Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Radek Hurvajz

    Tady snad můžu ...

    Hele, k dotazu. Jaký litý kola to mají být? nějaký atypický rozměr??
  2. To by jsi nevěřil, to je ten co maji v tom videu - http://www.pixmania.cz/cz/cz/4876318/art/lasonic/dokovaci-stanice-ghetto-b.html?srcid=11125&CodePromo=oui
    • 26
  3. No dobře, hledej Ghetto blaster, nebo Boombox;)
    • 26
  4. To je Radiomagnetofon;) :D:D
    • 26
  5. Radek Hurvajz

    Test letních pneumatik 2012

    http://www.uschovna.cz/
    • 29
  6. Radek Hurvajz

    Symboly na autech

    Tak to jídlo popros aby došlo ke stolu, ale neřikej mu co s nim budeš dělat nebo samo nepujde:D:D
    • 87
  7. Bodejť by ne, takovej koblih grupáč:D Ale tahle by nechala nejen oči, ale asi i žuby:D:D [upravil dne 1/3/12 22:44 od Radek Hurvajz]
    • 26
  8. Doprdele, zase prdel, ten Šalda je chudák dneska:D:D
    • 26
  9. Radek Hurvajz

    Symboly na autech

    Dvě kolečka mrkve, nebo dvě kolečka prejtu???
    • 87
  10. Radek Hurvajz

    Symboly na autech

    No v každým případě opět vlákno směřuje k žrádlu:D a ani to dlouho netrvalo
    • 87
  11. Radek Hurvajz

    Symboly na autech

    To dá, jen tel Los chutná jak ryba:(
    • 87
  12. Radek Hurvajz

    Symboly na autech

    Napadá mě podle tohoto jestli ten LOS neznamená že má auto ESP [upravil dne 1/3/12 22:01 od Radek Hurvajz]
    • 87
  13. Radek Hurvajz

    Symboly na autech

    Losí test, a ne Sobí :D:D Ten mě jen tak napadlo, ten losos to je ta kráva s parohama?? [upravil dne 1/3/12 21:54 od Radek Hurvajz]
    • 87
  14. Radek Hurvajz

    Symboly na autech

    Já myslel že někdo oživil staré téma, a on Kurtik založil nové
    • 87
  15. Docela dobrá prdel:D:D:D http://navratdoreality.cz/index.php?p=view&id=12712 [upravil dne 1/3/12 21:51 od Radek Hurvajz]
  16. Klasika?? Já čekal nějakýho Beethowena, a on prostě klasickej Jackson, naštěstí ještě v době kdy byl dobrej
  17. Radek Hurvajz

    Skrutky k ALU diskom - rada

    Kovové ventily jsou dražší, u nás cca 50kč kus. ale jsou lepší než gumový, neutrhnou se, nejdou odříznout a lépe vypadají. Běžně je mají v pneuservise. K těm bezpečákům, AEZ Blocky jsou poměrně kvalitní, ale mají meně kombinací než např McGard, ale u těch je zase meně materiálu na ty hvězdičce takže by se mohla ukroutit při silném dotažení, jinak Bezpečnostní šrouby AEZ Sicubloc maji udajně více kombinací a nevypadají špatně co se týčem provedení ohledně poškození montáží a případného odmontování klasickým naražením ořechu, ale zkušenost nemám. http://www.autokseft.cz/p-117819/Bezpecnostni-srouby-AEZ-Sicubloc-M12x125x30-kuzelova-60%C3%82%C2%B0.html Jinak Dezenty maji na 100% kuželovou dosedací plochu, a pokud kupuješ nový tak by ty šrouby k tomu měli být přibalený [upravil dne 1/3/12 20:09 od Radek Hurvajz]
    • 20
  18. Za ty prachy se moc vybirat nedá, vezmi co najdeš, když bude možnost něco jinýho než ACER tak to bude asi lepší, ale myslim že v tyhle ceně to bude skoro fuk, snad jen lepši přistup servisu při připadné potřebě opravy
    • 35
  19. Radek Hurvajz

    dvd neukazuje

    K čemu další téma?? nestačí to jedno který uiž tu máš?? Proč nepokračuješ v něm??
  20. Radek Hurvajz

    zvířátka našich autíček

    Nejspíše Kuna
    • 59
  21. Kua, ty německý auta se nějak dobře rozebíraj:D:D:D http://navratdoreality.cz/index.php?p=view&id=12695
  22. Radek Hurvajz

    zvířátka našich autíček

    No je vidět že je pěkně sušený, asi mu bylo sakra velký teplo a nebo chcíplo hlady:D Akorát nechápu tu polohu, to je jak kdyby to nějakej myšák držel za ocas a pěkně zezadu... a pak ji tam chuděru ponechal v ty poloze:D:D:D [upravil dne 29/2/12 22:45 od Radek Hurvajz]
  23. Radek Hurvajz

    zvířátka našich autíček

    Fotil jsi to včera - 2012-02-28 10:13:36
  24. Radek Hurvajz

    Potkal jsem klubáka...

    No jako sjetý budete asi sotvá stát, natož pak vedle sebe:D:D:D
  25. Radek Hurvajz

    406 Old 1.8 16V

    Tak ber to tak že je to 15 let starý, ja to taky udržuju a ladim jak to jde, ale některý věci jako ten přední narazník prostě přebrousim a střiknu sprejem a jezdí se dál, za chvili to bude stejný tak nemá cenu do narazníku cpát prachy za lak
×
×
  • Vytvořit...