava, videa, flashe, srandičky, legrácky,...
Ne, nevstal jsem levou nohou, ale prostě mně se*e, že prznění češtiny se stalo úplně běžným a v podstatě tolerovaným jevem - není třeba chodit nijak daleko viz. naše fórum, kam 60% středoškolsky nebo i vysokoškolsky vzdělaných lidí píše jako hotntóti a zdůvodňují to tím, že tu přece není jazykový koutek, ale fórum o autech. Já bych se třeba jako autor oné cedule styděl vylézt na ulici, ale jak vidět pro některé je něco podobného prostě normální stav. [upravil dne 28/4/2013 10:54 od Medvěd] -
Je libo polévka dle nabýdky,nebo dle nabýtky?
Medvěd odpověděl/a v tématu od Pepito v sekci Zábava, videa, flashe, srandičky, legrácky,...
Šaldo - obávám se, že když někdo má odvahu takto se veřejně prezentovat musí to mít v mozkovně celkem slušně duté. Výrok typu na roznášení piva češtinu nepotřebuju prostě NEBERU. -
1 Baziho - 27.4.2013 Moravský kras
Medvěd odpověděl/a v tématu od Roman Bazi v sekci Již uskutečněné srazy
Mrzí nás, že jsme akci museli odpískat a přejeme všem aby si to užili dosytosti. Lokalita SUPER, počasí taky vypadá gut - tak zbytek už je jen na Vás. -
Kamarád si \"přes pracák\" v rámci rekvalifikace rozšířil řidičák o autobusy a už dva roky jezdí s busem v pražské MHD za cca 25 tKč čistého. Taky mně k tomu přemlouval, ale dík očím (+8D/+9D) doktoři řekli, že s busem ani náhodou. Jestli ta rekvalifikace jde ještě dnes bohužel netuším, ale kámoš i u DP nikterak nestěžuje (udělá si svoje, ví přesně kdy začíná i kdy má padla, když se autobus vysype tak vysype cestující a v klídku čeká na opravu nebo odtah nebo náhradní stroj .... - prostě podle něj celkem pohodová práce, jen člověku nesmí vadit směny a pražský provoz plný různých exotů za volanty).
-
Výlet s dětmi do dětského světa na Letné
Medvěd odpověděl/a v tématu od Medvěd v sekci Cestování - tipy na výlety či dovolenou
Dnes v Dětském světě hořelo. Nevím jak moc je to zničené, ale trochu asi jo - prý odhad hasičů je cca 2 mega. -
Bohužel ani Praha není zárukou toho, že by člověk rychle sehnal slušnou práci. Vzhledem k masivnímu množství \"dojížděčů\" schopných denně jezdit třeba Kolín - Praha za mzdu jen lehce překračující 15 tKč se i v pražské kotlině stala rozumně zaplacená práce úzkoprofilovým zbožím. Gronholmm má - na rozdíl od mé maličkosti - výhodu mládí a nulových závazků, takže věřím, že si práci najde vcelku rychle. Bude-li to ale práce \"slušná\", to už je jiná otázka odvíjející se od vzdělání, dosavadních zkušeností a chuti makat od vidím do nevidím.
-
Brácha taky chtěl koupit 405ku do 20ti a velice naivně předpokládal, že koupí auto ve stavu sednu a jezdím. Když jsme viděli několik \"nádher\" a porovnali ceny s poněkud novějšími a o třídu pohodlnějšími 406kami, přesvědčil jsem ho ať pár kaček přihodí a vybere si právě mezi nimi. Nakonec to vypadá, že naše volba byla dobrá a brácha je spokojený -ťuk, ťuk, ťuk ať tento stav vydrží co možno nejdýl.
-
Charlie nadhodil poměrně vysokou laťku, myslím si, že reálná cena pro prodej v rozumném čassovém horizontu je mezi 20 - 30 tKč, aby šla přes 30, to už by musela být fakt vyvoněná krasava.
-
Taky se dá ta díra do kol vyvrtat - měl jsem to tak u \"kanáldeklů\" na 309ce a ničemu to nevadilo - jen ty návštěvy pneuservisů byly citelně přívětivější.
-
Jinak cesťák na ŽL si většinou určuje pracovní program sám. Je odměňován % z realizovaných obchodů a tak je i v jeho zájmu si schůzek sjednat co nejvíc (ale sjednávají se většinou přes Bellův aparát se snahou sjednat si jich maximum v jedné lokaci). Tzn. že to může vypadat tak, že první den/týden sedíš na telefonu a mluvíš a mluvíš a teprve následně někam jedeš a jednáš. Co budeš dělat, až na 80% firem, kam Tě pšonci ženou nebude zodpovědná osoba?
-
Úplně normální, řeší se to třeba spaním po hotelech apod. Více raději SZ [upravil dne 7/4/2013 23:01 od Medvěd]
-
Netvrdím, žes narazil na stejnou, ale dal jsem za ní částku podobnou. Viděl jsem ale i inzerát jednoho profláklého antikvariátu, kde za ní chtěli 10 000,- Kč ! Stejná nebude, já jí vydražil cca před rokem [upravil dne 7/4/2013 15:40 od Medvěd]
-
Asi neznáš ty spráné sběratele. Třeba já sbírám více druhů věcí a když mi někde chybí kousek do sbírky, je mi v podstatě volný, jakou to má konkrétní hodnotu Např.: Rozhodl jsem se ke kompletaci dobrodružných knih KOD a první knihou řady je Příběh opradového člověka od Borise Plolevoje. Kniha vyšla za totáče milionkrát, ale v edici KOD vyšla pouze 1x a to brož v roce 1954. Vzhledem k brožovanému vydání se kniha v super stavu prodává i za víc než 1000,- Kč - o \"kvalitě\" tohoto dílka asi nikdo pochybovat nebude, přesto jsem se ale dražby za \"rozumnou\" sumu zúčastnil (a knihu v řadě mám). Momentálně mi z celé sady 211 knih chybí tři svazky, ale není legrace o ně byť jen zakopnout, natožpak je \"za rozumno\" získat.
