Pokrytectví? A v čem, prosím Tě? Maruška je prostě droga nelegální a její uživatel se v mých očích dopouští minimálně přestupku. Můj vztah ke kuřákům čehokoli je tu obecně hodně známý, je s podivem, žes ho nezaregistroval - pohledej, chceš-li. Prostě - bude-li marihuana jednou povolena tak možná budu \"huliče\" muset akceptovat, zatím jsou podle mně za hranou zákona a tak je tedy i vnímám (uživatelé alkoholu nebo kofeinu svými exhalacemi nikoho neobtěžují, huliči čehokoli ano a to je to zásadní, co mi na jejich \"zálibě\" vadí)..