Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Medvěd

    Rychlým šípům je 75 !!!

    Stejsn - to chápu, určitě není reálné, aby se RŠ líbili každému Franto - NENÍ to minulost, sám to kolem sebe vídám. Jen už to není taková masovka jako koncem 80. let, kdy jsi buď byl vekslák (diskošák) nebo metalák nebo vandrák a ten vandrák byl asi nejvýrazněji spojován s jakýmsi protestem proti okolí. Jsem rád, že mám kolem sebe dost přátel, kteří i s dětmi razí tu na vodu, tu na výlet a přijde čas, kdy i ten širák přijde. [upravil dne 18/12/2013 14:07 od Medvěd]
    • 27
  2. Medvěd

    klubový tisk ( časopis )

    Aha, takže se toho od kdysi až tak moc nezměnilo. Myslel jsem si, že právě příliv partnerů a točící se e-shop znamená to, že má klub peněz relativně dost. Není-li to tak, je třeba opravdu nějak zapracovat na navýšení počtu ŘČ - ale jakou cestou toho docílit, to fakt netuším (trika s logy deseti firem na zádech ale jako cestu nevidím).
    • 74
  3. Medvěd

    klubový tisk ( časopis )

    Na rovinu Koblihu vůbec nejsem přesvědčený, že bych chtěl, aby na klubovém hrníčku bylo logo třeba AK (když už jsi teda použil příkladu s hrnkem). Když ho od nich (AK) dostanu, nemám problém si do něj kafe udělat, ale kdybych ho dostal třeba od klubu jako vánoční prezent, radostí bych určitě nejásal. Prachy se sice válej na ulici a je asi dobré nebýt líný se pro ně ohnout, ale .... P-C vznikl jako NEZISKOVKA, která má momentálně problém utratit i těch pár tisícovek, které vybere za reklamu. Až bude klub postaven na komerčním základu (povinně řádné členství), tak si sice budeme moct pronajmout na srazy okruh a chrupčit v ***** hotelech, ale osobně jsem velký skeptik v tom jak dlouhé by takový \"komerční\" klub měl trvání (kór když většina uživatelů internetu je přesvědčená, že vše musí být zadarmo a tvora, který ctí něco jako autorská práva nebo duševní vlastnictví, je třeba vyhubit jako krtka).
    • 74
  4. Medvěd

    klubový tisk ( časopis )

    Servisman - bazar v tištěné podobě je samozřejmě NESMYSL Jinak plný souhlas s Koblihem = zcela zbytečná časová i finanční investice, věřím, že tohle vlákno bude za pár týdnů spát spánkem spravedlivých. Ještě pořád jsem tu neviděl od těch, kteří nápad považují za hodný zřetele nějaké představení jejich díla a určení jejich podílu na akci. Taky bych měl spoustu námětů, jejihž realizace by mi udělala radost, ale vůbec netuším koho tím \"děláním radosti\" mám pověřit
    • 74
  5. Medvěd

    klubový tisk ( časopis )

    Už to tu psal MJ Sytič a několik nás tu s ním myšlenkově souhlasilo: Dokud se diskuze nepohne z roviny \"udělejte někdo\" do roviny \"koukněte se, co jsem vymyslel, byl by zájem?\", bude to jen mlácení prázdné slámy. Osobně nevěřím tomu, že by se tu našel někdo disponující desítkami hodin volného času a \"autorským střevem\" a ještě k tomu byl ochoten tohle celý poskytnout klubu bez nároku na honorář. Už prostě nejsem naivka věřící na to, že existuje rytíř na bílým koni [upravil dne 18/12/2013 07:12 od Medvěd]
    • 74
  6. Medvěd

    Kamarád včera "Ťukal" do Audiny

    Na rovinu rozebrat těžko - stojí to na ulici a jak se do toho jednou hrábne, tak si spoluobčani pomyslí, že i oni mohou a ..... konce už známe, že? Jinak k vidění je to na Smíchově,
    • 34
  7. Medvěd

    Rychlým šípům je 75 !!!