-
Pánové - nedal jsem to sem proto, abyste hodnotili kvalitu modelu, ale: 1) mám pocit, že tu někdo po Matchboxu Š 130 LR opravdu toužil (něco mi napovídá, že SNAD OK 406) 2) tenhle kousek, ať je kvalita jaká je, bude vždy v ČR celkem vyhledávaný a tudíž i ceněný. Samozřejmě, že jen SBĚRATELI, což jsou v podstatě poloviční šílenci. Sám odhaduju, že by se cena mohla dostat až někam k 500,- Kč - samo třeba na aukci v DE nebo jinde v Evropě bude tenhle model za pár šušňů.
-
Stačí kouknout na odkaz v příspěvku
-
tohle kdysi někdo celkem vážně sháněl. Momentální cena mi přijde rozumná, uvidíme, kam se dokáže vyšplhat. [upravil dne 7/4/2013 09:01 od Medvěd]
-
-
Jirko - možná, že jsi byl osočen proto, že jsi na jednu stranu upozorňoval, že tohle a tohle ne ... a na straně druhé jsi se choval velice podobně tomu, cos pranýřoval
-
Radku - ať si to budeme chtít přiznat nebo ne, naše děti technice stejně budou rozumět víc než my. Je to prostě realita a my potomkům můžeme maximálně naznačit, jakým směrem by se měli v životě dát. Jestli to budou akceptovat nebo ne už je jen těžko ovlivnitelná souhra mnoha faktorů. Tvůj příměr s řidičákem není vyloženě špatný, ale ... auto se naučím ovládat a krom neustále houstnoucího provozu mně v podstatě žádné zásadní překvápko nečeká (stále budu muset na červenou stát, dávat přednost, blikat při odbočování ...) Zatímco takový PC a všudypřítomní hackeři schopní vyrazit jakékoli dveře, které podle nich nejsou dostatečně zamčené a ještě se s tím více méně veřejně chlubit, to je úplně jiný oříšek. Podle Tebe v podstatě - máš PC, tak jsi povinen se neustále zdokonalovat a přijmout PC nikoli jako sluhu, ale jako modlu, pátrat po veškerých novinkách a stát se jeho otrokem. Sorry, ale to ho radši hodím z okna - ale jak píše Šalda, prcek pak půjde ke kámošovi a bude řádit tam (bude-li chtít) a já s tím stejně nic nenadělám. Nezbývá než věřit, že naše \"naznačování cesty\" padne aspoň částečně do rozumné brázdy a prcek se dík PC nedostane do žádnýho prů*eru - jinak mně to sice může mrzet, ale necítím se, že bych s tím mohl cokoli víc dělat (dtto platí pro drogy a podobný svinstva, který jsou i tady podle některých \"úplně normální\").
-
Honzo - rozdíly byly, jsou a budou. Já třeba nikdy nebyl ani syn řezníka, ani zelináře, ani veksláka - ale přiznávám, že vzhledem k profesi a častému cestování táty do zahraničí jsme se jako rodina měli líp než 80% mých spolužáků. Dneska je pro spoustu lidí výraz podnikatel výrazem čehosi prohnilého - bohužel si většina takových vůbec neuvědomuje, že bez těch podnikatelů by se mohli akorát tak pást.
-
Kolik dětí jsi vychoval, že tohle můžeš se 100% jistotou tvrdit? Je spousta rodičů, kteří jsou schopní na PC přijmout/odeslat emila, přečíst si pár témat na netu (sem tam třeba i něco vyhledat), ale něco jako FB profil nebo chat nebo .... jánevímjakákokotinaještě jsou jim zcela vzdálené (stejně jaklo třeba drogy). No a protože je dnes jaksi prvořadé uživit rodinu - což znamená být v práci většinou déle než kdysi normálních 8 hodin denně - na sebevzdělávání v oblastech, které mi nic neříkají a zřejmě ani nic nepřinesou, už jaksi nezbývá ani chuť, ani čas. Můžu prckovi horem dolem vysvětlovat moje priority (zatím se to ŤUK, ŤUK, ŤUK snad celkem daří), ale vše bude záviset i na tom, jaká parta bude ve škole ta, kterou on přijme za svou. Rodiče mně nějak vychovali (samo jsem přesvědčenej, že dobře - nicméně zejména v období puberty bych mluvil určitě jinak), ale tvrdit 100%ně, že za to, jestli dítě má nebo nemá někde profil a co tam všechno kváká může jen a pouze rodič mi přijde jako poněkud zjednodušující pohled
-
Scratchi - ve stanovách NIC takového zakázáno NENÍ a jestliže Pavlík může být řádným členem, pak se VŠEMI výhodami z toho plynoucími. Ostatně řešit, že NĚKDO (kdokoli) o něčem hlasuje v momentu, kdy stabilně hlasuje míň než polovina členů tuto možnost majících mi přijde víc než úsměvné.