Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Medvěd

    Další centrální registr

    Nic hrůzostrašného v tom nevidím - nejsem paranoik a dokonce ani nemám potřebu své chování nijak maskovat [upravil dne 16/3/2014 12:57 od Medvěd]
    • 62
  2. Medvěd

    Auta z eu

    Ozzy - třeba pod paneláky budou tzv. garážová stání podobných kvalit jako parkování v podzemce (tzn. že tam mínusové teploty asi moc nebudou ...) a parkuje tam určitě spousta lidí. Tím netvrdím, že takové parkování je pro auto ideální, pouze zmiňuju fakt, že tak parkuje hlavně ve velkých městech poměrně hodně aut.
    • 76
  3. Medvěd

    Rakar dovozy aut

    Takhle Rakar vidí u konkurence - http://www.forum.ford-club.cz/viewtopic.php?p=541564 (zajímavé počtení)
    • 79
  4. 15 000 je dle mého horní hranice. Já na 406ce měnil po 10 000 km a jsem přesvědčenej, že jsem jí tím určitě neuškodil.
    • 22
  5. to by se mi líbilo .... http://www.hyggestedet.dk/flashplayer/hyggeplayer.php?videoid=278424 [upravil dne 15/3/2014 20:10 od Medvěd]
    • 7
  6. Medvěd

    Jak na vši ?

    Největší prů*er je, že když si hlavu neumeje celá třída, tak je to nekonečnej příběh. I Pavlík už si breberky domů dotáhl (asi před měsícem) a teď to vypadá na repete [upravil dne 14/3/2014 22:24 od Medvěd]
    • 18
  7. Medvěd

    Kamera do auta

    O.K. - čekám na Oddieho kousek
  8. Medvěd

    Kamera do auta

    O.K. - už to prošlo přes CML, tedy cca těch 1000 - 1500 bych měl v ruce
  9. Co si o ní myslíte? http://www.nahravkajizdy.cz/
  10. Medvěd

    Partner - divná závada poraďte

    Začal bych u budíků a pokračoval dál a hloub .... Každopádně já bych to odvezl k elektrikářovi, co ví kam šáhnout a co proměřit, jsem jen rádce - teoretik
    • 10
  11. Medvěd

    Partner - divná závada poraďte

    Po natankování špatné nafty nechodily blinkry?
    • 10
  12. Medvěd

    Partner - divná závada poraďte

    Bordel v elektrice? (kostra, nějaký přechoďák v palubce, ...) [upravil dne 14/3/2014 11:34 od Medvěd]
    • 10
  13. Medvědi potvrzují účast minimálně v počtu 1 + 1
  14. Nevím jestli by mně bavilo každý ráno s autem kus poodjet, betony naskládat do kufru a hlavně jak to řešit, když potřebuješ někde zajet do díry - jak vyndat betony tak, abys nezdržoval auta za sebou ....
  15. TD bez IC měly 205/309, u 306ky o tom slyším poprvé
    • 28
  16. Naštěstí jsem jel ve směru od Dašic k nádraží a tak jsem se ani moc nezdržel - ale protisměr byl fakt výživnej (odhaduju čekání tak na hoďku, možná i dýl). http://pardubicky.denik.cz/nehody/dve-nehody-a-pardubice-jsou-jedna-velka-kolona-20140313.html Rozházený ty auta byly fest, kamioňáci měli docela problémy s prokličkováním.. [upravil dne 13/3/2014 21:23 od Medvěd]
  17. Medvěd

    Nokia C5-03 - máte ho někdo?

    Mám už 3tí Nokii po sobě a spokojenost, každá sloužila mnoho let. Předcházel Ericsson GA 628 a Ericsson A 1018, pak byla 2x Nokia 6310i a teď to modrý čudo, co mi tu kdosi doporučil a se všemi jsem byl spokojený. Kdyby ten Ericsson měl větší paměť na čísla, podezřívám se, že bych ho měl ještě teď. [upravil dne 12/3/2014 15:56 od Medvěd]
    • 10
  18. Medvěd

    Tak kdopak ještě nepřezul

    Vzhledem ke km proběhu firemní dodávky a rodinného osobního auta se mi právě jednání onoho chlebodárce zdálo velice nepochopitelné
  19. Medvěd

    Tak kdopak ještě nepřezul

    Tome-i můj bývalý chlebodárce kupoval na dodávky každoročně v říjnu zimáky a na těch se lítalo celej rok. Mohli jsme se vztekat, mohli se i rozčilovat, ale to bylo maximum co jsme mohli dělat.
  20. Medvěd

    Tak kdopak ještě nepřezul

    Kdyby měla tetka koule .....
  21. Medvěd

    I za "Komančů" to uměli.

    Tome - asi, že podobnou reklamu v ČST ani v československém kině nikdo nikdy neviděl
    • 14
  22. Medvěd

    Tak kdopak ještě nepřezul

    Všech 5 aut, o které se starám bude mít zimáky cca do mých narozenin - přezouvat hodlám těsně před velikonocemi.
  23. Medvěd

    I za "Komančů" to uměli.

    Začátek - Točeno v Praze v Chuchli (krásně k poznání je tam most Inteligence). [upravil dne 12/3/2014 07:19 od Medvěd]
    • 14
  24. Medvěd

    P106 1.5D pro 80letého dědu - prodej

    A to je ten důvod proč jsem prodal 406ku. Mít dílnu a chuť si na tom servis dělat sám, nechal bych si jí - ale i když je Trnkoš dobrý známý, tak zadara opravy dělat neumí (ani bych to po něm nechtěl) a když jsem viděl ty nuly a čísla před nima a inzerát na 306ku tady na fóru, rozhodnutí šlo jako násobilka
  25. Medvěd

    106 zelená metal

    Kde já jsem jenom četl, že rozvody se mění a) po nájezdu určitých km nebo b) po určitém časovém období (tuším 5 let) Že by pryžový rozvodový řemen nestárl?
×
×
  • Vytvořit...