Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 584
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. no dřív jo, ted už to řešit nemusim, zaleží co potřebuješ
  2. A nemohli tam bejt přibalený náhodou aniž by tam patřili??
  3. Je to FAB, stačí napsat či zavolat do FABu v Dobrušce nebo kde to tam je v těch končinách
  4. Ten hranol bude asi na kliku né? A pokud je ta pružina zkrutná mohla by bý na ten hranol a vracela by kliku;) [upravil dne 2/2/14 21:08 od Radek Hurvajz]
  5. Dyk jsou to jen dva štíty proti sobě, jaká pružina tam je?? [upravil dne 2/2/14 21:01 od Radek Hurvajz]
  6. Aha, pravda. No tady je to vlakno jak je vidět rozborka
  7. Jednak je odlehčený a druhak na koci je vidět jak to hulí, takže to bude asi sakra přikrmený aby to jelo jako drak:)
    • 6
  8. Mysliš Valeo, ne Meyle;) Nebo se zeptej Večeři, ten ma taky dobrý ceny, třeba by ho uměl objednat a maš to bez starostí a se zarukou u něj [upravil dne 2/2/14 19:30 od Radek Hurvajz]
  9. Radek Hurvajz

    zapínání notebooku

    No jo, pravda, defaultně totiž jsou nastavený na 3.00 hod. Another, máš BOD:super
  10. Radek Hurvajz

    zapínání notebooku

  11. Radek Hurvajz

    zapínání notebooku

    Jestli maš nastaveno probouzení přes LAN tak ti ho muže zapnout síť. V biosu pohledej položku Wake On.............. Bude tam LAN a další věci, tak vypni to co by to konkretně mohlo spustit. Co je to za NTB? [upravil dne 2/2/14 12:37 od Radek Hurvajz]
  12. Jedna do sbírky, druhá do bříška
  13. Už máš tohle? http://press.aspen.pr/captain-morgan/tiskove-zpravy/novinka-mezi-premiovymi-rumy-captain-morgan-black-spiced--temna-stranka-kapitana-morgana/ Ted byl v Tescu za 340,- v akci tak jsem po něm skočil:aut Moc dobrý pití [upravil dne 30/1/14 19:46 od Radek Hurvajz]
  14. Radek Hurvajz

    PC , nevypne se

    Nastavení v Biosu, je tam co se má stát po stisku tlačitka napájení, připadně bios resetni
  15. Dyk je to nějakej vrak, to bych do něj asi taky bušil;)
  16. Radek Hurvajz

    Elektromobily

    Tenhle pán jezdí k nam na vystavy, pokaždé něčím překvapí, ale když tu byl s tímhle tak tom byla celkem pecka http://galerie.autorevue.cz/showphoto.php?photo=46159#utm_medium=survey&utm_source=autorevue&utm_campaign=lista
  17. Radek Hurvajz

    Elektromobily

    Topení elektrický, nebo bufik no, u elektrickýho ale snižení dojezdu. Jinak vymyšlejí pronájem baterii, přijedeš jako na pumpu do boxu, zespoda ti automat vymění baterii, ty zaplatíš a jedeš dál ihned, nemusíš čekat na nabijení, ale to už zase kšeftmani vymyšlejí aby to nešlo doma nabijet a aby jsi musel jezdit na vyměny a platit jak mourovatej. A další věc, dokud poteče benzín a nafta, a z něj prachy tak žádný elektromobily do nějaký hromadný seriový výroby nepujdou, to totiž nikdo kvuli prachům nedovolí
  18. Radek Hurvajz

    Elektromobily

    co tohle - http://www.google.cz/cse?cx=014613807436987522652:zzdwczwb-lc&q=Elektromobil&oq=Elektromobil&gs_l=partner.12...10662.11717.0.14885.2.2.0.0.0.0.92.164.2.2.0.gsnos%2Cn%3D13...0.1093j1086385j3j1..1ac.1.25.partner..2.0.0.zLVC3Xx0M2A#gsc.tab=0&gsc.q=Elektromobil&gsc.page=1
  19. Radek Hurvajz

    Auto Plave

    tak nech pořádně zkontrolovat zadní napravu, spodní silentbloky bývají uplně vymlácený, takže pokud jsi je neměnil muže to být ono
  20. Radek Hurvajz

    Auto Plave

    Geometrie, muže být špatně udělaná, auto by se mělo stáhnout na referenční výšku a potom teprve seřizovat. Pohledej, už se tu toho napsalo hodně o tomto problemu.
  21. Muže to bejt jen individual dovoz, ale myslim že se tam dočteš víc
  22. Co tady třeba - http://fcia.proboards.com/board/3/peugeot http://fcia.proboards.com/thread/77/coup-peugeot-406-florida-usa?page=1&scrollTo=125 [upravil dne 28/1/14 00:07 od Radek Hurvajz]
  23. Tak ja teda nevim, ale ja mam zkušenosst se sprejem kde je vyloženě napsano že je v něm tlakový vdzduch, filtrovaný a že je to nehořlavé, a taky stal cca 250kč teda, tak jestli třeba některý jsou s isobutanem to nevim, měl jsem za to že je to všechno stejný, ten co jsme měli byl zelenej a při foukání to isobutanem nesmrdělo;) Bylo na nadobce i vysloveně napsáno že je nehořlavý [upravil dne 28/1/14 00:03 od Radek Hurvajz]
  24. Radek Hurvajz

    Sodastream nebo Limo Bar

    Jinak použivam jen čistou sodovku, jsem spokojenej, sirupy netřeba;)
  25. Jenže v tech ofukovacích nadobkách je skutečně jen vzduch, cca 3,5atm, a taky proto je ta nadobka s 200ml asi za 10sec prázdná. Ten odkaz pojednává čistě o aerosolových sprejích a proto ta poznámka o samotném hnacím plynu
×
×
  • Vytvořit...