-
Počet příspěvků
16 417 -
Registrace
-
Poslední návštěva
-
Vyhraných dnů
122
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele radim.1008
-
Příště už to bude s pumpou. Muselo by se z lešení a kdo by to tam tahal. Teď se jezdilo z "plošiny" nad barákem. Je totiž zapuštěný do svahu.
-
Odvozil jsem v kolečku tak šest kubiků betonu. Byl jsem pomoc na stavbě u kamaráda. Betonovali jsme věnec a spáry mezi panely. Zítra se asi nehnu. A navečer jsme jeli popřát tetě k svátku, co bude mít příští týden.
-
Dnes cestou z práce trojková ofce s RZ SUM PERK1
-
Pravý přední podběh, začátek prahu.
-
Přesněji 2001. Taky mi začíná pod jednotkou ABS kvést, tady jednotka není. Viz první fotka. A na druhé straně pod šroubem nádržky posilovače. A zadní dveře na klasickém místě pod gumou. Jak vypadá levý zadní podběh?
-
Co? Takhle na lemech nevypadá ani moje dvacetiletá 306ka. Hold doba šetření.
-
Tohle se nevyplatí.
-
Nemůžu si pomoc, ale nejhezčí Peugeot současnosti. A dle Rosti i dobře jezdí.
-
Týdenní akce Autokelly + speciální akční ceny pro PC
radim.1008 odpověděl/a v tématu od Schreek v sekci Autokelly
-
Všem zdejším Petrům a Pavlům vše nej svátku.
-
Řešil, loni v září. Bez pár korun v Peugeotu desítka. Naštěstí to šlo na Car Garantie. Takže jsem platil jen cca 20%.
-
Demontáž třetího brzdového světla 206sw rv. 2006
radim.1008 odpověděl/a v tématu od Hopsal v sekci Peugeot 206 a 206+
Nedal by sem někdo prosím vás s přístupem do servisboxu rozkres pátých dveří? Hopsal mi před chvílí volal. -
Taky jsme dnes byli. Projeta 5008 GT 2.0HDi 180EAT 8, tam mě hodně překvapil nový automat. Řadí neznatelně, plynule a ve sport režimu krásně motor roztočí a při prošlápnutí plynu kopne i o dva kvalty níž. Peugeot 308 GTi asi všichni známe. Ale asi poprvé jsem se svezl i bez sport režimu. To je rychlý hatchback na skoro denní používání. Co se stane po zmáčknutí tlačítka Sport víme všichni. To auto je zbraň. No a nakonec 3008GT line 2.0HDi EAT 8. Tam mi přišlo, že je to ve sportu umírněnější. Ale jinak nadmíru pohodlný rodinný auto. Jediný, na co bych si zvykal jsou sedačky, to prodloužení pod stehny mě nějak tlačilo ze spodu do stehen.
-
-
Jak na tom je s korozí? Tyhle rády hnijou. Kamarádi mají úplně stejnou. Párkrát jsem s tím jel. Příjemný auto, jen pocitově hodně nízký. Ať slouží.
-
Nech si to přesunout do Naše káry. Tak ať slouží.
-
Našel jsem na Facebooku na profilu Peugeotu video z Internacional l'aventure Peugeot 2018. Parádní video a příběh 205 T16ky.
-
Krásný auto. Ať slouží k plné spokojenosti.
-
Týdenní akce Autokelly + speciální akční ceny pro PC
radim.1008 odpověděl/a v tématu od Schreek v sekci Autokelly
-
Týdenní akce Autokelly + speciální akční ceny pro PC
radim.1008 odpověděl/a v tématu od Schreek v sekci Autokelly
-
Koukám, že to máš v plánu na jednu pětiletku. To víš, že jo. Jedný stavby jsem se včera nezúčastnil a pojedu na jinou. Včera jsem si ji tam blejsknul. O pár příspěvků zpět máš fotku.
-
Neměl jsem sebou montérky a nářadí. Jako už tam stálo dopoledne, asi kastelán.
-
Dnes výlet do Ostrého u Lysé nad Labem a do zoo Chleby. Cestou zpět zastávka v Chlumci u zámku a tam? Myslel jsem, že @MilanF1