Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 584
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Tak jasně že LP je LP;)
    • 93
  2. ja se tomu nedivim, ja to jen konstatuju No to je ale přeci nesmysl, zaleží co si pustíš, pokud si pustíš nekomprimovanou muziku, nebo překopirovanou do PC v bezztrátovým formátu, např FLAC tak není vubec žadnej problem, otazkou jsou jen ruchy z mainboardu, ale to jde vyřešit pořádnou zvukovkou, ať už interní jako mam ja, nebo ještě lepší externí, pak už jen zesik, bedny a hraješ stejně jako z LP desky nebo CD [upravil dne 14/12/13 18:56 od Radek Hurvajz]
    • 93
  3. No to je právě vono, pak každej dohání basy subwoferem a ma z toho akorát huhlající sestavu. Teda oni řikají že jim to krásně basuje, sice nerozeznýš kopák od činelu a basu od harfy, ale to je o tom hudebním hluchu:D:D
    • 93
  4. Tak lampače se dělají popvětšinou 2 x 10, 2 x 5 by bylo už asi silně málo. ale jak pišu, když bude oproti tomu adekvátní repro tak jsme zvukově i finančně uplně jinde jinak bežný domácí šudlání tak od 2x30w do 2x100w naprosto stačí [upravil dne 14/12/13 16:55 od Radek Hurvajz]
    • 93
  5. co je na signálu z PC špatnýho??
    • 93
  6. Radek Hurvajz

    CHAT TEĎ???

    Tak, Chatzy je ted na heslo, takže kdo mi napiše SZ tak ho dostane, je to opatření ohledně různých cizích prudičů
  7. No Oddie, ono 10W výkon stačí do domácího prostředí naprosto s přehledem, jenže není jedno co ten výkon vytvoří, pokud to bude nějakej lampovej zesik tak to bude až až, samozřejmě ale k tomu potřebuješ adekvátní repro Jinak Feelly, koukni se sem - http://www.prodvd.cz/wharfedale.htm Myslim že by jsi tam mohl mezi Heco a Wharfedale neco za dobrej peníz najít, ale koukni i na další značky [upravil dne 14/12/13 15:00 od Radek Hurvajz]
    • 93
  8. Ty logitechy maji akorat tak digitalní efekty a zvukově to bude strašný, platiš za značku . Pokud chceš pořádnej zvuk tak jdi do klasiky, prostě bedny a zasilovač, nebo receiver.
    • 93
  9. No tak napřiklad tohle by asi hrálo, zazrak to není, ale je to levný a nemusíš se s tím nijak stavět - http://aukro.cz/par-reproduktory-quadral-all-craft-ac-310-i3786211463.html
    • 93
  10. Nestav se s tím, normalně se dají koupit slušný bedny na inzerát. Doma to stavět není ideální, musiš mit přesně spočitanou litráž na konrétní repro atd, není to uplně jednoduchý, jen postavit krabici a nacpat do ní nějaký repro, to by moc nehrálo.
    • 93
  11. Radek Hurvajz

    Historie Peugeot-Clubu

    Tak jak jsi mohl mit přistup do online dokumentů když tam nemaš učet :myslim
  12. No to světlo mohl klidně při tom sražení psa urazit, teda ten držák, ale v tom případě to měl nahlasit hned na místě, a ne až někde po měsíci, já bych ho s tím poslal někam, měl možnost hned, ted si muže tak akorát vymejšlet
  13. Radek Hurvajz

    toto FORUM STOJI za PRD

    No tak bychom to uzavřeli. Tady LOCK a Palimane ty máš vystrahu, jestli založíš podobné vlakno tak bude bráno jako štvavá kampaň a pokus o vyvolání flame a ty dostaneš příslušný trest, to je jen upozornění k té vystraze.
    • 80
  14. Radek Hurvajz

    toto FORUM STOJI za PRD

    Za to Palo Majer je kdesi ve švýcarech a ted nám tu káže jaký jsme blbci když on je ted někdo;) A BAN ti hned nazorně mužu ukázat pokud nepřestaneš, je to zamezení přistupu na forum, ale ja myslim že to víš [upravil dne 9/12/13 13:54 od Radek Hurvajz]
    • 80
  15. Radek Hurvajz

    Tablet pro manželku

    Rozhodně tohle - http://www.alza.cz/asus-memo-pad-me173x-16gb-cerny-d429527.htm Vyšší ozlišení, IPS displej, 4 jádro, výdrž baterie, zadní foťák, to je vše co ty další v tvem vyběru nemaji [upravil dne 9/12/13 08:56 od Radek Hurvajz]
    • 66
  16. Maš připojené přídavné napájení do 6ti pinu, jakej máš Zdroj??
    • 22
  17. Jo to je stejný. Ještě třeba když se stavíš v obchodě kde prodavají a opravují PC techniku, nebo montují modemy a routery tak maji tech adapterů hromadku v krabici, takže ti nějaký nechají za polovinu. Jsou to většinou od umřelejch zařízení
    • 8
  18. Ještě jakej je tam konektor?? jinak tady třeba http://aukro.cz/show_item.php?item=3767541688&utm_source=google&utm_medium=shopping&gclid=CPj_9dWUn7sCFYmN3god6yAAIg Jinak v Brně GES, GM [upravil dne 7/12/13 23:33 od Radek Hurvajz]
    • 8
  19. Takhle to nejde brát, motor po nastartování má spotřebu cca 80l/100km, to jen pár prvních sec, potom jak se zahřívá spotřeba klesá, proto na dlouhé trati je spotřeba celkově nízká, na trase 2,5km muže být klidně spotřeba 50l/100km když to budeš hnát a bude to studený, za stejnýćh okolností pojedeš ale 250km daleko a budeš mít spotřebu 7l/100km, takže tak [upravil dne 7/12/13 18:18 od Radek Hurvajz]
    • 23
  20. Radek Hurvajz

    Prověšené šňůry....

    No Plastový se natáhnou, Plastový s ocelovým lankem za čas přereznou, pletenej špagát z nylonu se natáhne, pletenj špagát z bavlny je za sucha napnutej, za vkhka nebo když dáš mokrý prádlo tak povolí. Možna skusit 2,5mm2 měděnou licnu, ale myslim že se natahne taky. Možná pak jedině vázací drát nebo tyčky;) Jinak, vadí něčemu že ty šňůry jsou prověšený? [upravil dne 7/12/13 18:13 od Radek Hurvajz]
    • 32
  21. No a néé, šak jsme ve srandičkách:D:D:D
    • 14
  22. Dost divný ne, mít olej v chladiči?? to asi nebude vadný chladič ale těsnění pod hlavou. Nebo maš ten dotaz napsaný nějak špatně. Jinak obecně, na krátký trasy, častý studený starty by tam spotřeba 10l klidně mohla být, ale při delší trase by jsi se měl dostana na spotřebu pod 7 litrů. [upravil dne 6/12/13 23:47 od Radek Hurvajz]
  23. Celkem mě rozsekal:D:D:D http://navratdoreality.cz/index.php?p=view&id=18468
    • 14
  24. A po dvou hodinách spánku..........................:D:D:aut
    • 19
  25. Radek Hurvajz

    Rada se zrcadlovkou

    No joo, jenže Canon 400D byl celkem pojem mezi zrcadlama Canon v poslední době trošku zaostává, hlavně v tech low end modelech [upravil dne 3/12/13 23:06 od Radek Hurvajz]
    • 45
×
×
  • Vytvořit...