Šaldo - TEĎ (zrovna a přesně teď) Ti rozumím.
Když kupuju auto a vím, že mám rád rychlou jízdu, nekoupím si ani 1,2 ani 1,4, ale jdu do 2,0, kde mám výkon skoro na rozdávání. Jenže to lidi poslouchají řeči o vysokém povinném ručení (kolik že dělá ten rozdíl na rok? Dvě nádrže???), vysoké spotřebě (zhusta to bývá tak, že maloobjemový motor bere víc než ten velkej motor, páč ho neustále držím v točkách, zatímco velkej motor při normální jízdě jen tak šolichám) a pak koupí auto z kterýho jsou po stránce výkonu za půl roku na mašli. Vůbec netvrdím, že 1,4 ka je vyloženě špatnej motor, ale je to prostě spíš pro strejdu jedoucího s tetkou v sobotu na výlet - pro mladýho kluka kterej řeší jak bejt na křižovatce nejrychlejší to prostě dobrá volba nebude.
Vzhledem k tomu, že koupě auta je diametrálně rozdílný krok od koupě rohlíku v BILLE, je lépe dlouho zvažovat všechna pro a proti než se pak shodit dotazem podobného typu.