    Koblihu - Hochy od Bobří řeky chci Pavlovi vbrzku představit, sám jsem zvědavý na reakci.
    • 27
  8. Medvěd

    Rychlým šípům je 75 !!!

    Budu Ti oponovat - vzhledem ke kvalitě použitého papíru a celkového zpracování byla cena té knihy zcela úměrná (tuším 650,- Kč stálo to první vydání, mám ho od Jestřába s věnováním).
    • 27
  9. Medvěd

    Kamarád včera "Ťukal" do Audiny

    Tak rozhodnuto přesně v intencích většiny zdejších doporučení - auto pocestuje do autího nebe a bude se časem pořizovat vhodný nástupce. Neznáte někoho, kdo by to rozumně vykoupil? Kámoš 100% nemá prostory kde by se to dalo rozebírat (a po pravdě ani chuť se s tím \"ondit\")
    • 34
  10. Medvěd

    Rychlým šípům je 75 !!!

    Krom pionýra ještě Turistické Oddíly Mládeže - prostě TOMíci (což byl v podstatě převlečenej a tiše tolerovanej skaut). Péťo - věřím, že i Pionýr dokázal vést rozumný člověk a u Vás na velkovesnici (/pardon maloměstě) se mohl i snadněji vyhnout různým ideologickým buzeracím (kde není žalobce ANEB \"Tlačte mně, já to položím a KDO se Vám bude starat o porěr?\")
    • 27
  11. Medvěd

    klubový tisk ( časopis )

    Uff - se mi zdá, že si čím dál víc rozumíme :myslim Každopádně tu ještě nezazněla jedna závažná skutečnost, bez které to nejde: \"Je tu vůbec někdo s nějakým autorským potenciálem, jehož věty by dávaly smysl a před jehož dílem by se čeština nemusela červenat?\"
    • 74
  12. Podle mně je zásadní informace doba, za kterou se \"vyjede\" nádrž. Pokud auto jezdí fest (tzn. třeba nádrž vyjede za týden nebo míň) zkousne i horší naftu. Jestliže ale řidič vyjede nádrž za měsíc a víc, tak méně kvalitní začne parafinovat a k problémům je už jen kousek.
  13. Aditivum jsem NIKDY do nafty nelil a jezdím bez zásadnějších problémů. Co se tankování týče - tankuju tam, kde se mi rozsvítí kontrolka = zatím to vždy bylo u pumpy. Je fakt, že se vyhýbám tankování u no - name pupm na nádvoří JZD, ale kdyby nebylo zbití, věřím, že bych autu neublížil.
  14. Dnes je to 75 let, kdy poprvé vyšel na zadní straně Mladého hlasatele tento již kultovní komiks. Díky mému tátovi jsem měl možnost jako cca desetiletý kluk prožívat s rychlošípáky jejich dobrodružství a obecně dík knihám p. Foglara získávat nějaký životní názor na to, co je dobré. Pavlíkovi umožním totéž co otec mně a doufám, že se mi povede prolomit přesvědčení mých vrstevníků, že dnešní děti nečtou. Jen přemýšlím jaká dnešní dětská kniha (vyjma Harry Pottera) dosáhne toho, aby se stala takovou ikonou, jakou jsou právě Rychlé šípy a Foglarovky (Mayovky, Verneovky, Setonovky) vůbec. [upravil dne 17/12/2013 11:47 od Medvěd]
    • 27
  15. Medvěd

    Přítelčina 106 ... Pokračujem ...

