Kovové ventily jsou dražší, u nás cca 50kč kus. ale jsou lepší než gumový, neutrhnou se, nejdou odříznout a lépe vypadají. Běžně je mají v pneuservise. K těm bezpečákům, AEZ Blocky jsou poměrně kvalitní, ale mají meně kombinací než např McGard, ale u těch je zase meně materiálu na ty hvězdičce takže by se mohla ukroutit při silném dotažení, jinak Bezpečnostní šrouby AEZ Sicubloc maji udajně více kombinací a nevypadají špatně co se týčem provedení ohledně poškození montáží a případného odmontování klasickým naražením ořechu, ale zkušenost nemám. http://www.autokseft.cz/p-117819/Bezpecnostni-srouby-AEZ-Sicubloc-M12x125x30-kuzelova-60%C3%82%C2%B0.html
Jinak Dezenty maji na 100% kuželovou dosedací plochu, a pokud kupuješ nový tak by ty šrouby k tomu měli být přibalený
[upravil dne 1/3/12 20:09 od Radek Hurvajz]