Mám už 3tí Nokii po sobě a spokojenost, každá sloužila mnoho let. Předcházel Ericsson GA 628 a Ericsson A 1018, pak byla 2x Nokia 6310i a teď to modrý čudo, co mi tu kdosi doporučil a se všemi jsem byl spokojený. Kdyby ten Ericsson měl větší paměť na čísla, podezřívám se, že bych ho měl ještě teď.
[upravil dne 12/3/2014 15:56 od Medvěd]