Radku to na fotkách je Tvoje bývalé? Sorry, ale to mi jako Oct. Super vzhledem k zadním světlům moc nepřijde
Jinak moje první auto byla Volha M 21 z roku 1960 (http://auta5p.eu/srazy/slavkov_2004/slavkov_082.php), tříkvalt, který se choval téměř jako automat (běžně jsem rozjížděl za 2 a jakmile se pohla ručička tacho, tak hned 3 - a ten pocit, když jsem jako předvoják řídil takovej polotank, z kterýho všichni ostatní škůdkáři měli už od pohledu respekt).
Druhý byl Renault 8 (http://auta5p.eu/srazy/chomutov_2008/cv_10.php ), kterého jsem učil nejprve řadit z jedničky zpátečku (převodovka a poloosa nevydržela), pak byla další humorná příhoda s výměnou tachometru (dávám občas k dobru na srazech) až to vyvrcholilo jízdou po střeše na Hlávkově mostě na pražské Štvanici.
No a pak následovalo spousta běžných aut (Š 105 L, Opel Omega 2,4 i, TAZ 1500, Mazda E 2200, Š 1203, VW T4 2,4 D, VW T4 2,5 TDI, Toyota Hiace 2,4 D, 2x Fiat Ducato 2,8 JTD, Peugeot 309 1,8 TD, Peugeot 405 1,9 TD Break, Peugeot 406 2,0 HDI Break - některé z toho byly firemní).