Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 417
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Příště už to bude s pumpou. Muselo by se z lešení a kdo by to tam tahal. Teď se jezdilo z "plošiny" nad barákem. Je totiž zapuštěný do svahu.
  2. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Odvozil jsem v kolečku tak šest kubiků betonu. Byl jsem pomoc na stavbě u kamaráda. Betonovali jsme věnec a spáry mezi panely. Zítra se asi nehnu. A navečer jsme jeli popřát tetě k svátku, co bude mít příští týden.
  3. Dnes cestou z práce trojková ofce s RZ SUM PERK1
  4. Pravý přední podběh, začátek prahu.
  5. radim.1008

    Narovnání karoserie P306

    Přesněji 2001. Taky mi začíná pod jednotkou ABS kvést, tady jednotka není. Viz první fotka. A na druhé straně pod šroubem nádržky posilovače. A zadní dveře na klasickém místě pod gumou. Jak vypadá levý zadní podběh?
  6. radim.1008

    Sytičovo stádečko

    Co? Takhle na lemech nevypadá ani moje dvacetiletá 306ka. Hold doba šetření.
  7. radim.1008

    Narovnání karoserie P306

    Tohle se nevyplatí.
    • 16
  8. radim.1008

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    Nebude
  9. radim.1008

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    Nemůžu si pomoc, ale nejhezčí Peugeot současnosti. A dle Rosti i dobře jezdí.
  10. 2.7. - 8.7.2018 https://us12.campaign-archive.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=9bf7ded474
  11. radim.1008

    Nová 308

    Další test od garáž.TV
  12. radim.1008

    Gratulace k svátku

    Všem zdejším Petrům a Pavlům vše nej svátku.
  13. radim.1008

    děravý chladič klimatizace

    Řešil, loni v září. Bez pár korun v Peugeotu desítka. Naštěstí to šlo na Car Garantie. Takže jsem platil jen cca 20%.
    • 30
  14. Nedal by sem někdo prosím vás s přístupem do servisboxu rozkres pátých dveří? Hopsal mi před chvílí volal.
  15. Taky jsme dnes byli. Projeta 5008 GT 2.0HDi 180EAT 8, tam mě hodně překvapil nový automat. Řadí neznatelně, plynule a ve sport režimu krásně motor roztočí a při prošlápnutí plynu kopne i o dva kvalty níž. Peugeot 308 GTi asi všichni známe. Ale asi poprvé jsem se svezl i bez sport režimu. To je rychlý hatchback na skoro denní používání. Co se stane po zmáčknutí tlačítka Sport víme všichni. To auto je zbraň. No a nakonec 3008GT line 2.0HDi EAT 8. Tam mi přišlo, že je to ve sportu umírněnější. Ale jinak nadmíru pohodlný rodinný auto. Jediný, na co bych si zvykal jsou sedačky, to prodloužení pod stehny mě nějak tlačilo ze spodu do stehen.
  16. radim.1008

    Potkal jsem klubáka...

    Dnes Emotion Day v HK a tam cílené potkání se s @Verysek
  17. radim.1008

    zoom zoom 6ka

    Jak na tom je s korozí? Tyhle rády hnijou. Kamarádi mají úplně stejnou. Párkrát jsem s tím jel. Příjemný auto, jen pocitově hodně nízký. Ať slouží.
    • 41
  18. radim.1008

    Skok z 806 na 5008

    Nech si to přesunout do Naše káry. Tak ať slouží.
    • 41
  19. Našel jsem na Facebooku na profilu Peugeotu video z Internacional l'aventure Peugeot 2018. Parádní video a příběh 205 T16ky.
  20. radim.1008

    Peugeot 5008 GT Line 2018

    Krásný auto. Ať slouží k plné spokojenosti.
    • 36
  21. 25.6. 1.7.2018 https://us12.campaign-archive.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=ef2b3dd59b
  22. https://us12.campaign-archive.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=815856005c
  23. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Koukám, že to máš v plánu na jednu pětiletku. To víš, že jo. Jedný stavby jsem se včera nezúčastnil a pojedu na jinou. Včera jsem si ji tam blejsknul. O pár příspěvků zpět máš fotku.
  24. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Neměl jsem sebou montérky a nářadí. Jako už tam stálo dopoledne, asi kastelán.
  25. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Dnes výlet do Ostrého u Lysé nad Labem a do zoo Chleby. Cestou zpět zastávka v Chlumci u zámku a tam? Myslel jsem, že @MilanF1
×
×
  • Vytvořit...