Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Znal jsem se s člověkem, kterýmu se povedlo během několika let projet stopem celej svět (s pasem USA - napsal o tom i několik knih) a já tyhle lidi obdivuju. Většinou je to hlavně o odvaze rozhodnout se a vyjet - finančně už to pak až tak hrozné není. Jen si člověk musí srovnat priority a vyjet včas - s rodinou čekající doma už se podobná dobrodružství realizují podstatně složitěji. [upravil dne 12/5/2014 00:06 od Medvěd]
  2. Dotyčný hledá parťáka na cestu stopem do Íránu http://lukasdobrodruhem.cz/?p=373
  3. A co to má soplečnýho s názvem tohoto vlákna?....... A s Printovým tématem konkrétně? :aut
  4. Taky jedno \"hups\" - [upravil dne 11/5/2014 21:42 od Medvěd]
  5. Možná by to chtělo pro příště více se zamyslet nad názvem tématu. Po přečtení stávajícího jsem Ti chtěl napsat, že třeba já znám spoustu různých lidí - odpověděl bych sice v intencích dotazu, ale odpověď by Ti byla platná jak mrtvýmu zimník
  6. Medvěd

    Potkal jsem klubáka...

    My tam byli cca od 10.30 do 12 pak od 13 do 14
  7. Medvěd

    Potkal jsem klubáka...

    Ve čtvrtek po ránu viděn Driver na Letné jedouc směr Dejvice [upravil dne 10/5/2014 20:00 od Medvěd]
  8. Medvěd

    Nějaké tipy jak přestat kouřit?

    To servisman: Bohužel ti ale nikdo nepodrží ani něco podstatně důležitějšího = nevím, jestli bych se zrovna touto cestou byl na místě kuřáka ochoten ubírat
  9. Medvěd

    Koroze 306?

    To Honza S Toto vlákno je řádná vykopávka a proto třeba Lubk0 opravdu v roce 2008 nemusel mít na svém 10ti letém sedanu (1998 - 2008 = 10 let) žádnou známku koroze v nadkolí. Teď už se těžko na nadkolí 306ky podívá, když jí minimálně několik let nevlastní
    • 38
  10. Medvěd

    Může to Pe.Tr zvládnout

    A úplně přesně kvůli podobným atakům všechno znalých chytrolínů bych tu nikdy nic podobného jako Pe.Tr nezveřejnil (i kdybych se třeba odhodlal do podobné akce pustit). Jinak Pe.tře - drž se, snad Tě Tvé rozhodnutí naplní aspoň dobrým pocitem [upravil dne 9/5/2014 20:23 od Medvěd]
  11. Medvěd

    Problémy s marihuanou

    Sagic - otázka by mohla klidně znít jestli radši potkám ožralýho s dvěma promilema nebo nějakýho přízemního letce na dálnici Ani po jednom netoužím, ale u toho blba letícího 200 po D1 aspoň můžu předpokládat, že bude mít reakce neovlivněné vedlejšími vlivy - což u vyhulence (ožralce) jaksi nevím ani když po tý D1 pojede 50. [upravil dne 9/5/2014 20:26 od Medvěd]
    • 80
  12. Medvěd

    Problémy s marihuanou

    Špek se s alkoholem náhodou docela snáší. Když je dobře vyuzenej a slanej tak za ním sklouzne pivko do krku jedna dvě (možná i tři, čtyři, pět - podle chuti každého jedince)
    • 80
  13. Scratchi - možná pro Tebe nepochopitelné, ale třeba ve 406ce jsem byl s origo rádiem opravdu spokojený. Krom jiných plusů je tu ještě jeden zásadní - origo rádia se (krom Octavií a celkově koncernu) prostě nekradou. Takže se OKčkovi vůbec nedivím
  14. Scratchi - pro Tebe stará hajtra, pro někoho rádio, co chce. Osobně bych taky celkem rád vysápal to rádio co mám ve 306ce a vrátil tam dobré origo (byť nebude mít MP3, USB a jánevímjakécypoviny, které jsou mi k prdu, když z 90% poslouchám rádio, což ale nelze, když šumí a prská a ....)
  15. Vůbec se OKčkovi nedivím
  16. Medvěd

    Problémy s marihuanou

    Pokrytectví? A v čem, prosím Tě? Maruška je prostě droga nelegální a její uživatel se v mých očích dopouští minimálně přestupku. Můj vztah ke kuřákům čehokoli je tu obecně hodně známý, je s podivem, žes ho nezaregistroval - pohledej, chceš-li. Prostě - bude-li marihuana jednou povolena tak možná budu \"huliče\" muset akceptovat, zatím jsou podle mně za hranou zákona a tak je tedy i vnímám (uživatelé alkoholu nebo kofeinu svými exhalacemi nikoho neobtěžují, huliči čehokoli ano a to je to zásadní, co mi na jejich \"zálibě\" vadí)..
    • 80
  17. Medvěd

    fandíte F1

    Stejně jako před dvěma lety, kdy bylo tohle vlákno založeno, je mi F1 úplně volná.
    • 76
  18. Medvěd

    Problémy s marihuanou

    Lubk0 - pokud lidi dodržující zákony budou některými individuy nazýváni ovcemi, žádnou změnu nelze očekávat. Já za sebe budu klidně v Tvých očích radši ovcí než abych v budoucnu řešil, že mám doma feťáka (a jsem spíš pro neustálé utahování pravidel než pro legalizaci jakékoli další drogy). [upravil dne 8/5/2014 08:49 od Medvěd]
    • 80
  19. Medvěd

    Svět motorů v PDF

    Pomoc Zombie! Kde ses tu vyloup? Jak žiješ? Co rodinka? Každopádně zdarec
    • 12
  20. My jedeme, a Vy? http://www.cd.cz/zazitky/kam-na-vylet/534-prvni-parni-vikend-v-luzne-u-rakovnika
  21. Medvěd

    Problémy s marihuanou

    Děkuju, myslím si totéž (až na ten tabák).
    • 80
  22. Medvěd

    Problémy s marihuanou

    Tráva je na rozdíl od alkoholu a tabáku droga NELEGÁLNÍ a její uživatel je tudíž u mně totéž jako uživatel dalších ilegálních drog. Prostě to tak mám nastavený - tráva je pro spoustu feťáků první zkušeností se zakázanou drogou a zcela na rovinu nejsem ochotný chápat tichou toleranci k jejímu šíření.
    • 80
  23. Medvěd

    Problémy s marihuanou

    Kousek dál budou ale smrdět pod okny někoho jinýho ....
    • 80
  24. Medvěd

    Problémy s marihuanou

    jakákoli fetka bude za chvíli brána jako normální stav. Tak nevím, jestli si zrovna tohle přeju ....
    • 80
  25. Medvěd

    EĽRO Kežmarok - poznáte?

    Co vytváří \"garbiar\"?
×
×
  • Vytvořit...