Jump to content

Josef91

Uživatel
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

About Josef91

 • ID člena
  50946
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday 11/19/1991

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 206
 • Rok výroby
  2003

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Chrudim
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

640 profile views
 1. Děkujeme za moc příjemnou sobotu. Rádi jsme se s vámi poznali.
 2. Povolování té plastové matky se provádí tak, že zatlačíš na zadní světlo, tím zmáčkneš těsnění a matice jde lehce povolit. (utažení ovšem tímto způsobem z pochopitelných důvodů nedoporučuji)
 3. Ahoj také sedíme v restauraci pod hradem. Po jídle vás najdeme.
 4. Ahoj, děkuji @Pepito za nabídnutí účasti na akci, jestliže všechno klapne, dorazíme.
 5. Toto je klasický problém HDI (prý to má vliv na snižování spotřeby )
 6. Josef91

  pokus

  Prej kozla, to je dobrý.
 7. Josef91

  Nesmysly na silnici

  No tak to je krásný
 8. Asi tak tři měsíce nazpět, mohlo být tak kolem 23. hodiny jsem na chodbě slyšel dost hlasité výjevy. Myslel jsem si , že jde soused domů ožralej tak jako každej večír, vylezl jsem tedy ven, že jej patřičně srovnám. A hle to není soused, juknul na mě borec z URNY se samopalem v ruce, že prej si mám zalízl domu, protože maj zásah. Dozvěděli jsme se poté ,že se soused stihl ožrat dříve než má zvykem, poté seřval babu se slovy, že je vyžírka a nakonec ji vrazil do zad kuchyňskej nůž.
 9. Josef91

  Pepova 206cc

  Ahoj, chtěl bych vám tímto představit svůj automobil. Jedná se o Peugeot 206cc 1.6 jezdící na to správné palivo určené pro automobily. Náš automobil byl vyroben v roce 2003, a na jaře 2015 jsem jej přivezl z Německa s necelými 150tkm na tachometru. Původně jsem jej koupil ženě jako takové popojíždědlo, jenže po pár projížďkách se zasekla a řídit jej už nechce, takže na mně vlastně zbyl. Musím říci, že už mi to ani nevadí, protože mi přirostl k srdci. Umí mi totiž vyvolat úsměv takzvaně od ucha k uchu a po rychlé projížďce se staženou střechou takové to šimrání v břiše, nevím možná je to tou hbitostí se kterou se spouští do zatáček, možná je to tím jak mě přitáhne do sedaček, možná je to tím zvukem linoucím se z výfuku, nebo povrzáváním a nedokonalostmi toho auta, možná je to v kombinaci všeho co jsem teď napsal. Prostě mne to auto umí vtáhnout do děje. Vím, že o tom teď básním jako bych našel svého bájného jednorožce a možná si i řeknete, že je to jenom peugeot a já jen tak plácám. Ale já se opravdu na každou jízdu těším protože si ji náležitě užiju. A je jedno jestli jedu opatrně protože vezu rodinu. A nebo jen tak blbnu. K tomu všemu je to auto vážně úsporné. Nejen, že díly jsou za ,,hubičku´´, ale spotřebu mám do 5,5l/100km benzínu. Mně osobně toto autíčko po všech stránkách vyhovuje. Naložím bagáž, ženu a dvě děti a můžeme jet na dovču, nebo na víkendové výlety po naší malebné zemičce. Stejně tak jezdím s autem každý den do práce a na nákup. Navíc 206cc je velice praktické vozidlo, ještě se mi nestalo, že bych v něm něco nepřevezl - viz foto. Auto si zásadně opravuji sám, mám totiž panickou hrůzu ze servisů, navíc to mám jako koníček a skvěle se při tom odreaguji. Dělal jsem si na něm repasi zadní nápravy, rozvody, pořídil si diagnostiku. Takové ty menší opravy a standartní údržbu ani nemá cenu popisovat, to si asi děláme všichni, nebo alespoň ti šťastnější z nás. Celkově z mých zkušeností po téměř třech letech provozování a 30tkm mohu prohlásit, že pug je mimořádně spolehlivé auto. Mimochodem jestli se to může, chtěl bych poděkovat firmě autorozvody z Holic, k nim jezdím pro levné díly. Závěrem bych chtěl říci že se budeme snažit se s Vámi setkat na nějakém tom srazu v příštím roce, a rád se také stanu řádným členem, popřípadě se budu také snažit se o nějaké své zkušenosti podělit a nebo si s vámi jen tak pokecat.
 10. Josef91

  Pokus

  A tak jsem to tedy zkusil.
 11. Ahoj, aby ti osvětlení fungovalo jak jsi popsal bylo by nejvhodnější, kdybys vytáhl + kabel k LED právě z podsvícení přístrojovky (budíků). Jinde mne opravdu nenapadá kde bys jej naměřil tak jak potřebuješ. Sice jsi nenapsal kde chceš konkrétně podsvícení umístit, ale já bych se to snažil vyřešit spíše přes klasický vypínač, nebo IR dálkové ovládání.
×
×
 • Create New...