Topení elektrický, nebo bufik no, u elektrickýho ale snižení dojezdu.
Jinak vymyšlejí pronájem baterii, přijedeš jako na pumpu do boxu, zespoda ti automat vymění baterii, ty zaplatíš a jedeš dál ihned, nemusíš čekat na nabijení, ale to už zase kšeftmani vymyšlejí aby to nešlo doma nabijet a aby jsi musel jezdit na vyměny a platit jak mourovatej. A další věc, dokud poteče benzín a nafta, a z něj prachy tak žádný elektromobily do nějaký hromadný seriový výroby nepujdou, to totiž nikdo kvuli prachům nedovolí