Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 076
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Dohoda ústní - tedy právně těžko vymahatelná a teď se to snažíš rozpatlat na fóru, aby si aspoň dušička odfoukla? Fakt to sem nepatří a vůbec nechápu, proč tohle vlákno \"o ...ě\" není taky zamčený. To po nás chceš, abychom Ti foukali bébíčko? P.S. Strakiho jsem v životě neviděl, v žádném osobním vztahu nejsme - ale jsem přesvědčenej, že tohle fórum nemá řešit obchodní spory mezi dvěma svéprávnými subjekty. Kdybys měl smlouvu, nemusíš tu nic rozpatlávat, ale mohl bys jednat - takhle holt jen vztekle kopeš.
    • 20
  2. StibTo - Kurt ale není vedení Jinak ale Kurtovu zásahu celkem rozumím. Podle mně jde totiž o záležitost, kterou by si měli oba protagonisti vyříkat tak říkajíc \"na svém dvorečku\" U vzniku dohody klub nesvítil, tak těžko chtít, aby se členové klubu klonili na tu či onu stranu. Jestli jsem dobře četl, tak Kurt vlákno zamkl s tím, že když se bude Straki chtít vyjádřit, pro jeho vyjádření ho zase odemkne. Ale umožňovat tu rozjetí flame bez možnosti okamžité reakce protistrany, to fakt není rozumné (nikdo neví, jestli je Straki zrovna na netu nebo někde v tramtárii s možností vyjádření za několik dní - a během těch několika dnů se tu může napsat věcí ....
    • 20
  3. Viděl jsem na vlastní oči 206ku sedan, na fotkách sedan z 307y a vybavuju si i tady několik vláken, kde se řešilo jaká škoda je, že automobilka rozhodla o prodeji těchto kousků mimo Evropské trhy. Když tu teď sedan v nabídce je, najednou některým vadí, že není současně v prodeji i kombík, HB nebo kabrio. Už moje babička říkávala: \"Dočkej času jako husa klasu\" = myslím si, že i u 301ky k doplnění modelů dojde.
    • 53
  4. Medvěd

    Akce na modely WELLY v TESCU

    Chce to hrabat a mít štěstí - včera měli v regále asi 20 modelů po jednom kousku, věřím, že někde ve skladu je bedna a skladník do regálu doplňuje stylem \"co mi pod ruku padne\".
    • 13
  5. Medvěd

    Křižovatka - situace

    Radku - sorry, ale Gronholmmovi v tomto případě rozumím. Sám jsem si všiml, že jsou v Praze určitá místa na okruhu, kde značka omezující rychlost u levého pruhu chybí. Pokud je rychlost stanovena na 70, mohu jet já v levém 70, náklaďák v pravém 70 a pojedeme-li vedle sebe třeba 5 km, žádného přestupku se ani jeden z nás nedopouští. Pojedu-li v levém pruhu v souvislé koloně a vpravo pojede taky stejně rychle jedoucí řada aut, tu značku omezující rychlost na 50 fakt vidět nemusím. Občas si říkám, že takovou situaci MPci sami vytvářejí právě proto, aby si neznalého a nebojovného řidiče mohli velice snadno odlovit a pak si ho náležitě podat - vždyť kdo z nás si 100% pamatuje jaké značky viděl za poslední kilometr jízdy (kór v přeznačkovaných městech)? [upravil dne 6/12/2012 16:22 od Medvěd]
  6. Medvěd

    Nové auto mojí kolegyně

    Vendo - co je \"blonďatýho\" na tý RZce? (teda krom už výše rešených nálepek)
    • 20
  7. Přiď na kafčo a můžeš to ověřit vlastními smysly, oba dva momentálně \"máme čas\"(ale já nejspíš až v pondělí).
    • 48
  8. Medvěd