    Čo také je VT???
    • 49
  16. Velice dobře si vzpomínám na mé první rozesílání Vánočních dárků pro ŘČ P-clubu, které skončilo umocněním mé nedůvěry k instituci zvané česká pošta, která svým přístupem poněkud pokazila některým členům radost z něj. Holt lidský exkrement a práce s ním, to je věc, na kterou si nelze zvyknout -
  17. Schreeku, kdybys měl vydutou hruď a vysoké podpatky, tak by mně stav, kdy řidič vyjede v prosinci na Vysočinu bez škrabky snad ani nepřekvapil, ale takhle??? Že ty jsi předpokládal, že jí tam najdeš pod stromem a ono ňouňo, viď? :D
    • 14
  18. Medvěd

    koupě ojetiny

    Oldo - automatů ve 206/306 je jako šafránu, tzn. že zcela logicky budou i méně v servisu. Osobně bych do 15 let starýho automatu nešel právě kvůli tomu, že když se vy*ere tak oprava bude za nesmysl (jak už psal Oddie - i tady se občas objeví vlákno, kde se řeší jak automat překopat na manuál. Manuální převodovku na vrákárně seženeš, automat velice těžko).
    • 17
  19. Medvěd

    koupě ojetiny

    Oldo - kolik těch automatů ve 306kách jezdí? A jsi přesvědčený, že i 15ti leté auto s automatem bude stále bezproblémové? Já ne - proto píšu to, co píšu = bál bych se ho.
    • 17
  20. Medvěd

    koupě ojetiny

    Obávám se, že 206/306 bude v automatu jako šafránu. U takhle starých kousků může obecně odejít kdykoli cokoli a riskovat ještě tím, že si pořídím kousek, u kterého se problém s nefunkčním automatem může snadno dostat výš než původní cena ojetiny, do toho bych já fakt nešel. Můžeš koupit kousek, který bude jezdit a nebude potřebovat vyšší investice, ale je to asi podobné % úspěšnosti jako když 20ti letá blondýna vyhlíží prince na bílém koni. Ale snít je hezké ...
    • 17
  21. Vzhledem k tomu, že na vánočním večírku budu chybět jsou tu dvě možné varianty: a) kalendář pro mně převezme Vvitty (zaplatí ho) a já si ho převezmu od něj v Praze (předjednáno, nemá s tím problém) b) 15. 1. jedu pracovně do Brna, můžu si ho převzít tam
  22. Medvěd

    Bezkontaktní vstup + zvonky

    U nás to máme tak, že zámek zamyká sám. Tzn. pro člověka zvenčí je klika nefunkční (musíš mít klíč a pootočit jím v zámku nebo Ti musí někdo z bytu \"zabzučet\"), když jdeš z baráku ven, otevřeš klasicky klikou a za Tebou zámek zapadne. Jediný problém máme s individuy, které \"nedopatřením\" kliku procvaknou a zámek vyjede dřív než se dveře dovřou. Pak je dům otevřený - ale naštěstí se to stalo jen několikrát. Nejlepší bylo, když v sousedním domě udělali nové zvonkové plato a odmykání přes kód. To jsem takhle v létě šel s prckem domů, když u sousedů před domem vidím stát paní a najednou se nade mnou celkem hlasitě a srozumitelně ozvalo: Báro, 5679, ju? Myslel jsem, že si smíchy čurnu. [upravil dne 13/12/2013 07:28 od Medvěd]
    • 8
  23. Medvěd

    A pak že jsme 100 let za opicemi

    To je hodně dobrý. Včera mi přišlo emilem : V ČR máme silnice bezvadně sjízdné - na jedničku. Bohužel problém nastává v momentu, kdy přeřadíme na vyšší převodový stupeň
  24. Medvěd

    Kamarád včera "Ťukal" do Audiny

    Kamarád odbočoval na Klárově vlevo do Valdštejnský. Když viděl, že nejede žádná tramvaj, vjel na koleje. Pak počkal, až se vytvoří místo mezi auty stojícími ve směru dolů a když se auta rozestoupila, úplně zapomněl, že jsou tam dva pruhy - no a v pravém jel pán v Audince prý minimálně 50, spíš víc. Bum, rána a Clio se otočilo tak, že najednou stálo souběžně s Audinou
    • 34
×
×
  • Vytvořit...