Jo, přepne se ti to uplně automaticky, i kdyby jsi to v Biosu ručně přenastavil tak po vyndání té v PCI Ex slotu pojede ta integrovaná. V Biosu se totiž nastavuje pouze to která ma nastartovat jako první, a když tam jiná nebude tak se nahodí ta integrovaná
Jen ve vyjimečných připadech se stává že ta integrovaná nabíhá stále i když je v PCi Ex slotu další grafika, pak se to musí v Biosu přenastavit. Ale nejdřiv to prostě zkus a uvidiš.
[upravil dne 21/9/13 21:17 od Radek Hurvajz]