Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Medvěd

    Jaké používáte zářivky?

    Světlo, který cca 1 minutu startuje, je mi ale v bytě, kde si potřebuju přisvítit tu tam a tu onde, víš k čemu, viď?
    • 28
  2. To já taky. Kostelečáci sami přídomek \"nad Mrtvicí\" používají, nemůžu za to, že pro neznalé je v tu ránu nadpis degradující. Tož jsem ho teda opravil, páč byt je to hezký, v klidné lokalitě a kámošce bych přál aby nájemníka brzo našla.
  3. Medvěd

    Jaké používáte zářivky?

    Komu (EU) je do toho podle mě hlavně to, že klasické járovky byly děsně, ale až úděsně levné a nebyl s nima žádný zásadní problém (a v případě větších lustrů člověk i trošku ušetřil za teplo). Tak se vymyslela tahle zhůvěřilost, pár Bursíkomilců a eko-teroristů zaplácalo a je tu nařízení, které peněžence běžného občana prospívá (všichni máme hubnout tak proč mít otylé peněženky)
    • 28
  4. Do Prahy? To bych si možná autíčko nechal přelejsknout, .......... Ale pak přijedu k baráku, zaparkuju pod stromy (jinde to nelze), pták se neudrží a celý leštění bude stejně v řiti. Tak radši zůstaňte na jihu, tam pojedu v sobotu 5. 10. a tak nebudu naštvanej. [upravil dne 12/9/2013 11:03 od Medvěd]
  5. Do Prahy? To bych si možná autíčko nechal přelejsknout, ..........
  6. Vzhledem k tomu, že auto pro mně není modla (i když jsem včera vyplázl 500,- za umytí + vyčištění interieru, Punker může potvrdit, že už to opravdu bylo potřeba ), zvolil jsem možnost uprostřed. Ale vzhledem k termínu případného konání by mi úplně stačila možnost Ne bez veškerých dodatků (možná by bylo vhodné napsat do názvu vlákna něco o tom, že sraz je pro jihočechy a lidi z blízkého okolí nebo že předpoklad konání je odpůldne všedního dne, aby zbytečně nehlasovali Ti, kteří setkání pak z tohoto důvodu nebudou schopni realizovat). [upravil dne 12/9/2013 10:07 od Medvěd]
  7. Jak dlouho před srazem Ti to oznámili? Co třeba storno poplatek? Nevěřím, že by zrovna Neon takovou věc nepochopil a nezaplatil. Milane, sleva pro řádné členy je naopak na srazech běžná a zažitá. Sám si vybavuju několik sporů, kdy jsem třeba já jako organizátor striktně dával slevu ze srazu pouze řádným členům (rodinní příslušníci měli smůlu), což se některým nelíbilo a mně se zase opračně nelíbilo, když někde měli rodinní příspušníci slevu jen díky tomu, že jeden člen rodiny zaplatil 300,- Kč za členství. Jednoduchou matematikou pak svůj příspěvek měl v podstatě zpátky během jednoho víkendového srazu.
    • 50
  8. Medvěd

    mobilheim

    Co já vím, tak na trvalé bydlení údajně NIC MOC. Vybavuju si nějakou reportáž (Černé ovce, Reportéři nebo něco podobného), kde si majitelka stěžovala, že to v zimě nelze vytopit a firma se jí smála do očí. Mně osobně by asi vadila ta spousta krcálkomístností které se musí poskládat do velice těsného prostoru. Když jsem byl malej dávali si lidé na zahrady vyřazené vagony - domnívám se, že život v mobilheimu nebude o moc kvalitnější.
    • 7
  9. Medvěd

    nějaký tuner co to umí ?

    Šaldo - TEĎ (zrovna a přesně teď) Ti rozumím. Když kupuju auto a vím, že mám rád rychlou jízdu, nekoupím si ani 1,2 ani 1,4, ale jdu do 2,0, kde mám výkon skoro na rozdávání. Jenže to lidi poslouchají řeči o vysokém povinném ručení (kolik že dělá ten rozdíl na rok? Dvě nádrže???), vysoké spotřebě (zhusta to bývá tak, že maloobjemový motor bere víc než ten velkej motor, páč ho neustále držím v točkách, zatímco velkej motor při normální jízdě jen tak šolichám) a pak koupí auto z kterýho jsou po stránce výkonu za půl roku na mašli. Vůbec netvrdím, že 1,4 ka je vyloženě špatnej motor, ale je to prostě spíš pro strejdu jedoucího s tetkou v sobotu na výlet - pro mladýho kluka kterej řeší jak bejt na křižovatce nejrychlejší to prostě dobrá volba nebude. Vzhledem k tomu, že koupě auta je diametrálně rozdílný krok od koupě rohlíku v BILLE, je lépe dlouho zvažovat všechna pro a proti než se pak shodit dotazem podobného typu.
    • 46
  10. Medvěd

    Jaké používáte zářivky?

