Jump to content

Reky

Uživatel
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

About Reky

 • ID člena
  4052
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday 11/05/1976

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 308
 • Rok výroby
  2018

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Titul
  Sir
 • Město
  Valašské Meziříčí
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • Webová stránka
  https://reky76.rajce.idnes.cz/

Recent Profile Visitors

428 profile views
 1. Mám XS a myslím, že se po vzhledové stránce liší jen předním a zadním nárazníkem. Žena si ji jela umýt a bouchla pravý blatník, dal jsem to kamarádovy a on objednal blatník, nastříkal ho a vyměnil. Myslím že když blatník objednával neměl ani tucha o tom, že existuje nějaká verze XS. Přesto to perfektně sedí. Tím pádem si myslím že mezi blatníky nebude žádný rozdíl co se týče 206 nebo 206 XS.
 2. Většinou je ta barva bělejší, tedy studenější světlo (ne teplota ve °C), hodnota udávána v "K". Čím větší K tím studenější světlo a naopak (3000K, 6000K, 9000K). Je to stejné jako u LED žárovek co máš doma v lustru, nebo u xenonů (3000K do žluta - 9000K do běla až do modra). Další nezanedbatelnou hodnotou u světla je Svítivost (l) udávaná v kandelách (cd) a Světelný tok (Φ) udávaný v lumenech (lm).
 3. Schválené nejsou, ale polda ti flastr nedá, myslím že tak detailně zkoumat světla nebude. Něco jiného může být na STK.
 4. LED H7 žárovek je nepřeberné množství, hlavně na čínských e-shopech. Třeba tady, nebo tahle. Pokud by jsi chtěl něco takřka zadarmo tak tady, nebo tady. Jejich výměna je jednoduchá, mají stejnou patici, takže jako by jsi jen měnil žárovku. Ale já osobně bych to nedoporučoval, především jestli parkuješ venku a to z toho důvodu, že v zimě až jsou světla pokrytá ledem budeš je muset škrábat místo toho aby se ti rozpustili samy teplem z obyčejné žárovky. Škrábat plastové světla asi nebude nic dobrého vzhledem k tvrdosti toho plastu.
 5. tak tam mají chybu, věř mi je to z plechu
 6. Kolem levého a pravého výdechu klimatizace jako by něco chybělo, je tam jen obyč hladký plast a je mírně zapuštěný jako by připravený na instalaci něčeho podobného jako toto. Ne všechno od číňana je nekvalitní. Koupil jsem to za cca 250,- a musím říct že jsem byl mile překvapen jak perfektně to sedlo na své místo a jak kvalitně to vypadá. Je to výlisek z kovu, žádný nalakovaný plast.
 7. Tak jestli je to tohle tak na herní grafiku zapomeň. Nejen že by se do skříně nevešla, ale ani finančně by to nemělo smysl (cena grafiky 5000+). Moje doporučení: postavit si, nebo nech si postavit PC do běžné skříně podle vlastních požadavků a finančních možností. Pokud by jsi potřeboval nějak pomoct, ozvi se, PC stavím už 15 let, něco by jsme vymysleli.
 8. Jezdím s tímhle: Runtastic a jsem naprosto spokojen. Trasa na mapě, rychlost, převýšení, spálené kalorie, atd atd.
 9. Taky se mi ta planžeta (klíč) od staré 308 viklala, ale po tom co jsem ji nacpal do nové krabičky od Číňanů z Aliku to bylo jak nové - možná i pevnější než origo. Přesně jak píše Laďa.
 10. jj taky jsem si toho všimnul, ale bylo mi to celkem jedno, na rádio moc nekoukám, za jízdy mám na display většinou palubáč a občas klimu
 11. Pokud by jsi se chtěl mrknout jak papá 130ti koňová 1,2 rv. 2018 pro představu tak zde odkaz. 90% jízd je 38 km do práce a zpět.
 12. Děkuji všem zúčastněným za reakce a odpovědi :-)
 13. Měl jsem 308 1,6 VTi šest let, denně jsem jezdil do práce 30 km tam a 30 zpátky + nějaké ty pojížděčky po městě a na dovolené. V létě takřka pokaždé s klimou. Po každém tankování (vždy do plna) jsem zapsal stav denního počítadla a po té jej vynuloval. Hodnoty jsem si zapisoval do excelové tabulky, která mi počítala spotřebu na 100 km i cenu na 1 km a zároveň průměrnou spotřebu na 100 km za celou dobu co jsem auto měl a výsledek byl za 6 let ježdění 5,66 l/100 km + cca 8 deci oleje na 10.000 km.
 14. jarokate prosím mohl by jsi to proklepnout i u mě VIN: VF3LPHNWHHS221259 Děkuji.
×
×
 • Create New...