Radku - sorry, ale Gronholmmovi v tomto případě rozumím. Sám jsem si všiml, že jsou v Praze určitá místa na okruhu, kde značka omezující rychlost u levého pruhu chybí. Pokud je rychlost stanovena na 70, mohu jet já v levém 70, náklaďák v pravém 70 a pojedeme-li vedle sebe třeba 5 km, žádného přestupku se ani jeden z nás nedopouští. Pojedu-li v levém pruhu v souvislé koloně a vpravo pojede taky stejně rychle jedoucí řada aut, tu značku omezující rychlost na 50 fakt vidět nemusím. Občas si říkám, že takovou situaci MPci sami vytvářejí právě proto, aby si neznalého a nebojovného řidiče mohli velice snadno odlovit a pak si ho náležitě podat - vždyť kdo z nás si 100% pamatuje jaké značky viděl za poslední kilometr jízdy (kór v přeznačkovaných městech)?
[upravil dne 6/12/2012 16:22 od Medvěd]