    Úsporky do křšťálových lustů nejdou - lépe řečeno světlo od nich se blbě odráží a vypadá to hrozně. Až nadejde čas, kdyi miňonky budou ztaženy z prodeje, vezmu několik papírových bankovek a koupím něco žárovek \"do foroty\". Za 6 let užívání lustrů jsem měnil slovy 2 ks žárovek (a to mám 24 + 18 + 18)
    • 28
  11. Posílám Ti 1 5 8 14 22 24 32 34 38 40 57 59 77 80 81 84 85 90 92 94 95 96 102 104 107 108 117 138 155 157 159 164 168 172 173 180 182 185 189 191 199 203 204 209
    • 86
  12. Medvěd

    Brno - Hotel

    Pe.Tr už má v Brně hotel? A pak že P-C nesype :D:D
  13. Ikona, selebrita, borec na n-tou - kolik tohle individuum sklízí \"popularity\", když média nemají o čom psát? Stejný je to s náckama, squotterama, čutofandama a veškerý podobný verbeži - kdyby o nich a jejich akcích bylo v médiích \"ticho po pěšině\", ani pes by po nich neštěkl a sami by chcípli na nezájem. Bohužel ale média jsou lačná (čtenáři zřejmě také) a tak se budeme setkávat se stále pothlejšími individuy.
    • 14
  14. Dá se k tý Tvý dvojkolce přikoupit sajda nebo prcka budeš vozit jako bonbón na nádrži?
  15. PČR a hlavně jejich kamarádi MPci jsou přece protypy nadlidí, kteří můžou všechno (přece kolega kolegu nesejme, že jo). Nemluvím o telefonu, to je mi šumák, mluvím spíš o odbočování do zákazů, předjíždění tramvají v zastávkách a pod. [upravil dne 10/9/2013 14:33 od Medvěd]
    • 38
  16. Budu na cestě do Itálie a stejně malovat neumím (já jen abys se mnou nepočítal) :D
    • 31
  17. Honzo - naopak vzhledem k vášním které ve vztahu k referendu panují bych naopak vzal v potaz i Vvittyho posunutí ještě o týden - čím míň možností hledat skulinky vedoucí ke zpochybnění, tím líp.
  18. koblihu, děkuji za nabídku, mám SVůJ telefon moc rád a zvykat si na jinej nechci.
    • 38
  19. Ano, servismane, dokud mi tydlifoun funguje nemám důvod vyhazovat za jinej, abych byl IN (dtto třeba s PC)
    • 38
  20. Scratchi - před faktickým porodem se o něm NIKDY nahlas nemluví - jinak přeju hodně štěstí a ať je drobek zdravej (samo i Áďa).
  21. a) pokud jde o toho kurýra, vysílačka externím sluchátkem nedisponovala b) pokud jde o můj osobní telefon - taky ne (holt nemám dotykáč s tisícem nesmyslů, ale telefon umožňující mi spojení se světem). Vše o této problematice z mého pohledu je o něco výš.
    • 38
  22. Medvěd

    Chystaná revoluce v pražské MHD

    StibTo - kdybys koukal na \"časy\", psal bys jinak. Ano - nejdřív jsem to postnul na FBuku a pak jsem zjistil, že se jedná o legrandu. Nicméně z mého pohledu dobrou a tak to sem šlo už se smějícím xichtem u nadpisu.
    • 15
  23. Franto - ber to třeba tak, že v době lítání s knihama jsem jindy než za jízdy obchodní záležitosti neměl čas řešit (brát telefon u zákazníka na krámě a řešit tam problém jiného zákazníka nešlo - v autě jsem byl sám = proto ta hands-free). V nedávné době jsem se živil jako kurýr a opět nelze kvůli každý zakázce zastavit - prostě slyším o kšeftu, který se mi hodí a buď ho vemu TEĎ HNED nebo NIKDY - po té, co je mi zakázka přiklepnuta už samozřejmě lze někde zastavit a vše potřebné si zapsat, ale ten první moment je prostě nutný realizovat okamžitě (na te kšeft čeká několik \"vlčáků\" a každej chce vydělat). Vím, je to proti předpisům, ale přijde mi, že jsou podstatně horší problémy mezi nebem a zemí než tydlifonování (SMS apod. ale fakt nechápu).
    • 38
  24. bčas i já za jízdy tydlifonuju. Nemá se to, ale HF byla kompatibilní s jiným telefonem a kupovat novou se mi nechce. Ale zatím jsem nikoho kvůli telefonování nesestřelil.
    • 38
  25. Regio Jet a Leo Express se chystají vstoupit do pražských ulic, začínají u tramvají - více zde [upravil dne 9/9/2013 18:27 od Medvěd]
    • 15
×
×
  • Vytvořit...