Na rovinu Koblihu vůbec nejsem přesvědčený, že bych chtěl, aby na klubovém hrníčku bylo logo třeba AK (když už jsi teda použil příkladu s hrnkem). Když ho od nich (AK) dostanu, nemám problém si do něj kafe udělat, ale kdybych ho dostal třeba od klubu jako vánoční prezent, radostí bych určitě nejásal.
Prachy se sice válej na ulici a je asi dobré nebýt líný se pro ně ohnout, ale ....
P-C vznikl jako NEZISKOVKA, která má momentálně problém utratit i těch pár tisícovek, které vybere za reklamu. Až bude klub postaven na komerčním základu (povinně řádné členství), tak si sice budeme moct pronajmout na srazy okruh a chrupčit v ***** hotelech, ale osobně jsem velký skeptik v tom jak dlouhé by takový \"komerční\" klub měl trvání (kór když většina uživatelů internetu je přesvědčená, že vše musí být zadarmo a tvora, který ctí něco jako autorská práva nebo duševní vlastnictví, je třeba vyhubit jako krtka).