Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 592
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Tak super;)
    • 70
  2. Vymaž cookies v prohližeči. A mrkni do mailu.
    • 70
  3. No tak to je fakt nějaký divný, jestli vadná serie nebo tak něco:myslim.
    • 15
  4. NJ, ale pokud ji měl stale v mobilu....
    • 15
  5. A zkoušel jsi ji v jiném zařízení?? Ve čtečce, foťáku atd? Naformatuješ ji před použitím??
    • 15
  6. jsou podporovány karty do velikosti 32 GB SDHC, takže by tam mělo běhat cokoliv
    • 15
  7. Radek Hurvajz

    Hudební koutek

    Co tak třebááá klasiku?? US Punk:mrk:mrk Let\'s GOOOO
  8. Tady je par slušnejh obrázků - http://www.insportline.sk/p2614/Samodr%C5%BEiaca-z%C3%A1vesn%C3%A1-hrazda-inSPORTline.jpg http://www.insportline.sk/1500/samodrziaca-zavesna-hrazda-insportline [upravil dne 22/9/13 16:16 od Radek Hurvajz]
    • 17
  9. No, pak nebreč až ti da nějakej polda flastr. Pokud je tady někde že světla mohou být žlutá tak OK, ale ono to tam rozhodně není, pouze mlhovky a tam je barva té žluté přesně daná TADY [upravil dne 21/9/13 23:22 od Radek Hurvajz]
  10. Jo, přepne se ti to uplně automaticky, i kdyby jsi to v Biosu ručně přenastavil tak po vyndání té v PCI Ex slotu pojede ta integrovaná. V Biosu se totiž nastavuje pouze to která ma nastartovat jako první, a když tam jiná nebude tak se nahodí ta integrovaná Jen ve vyjimečných připadech se stává že ta integrovaná nabíhá stále i když je v PCi Ex slotu další grafika, pak se to musí v Biosu přenastavit. Ale nejdřiv to prostě zkus a uvidiš. [upravil dne 21/9/13 21:17 od Radek Hurvajz]
  11. Na zrcatka ma kamery s obrazovkama v opěrkách, ale ty křižovatky musi asi hlásit cestující z předních sedadel:D:D:D
  12. Radek Hurvajz

    Poděkování fóru

    Ti už bylo 20 jooo?:D:D:D
    • 10
  13. Už to tu bylo, a v češtině -
    • 9
  14. Udělena výstraha pro uražení druhého člena v diskuzi na foru, při opakování či dalšímu provinění proti pravidlum hrozi zamezení přistupu na forum. Děkuji za pochopení a doufám že se to nebude opakovat. Nasledují odkazy s konkretním příspěvkem Vystraha byla udělena po přihlednutí k jinak slušnemu vystupování obou zučastněných [upravil dne 20/9/13 20:08 od Radek Hurvajz]
  15. Osvětlení palubky nebo ovladacích prvků, i u radia by měl být kabel který je pod proudem až se světly
    • 7
  16. Tohle je problem v konektoru, bud v ISO nebo přimo na repráku. Nemyslim že by to bylo přímo radiem. Rozpojit a zapojit několikrát za sebou, připadně střiknouit nějaký sprej na kontakty. Pak by to mohli dělat i polámaný kabely ve dveřích
    • 8
  17. Nemaš ten měřák v režimu měření spotřebované energie?? Musi být v režimu okamžité spotřeby.
    • 22
  18. Škoda že jsem Brnem projižděl okolo 11 hod dopoledne, bych se byval stavil kdybych jel navečer [upravil dne 19/9/13 22:30 od Radek Hurvajz]
    • 13
  19. Radek Hurvajz

    Pára z kapoty

    Tak teplá kapota na ní voda, venku zima, to dělá uplně normalně. Běžný jev
    • 10
  20. Radek Hurvajz

    ovladač zvukové karty

    ftp://WebUser:Lc9FuH5r@95.130.192.218/pc/audio/32bit_Vista_Win7_Win8_R271.exe
    • 8
  21. Radek Hurvajz

    Chodci vs Cyklisti

    Lepši je nepsat to vubec;)
    • 67
  22. Radek Hurvajz

    ovladač zvukové karty

    • 8
  23. Radek Hurvajz

    Chodci vs Cyklisti

    Dobre vis ze se to vsechno ohlidat neda, je to jen o lidech, kdyz jeden zacne neni nutny aby se ostatni pridali;) Jinak s tim oznacenim cyklo... atd, to souhlas, o tom zadna.
    • 67
  24. Radek Hurvajz

    ovladač zvukové karty

    tadz je realtek - http://www.realtek.com.tw/downloads/downloadsView.aspx?Langid=1&PNid=24&PFid=24&Level=4&Conn=3&DownTypeID=3&GetDown=false A ta ATI bude nejspiš HDMI vzstup na grafice, ten by jsi mel mit u ovladače grafiky - http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx
    • 8
×
×
  • Vytvořit...