Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 584
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    To je bouraný na pravý zadní?? Že není oblepený:D:D
  2. Kua, mi to přijde jak nepovedená čínská kopie Technotroniku -
    • 95
  3. Radek Hurvajz

    Výběr kombinované lednice

    V tyhle ceně vyber něco s co nejdelší zarukou. Baumatic tušim dava 5 let, ale i jiní výrobci
    • 18
  4. Radek Hurvajz

    Atentát na prezidenta!

    No čeká tam reporter, kameraman to točí od začatku, pachatel neutíká, dává v klidu rozhovor že je prostý dělník a komunista, nakonec ho laxně zatknou, kdo není slepej tak vidí sehranou komedii.
    • 70
  5. Radek Hurvajz

    Jak otestovat Baterie

    Nj, zkratovej měřit mužeš, ale u NiMh třeba jen jednou:D:D. Při pořádným bočníku u ampermetru to ani není zkrat:D
    • 16
  6. Ježiš, už jsou i tady:o
    • 19
  7. Radek Hurvajz

    Jak otestovat Baterie

    zatěž bych volil větší, třeba 500mA aspoň poznaš rychleji který jsou spiš mrtvý než živý U NiCd mužeš i 1A;) [upravil dne 28/9/12 21:33 od Radek Hurvajz]
    • 16
  8. Hmm 6 aplikací a budeš je mazat, ja jich mam přes 60 a nic mazat nebudu:D:D Ten telefon se má použivat k tomu k čemu je určenej, to jsi si mohl koupit nokii za 600kč, volat a smskovat umi a vic nepotřebuješ:D:D [upravil dne 28/9/12 21:20 od Radek Hurvajz]
    • 30
  9. Radek Hurvajz

    Jak otestovat Baterie

    No Voltmetr mu toho moc neřekne o kapacitě, ta baterka bude mit napětí 1,3V a klidně muže po zatižení udělat pápá během 5ti minut Veškerý měřáky na baterie měří napětí přes odpor, mam starej ručkovej a novější digitalní z Lidlu, jako orientační je to dobrý, ale poznaš jen jestli ta baterka ma napětí, ale ne jak dlouho vydrží. u alkalických je to dobrý, jenže u accu je to k ničemu [upravil dne 28/9/12 21:17 od Radek Hurvajz]
    • 16
  10. Radek Hurvajz

    Jak otestovat Baterie

    Zkusil bych nějakou nabiječkukterá umí měřit kapacitu, např - http://shop.fkt.cz/nabijecka-bc450-s-individualnim-rizenim-kazde-sachty-bc450+dp126886/ nebo IPC-1 ale ta je dražší.
    • 16
  11. Radek Hurvajz

    Nelze odstranit soubor

    V daemonu je určitě možnost po restartu znovu připojit;) Jinak bych Daemona vyhodil a dal si UltraIso, ma vic možností a virtualky umí taky
    • 7
  12. Radek Hurvajz

    Nelze odstranit soubor

    Nemaš to připojený k virtualní mechanice, pokud ano tak to odpoj. Jinak si stahni Unlocker a smaž to přes pravý klik vyber unlocker a akci smazat
    • 7
  13. Ferry, kdyby jsi napsal že je to pískací piseň tak jsme doma:D
    • 99
  14. Radek Hurvajz

    chipnout nechipnout ?

    Ale jo, oddie ma pravdu, když se to podělá tak nepřijdeš o velkou hodnotu, ale budeš mít velkou zkušenost.
    • 28
  15. Radek Hurvajz

    Nevyužita žiarovka

    Právě proto by se brzdové zdvojovat nemělo, takhle je vidět že svítí jedno světlo více a druhé méně, kdežto když sití obě je možné je zaměnit za koncová
    • 9
  16. Radek Hurvajz

    Jak sundat volant?

    Povol šroub o kousek tak aby stale držel na zavitu, pak vlož ruce až po lokty pod volant kousek níž než volant, pak s razancí oběma rukama trhni nahoru a povolí. Pokud toto nepujde vem si pomocníka, kladivo a kulatinu o pruměru cca jako šroubve volantu, šroub povolit aby povylezl, ty zapřeš ruce a bude volant tahat nahoru, pomocník opře kulatinu o šroub a praští do ní kladivem, při tomhle to povolit musí, připadně opakovat. [upravil dne 27/9/12 20:29 od Radek Hurvajz]
    • 22
  17. Radek Hurvajz

    android + usb problem

    To je mini USB, je běžně ke koupi ve foto nebo PC prodejnách, stojí par korun, tak zkus jinej, taky je součástí mnoha foťáků a přenosných HDD a podobně ale na druhe straně je samec, se samicí se dají taky koupit Vlevo miniUSB a vpravo microUSB [upravil dne 27/9/12 16:31 od Radek Hurvajz]
    • 21
  18. Radek Hurvajz

    chipnout nechipnout ?

    No při tom co to má najeto to myslim bude pro ten motor smrt. Nepleťte si HDi a benzinový motor, u HDi ty km moc neznamenají, u benzinu to je docela dost. Nejdřiv generalku motoru a pak chip, nebo nechat tak. Proč to chceš chipovat?? jestli netahne tak jako zamlada tak je to spiš znamka toho že už má dost a chip by ho asi za chvili usmrtil uplně
    • 28
  19. Klid, Czedisonek tady něco placnul sice ale nic se neděje, nikdo se k němu nevyjadřuje;)
    • 47
  20. Ja myslim že to není špatný nápad. Ono je to totiž jedno jestli budou členové vedení vybráni a pověřeni předsedou a nebo jestli se budou volit na zakladě kandidátek, nakonec ji muže podat každý řádný člen který si vzpomene. Ve vysledku je to jedno. Volil by se jen předseda. [upravil dne 27/9/12 09:21 od Radek Hurvajz]
    • 63
  21. A ještě větší srágory od 65% nahoru:D:D [upravil dne 26/9/12 23:08 od Radek Hurvajz]
    • 22
  22. To je těžký, při instalaci aplikace která ma měřit baterii bych se nad timto zarazil, přeci ji nepovolim posilat zpoplatněný SMS
    • 30
  23. Marcel se ptal konkretně na Samsung Ace DUOS, takže mu nenabizej nokii. A puvodní dotaz je už asi 3 roky starej, takže ten to asi už neřeší
    • 40
  24. Noo Marceli, tak to je zasloužená výhra:D:D:D
  25. Byla tam schválně, aby jste si trošku zapotili hlavinky:D
×
×
  • Vytvořit...