Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Joo, to je vono, ja si nemohl vzpomenout co to je za kola, a když to najdu tak tady je tvuj přispěvek:D
    • 29
  2. Ta jednička je normální disk na coupe který ma přes šrouby tu pokličku, to není ten samý jako v prvním příspěvku Tenhle http://www.peugeotclub.eu/graphics/gallery/full/47_peugeot_406_coupe_2000_01_b.jpg[/img] [upravil dne 5/3/12 20:02 od Radek Hurvajz]
    • 29
  3. Grilovaní bude koncem dubna, ne? Všichni maji narozky:D:D:D A motorku šoupneš Bigbadjohnovi do parníku:D [upravil dne 5/3/12 13:58 od Radek Hurvajz]
  4. Souhlas, na Kokořáku jsem na něj musel taky vyjet jak mě nadzdvihnul, Mildiku sorry ale prostě je to tak.
  5. Radek Hurvajz

    Noční hlídání

    Tak vas taky necham hlidat a sám budu hlídat ve spánku, protože jsem v práci:D:D
  6. Radek Hurvajz

    Noční hlídání

    A kua, asi bych mu měl trošku srazit hřebinek aby mě nebral tak hrozně vážně:D:D
  7. Tak na tohle bych se jel podívat, připiš mě tam na začátek;)
  8. Vezmi něco odsud http://www.levnapc.cz/dell-latitude-d630-core-2.html
    • 35
  9. Ja použivam tohle - https://market.android.com/details?id=com.elsdoerfer.android.autostarts&hl=cs Ale bacha, umí vypnout i systemový aplikace, takže nerozumným povypínáním muže škodit. A samozřejmě bez Rootu to nejde Hlavně je potom nemusí zabijet žadnej task killer atd, prostě se ty aplikace po startu founu vubec nerozjedou;) [upravil dne 4/3/12 21:44 od Radek Hurvajz]
    • 10
  10. Firemní?? to je internetový, a bývá vypnutý, zapinam jen když chci volat, takže smula:D:D:D Jo a má vyhodu, teda mimo tech cen volání, mužu si ho kdykoliv pozměnit:D A asi si radši vypni telefon v noci, mam službu do pondělka dovečera, tak kdybych se v noci nudil jako ty tak bych tě mohl strašit třeba:D:D:D [upravil dne 3/3/12 22:55 od Radek Hurvajz]
    • 28
  11. To netušim
    • 28
  12. Se pleteš, ty zemřeš ještě dneska:D:D:D Ale tak kdyžtak posilejte teda ty sms - 732548561 [upravil dne 3/3/12 22:42 od Radek Hurvajz]
    • 28
  13. Radek Hurvajz

    Mapa členů

    Přesunuto, prosim o kontrolu, kdyžtak SZ
  14. Radek Hurvajz

    Mapa členů

    Tak jste tam oba
  15. Radek Hurvajz

    Mapa členů

    Mě nic nepřišlo, tak asi Kurt no:D
  16. Jo takhle, pravda. No takže: Bubububububu:D:D:D:D:D
    • 28
  17. AKCZ, bohužel jsi 14. A pro Eltona mám vzkaz: Bububububu:D:D:D:D:D
    • 28
  18. 12:D Dadadavid, tak ho radši přetáhni myší, to bude jistější, protože AKCZ barvu změní jedině až po smrti:D:D [upravil dne 3/3/12 22:09 od Radek Hurvajz]
    • 28
  19. Radek Hurvajz

    Chete auto zdarma?

    To viš jak, jsi tam volal??
    • 20
  20. Radek Hurvajz

    Symboly na autech

    Tady toho je, jenže bez vysvětlení co znamenají http://www.samolepky-online.com/basketbal-c-9.html?zenid=38d2c62a047f603bfdc7017aa9833275
    • 87
  21. Ona nestačí sekce ve který to už je??? Servis » Udělej si sám
    • 21
  22. Radek Hurvajz

    Tady snad můžu ...

    No jde hlavně o celkový průměr kola, pokud dáš na 15\" nějaký nizkoprofilový gumy třeba 195/45 tak ti bude kecat tachometr, nehledě na to že ty kola budou vypadat hrozně, budou celkově malý
  23. http://aukro.cz/kompresor-12v-kov-2pistovy-hadice-8m-10bar-85l-min-i2171564968.html
    • 41
  24. Vendi, nemaš takhle náhodou toho němce co ti bere věci?? :D
  25. Radek Hurvajz

    Tady snad můžu ...

    Tak 15\" by tam dát mohla, do techničáku by se to zapsat dalo, ale pneu takový jaký na to patří. Nizkoprofilové pneu by byli až tak na 17\" kola a to by se z toho stal kostitřas
×
×
  • Vytvořit...