    Akce na modely WELLY v TESCU

    V Letňanech (ale bude to asi celoplošná akce).
    • 13
  9. Medvěd

    Akce na modely WELLY v TESCU

    Kurte - drobný rozdíl je v měřítku, za 99,- Kč jsou 1 : 34
    • 13
  10. Medvěd

    Akce na modely WELLY v TESCU

    Pátral jsem trošku na netu a překvapilo mně, že se tyto modely dají objednat za lidovou cenu 99,- Kč včetně DPH. V tomto kontextu cena v TESCU není až tak zajímavá, ale i tak prostě slevička je. Nějaké ty Peugeoty jsou zde - je třeba se modely poněkud proklikat, je jich fakt spousta. [upravil dne 6/12/2012 08:56 od Medvěd]
    • 13
  11. Začal bych asi kontrolou baterky na zátěžovém měřáku, i když ani ten není všemocný.
    • 45
  12. Včera jsem pro prcka vybíral Mikulášský dárek a v TESCU jsem objevil spoustu různých modelů firmy WELLY (velikost cca 10 cm) za akční cenu 82,90 Kč. Vybral jsem mu Cadillac Escalade, ale v nabídce byl i P 403 kabrio, P 406 kupé - ze zajímavějších typů třeba Polonez, Fiat 125 Polski, Fiat 126 Polski. Nejedná se o sběratelské skvosty, ale jako typ dárku pro děcka - proč ne? [upravil dne 6/12/2012 08:29 od Medvěd]
    • 13
  13. Zcela upřímně - mít v bytě místnosti, které můžu vytopit jen na nějakých 15 - 17 Cček, tak se z toho zblázním. Klendru mám jen na WC, kde se nějak dlouho nezdržujeme - jinak se teplota v bytě pohybuje kolem 22, což je pro mně ideál.
    • 48
  14. Mám příbuzného v Rumburku a ten nějaký pátek pracoval ve firmě, která krbová kamna staví. A ten o ABXech teda moc dobře nemluvil. Možná pomlouval konkurenci, ale spíš šlo o to, že oni právě ABX kamna následně opravovali (hlavně byly problémy s vložkama, které se propalovaly).
    • 48
  15. Jo - přesně toho. Sice obchoduje hlavně s peletama, ale má kontakty mezi výrobci kamen a tak by snad dokázal poradit i \"krbovkách\".
    • 48
  16. Tak dnes po pohovoru svitla naděje na slušnou práci řidiče za rozumné peníze, ale nechci nic zakřiknout - víc budu věděl v lednu. I tak ale děkuju Davidovi (Devils Night) za upozornění, dík kterému jsem vůbec měl šanci na pohovor jít - jestli to vyjde nebo ne, to je ve hvězdách (pohovor trval cca hodinu, podmínky pro práci velice solidní - věřím, že kdybych pro firmu nebyl zajímavý, pohovor by skončil podstatně dřív). [upravil dne 5/12/2012 20:56 od Medvěd]
  17. Zkus se poradit s bývalým klubákem Řebíkem, víc v případě zájmu SZ nebo tel. Kobra by asi též mohl nějakou tu radu poskytnout. [upravil dne 5/12/2012 20:50 od Medvěd]
    • 48
  18. Kámoš kdysi v naftové Volze vozil na zimu baterku z autobusu - ta točila jedna báseň a do 807y by se určitě vešla
    • 45
  19. Na tohle téma kdysi nazpíval Mirek Černý s Country Beatem [upravil dne 5/12/2012 13:34 od Medvěd]
    • 9
  20. Medvěd

    Nekde neco spatne

    Pokud cítíš v autě splodiny, šel bych po výfuku. Sice ztráta výkonu nebude v přímé souvislosti (aspoň ne nijak rasantní), ale aspoň nebudeš mít přiotrávenou osádku.
    • 23
  21. Ono to přijde
    • 38
  22. Použít ručku při rozjezdu do kopce v křižovatce - proč ne? Klidně i v zimě ale zatáhnout jí na několik hodin, když jsem projel desítkami louží a venku je -5 C = koledovat si o prů*er
    • 38
  23. S ručkou byl problém na Mazdě, Toyotě, VW, Ivecu ...... prostě zima a ručka se mají rády asi tak jako zima a já.
    • 38
  24. V zákrutách nezamrzne
    • 38
×
×
  • Vytvořit...