Firemní?? to je internetový, a bývá vypnutý, zapinam jen když chci volat, takže smula:D:D:D Jo a má vyhodu, teda mimo tech cen volání, mužu si ho kdykoliv pozměnit:D
A asi si radši vypni telefon v noci, mam službu do pondělka dovečera, tak kdybych se v noci nudil jako ty tak bych tě mohl strašit třeba:D:D:D
[upravil dne 3/3/12 22:55 od Radek Hurvajz]