ja se tomu nedivim, ja to jen konstatuju
No to je ale přeci nesmysl, zaleží co si pustíš, pokud si pustíš nekomprimovanou muziku, nebo překopirovanou do PC v bezztrátovým formátu, např FLAC tak není vubec žadnej problem, otazkou jsou jen ruchy z mainboardu, ale to jde vyřešit pořádnou zvukovkou, ať už interní jako mam ja, nebo ještě lepší externí, pak už jen zesik, bedny a hraješ stejně jako z LP desky nebo CD
[upravil dne 14/12/13 18:56 od Radek Hurvajz]