Co se restauračky týče - byl jsem překvapený názvem vybraného podniku, ale páč nejsem Jičíňák, nijak jsem to neřešil. Když se několik dní před srazem objevilo vlákno, které zmiňovalo takřka výhradně minutkovou kuchyni a ještě jen jeden druh přílohy, pojal jsem podezření, že nepůjde o mou oblíbenou a několikrát vyzkoušenou hospodu na náměstí, kde je vždycky v jídeláku bezpočet hotovek. Protože ale Milan měl vše proorganizováno do nejmenších detailů, rozhodl jsem se mu do organizace nevměšovat (vím, že jako organizátor bych podobný případ, který by mi několik hodin před vypuknutím akce začal vysvětlovat, že on by tohle řešil jinak POSLAL VELICE RYCHLE DO OTVORU MEZI PŮLKAMI) a odešel jsem s prckem do oné hospůdky sám. Svíčková a moravský vrabec nám bříška zasytili velice příjemně a během půlhoďky jsme - lehčí o cca 150,- Kč - byli připraveni na věci příští.
Takže při návštěvě Jičína Medvěd dopobručuje restauraci U Anděla, vzdálenou cca 100 m od oné Harmonie. (Milane, neber to, prosím, jako výtku nebo pro boha živýho jako nějaké vměšování - je to jen upozornění na prověřený podnik s rychlou a hlavně hotovkovou kuchyní).