Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 413
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. Od 24stupňů nahoru to jde po celých, dolů od 24 po 18stupňů to jde po půl stupních. Dál zase po celých. Co všichni máte s tím Wédéčkem? Vždyť je to řepkový olej ve spreji, který akorát všechno zalepí. V nouzi dobrý tak možná na řetěz u kola. Lepší je Kontaktol.
    • 6
  2. 1.10. - 7.10.2018 https://us12.campaign-archive.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=db9df80bfe
  3. radim.1008

    Peugeot 207 CC - autosedačka

    Nejdříve gratulace k miminku a potom poradím vzít auto, zajet do specializovaného obchodu na dětské potřeby, kde prodávají autosedačky a tam vyzkoušet jestli se dozadu vejde. Vajíčko, ač se nezdá, tak zabere hodně místa. Ve 306ce jsem musel lehce posunout spolujezdce dopředu. Klasickou sedící máme teď napevno přes Isofix v 5008.
  4. Kdo, StibTo?
  5. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Mám dojem, že to auto znám, jestli je to Boxer. Parkuje v Česticích v bazaru. Přijde mi, že buď koukal do telefonu nebo se snad bál větví?
  6. To zní hrozně. Venku je to slyšet víc? Zkoušel jsi zvednout auto a vzít za levé přední kolo? Aby to nebyla poloosa. Není třeba někde trhlá manžeta a nedostal se do ní bordel? Držák motoru by byl slyšet spíš při akceleraci.
    • 10
  7. radim.1008

    Gratulace k svátku

    Vše nejlepší Michalům, Míšům, @MJSytic ům k svátku a opožděně i Václavům, Vaškům a Vendům. Pánové hlavně zdraví.
  8. Mám 14dní starou zkušenost s autolékárničkou, když jsem si v lese zlomil nohu. Bylo potřeba přes dva klacky svázat nohu. A jako ty obvazy jsou teda na pendrek. Po pravdě, je jedno, jestli jsou sterilní nebo ne. Když máte umaštěný montérky od pilin... Lékárnička byla nová nerozbalená z traktoru.
  9. O tomhle vím. Teď mám jiný starosti. Mám problém se dostat i do 5008. Za volant už vůbec.
  10. radim.1008

    306 HTB - Modrý Lev

    Lesk jako blesk. :super
  11. Koukám, že to tu nějak stagnuje. Minulý týden už dávat nebudu. 24.9. - 30.9.2018 https://us12.campaign-archive.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=530114576d
  12. Krásně napsáno. :super Jo kdyby na sádrovnu... Na operační stůl pro šrouby a posléze pro berle. Mrzí mě, že jsme nejeli. I dovolená byla domluvená. Konečně jsem chtěl poznat @pavelu96 a další. No k tomu nová 508... Teď bych nejraději tak měsíc prospal. Jsem rád, že jste si to užili a že @Weri 605 obstála. Tak snad na Vánočním o klackách.
  13. Červená kawa? Ta má být zelená, ne? Hlavně kolečky dolů.
  14. Ať se sraz podaří. Těším se fotky.
  15. Rád bych, moc bych rád, ale nevím, jak na tom budu. Rozhodně to nebude na nějaké procházky. Uvidíme.
    • 58
  16. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Dnes? To nejlepší, Zůza si mě odvezla ze špitálu a tak se už válím doma na gauči ve společnosti svých berliček.
  17. Taky bych byl rád s vámi než tady na posteli. Tak si dejte jedno nebo radši víc za mě. A pořádně si to užijte.
  18. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Dal jsi si Borůvkové knedlíky? Ty jsou tam totiž excelentní.
  19. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Dobrá story. Dnes jsem se seznámil. Na delší dobu moje nové kamarádky.
  20. Než jsem skončil ve špitálu, byli jsme se podívat ve Wonvillerově továrně. A tam jsem potkal tohle. Klatovští hasiči, kteří tam byli s parní stříkačkou.
  21. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    To je erár, budu tady asi týden a potom domů. Takže sraz @Pe.Tr nedopadne.
  22. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Díky za přání. Dnes dopoledne po operaci.
  23. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Nelezl jsem nikam, stál jsem na špatné straně na blbém místě a kláda mě při tahání vzala přes nohy. Takže z páteční cesty na sraz nebude nic.
  24. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Dnes odpoledne v lese a takhle jsem dopadl. Zlomená bércová kost a zítra na sál pro hřeb. Takže já mám podzim jasný.
×
×
  • Vytvořit...