Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 414
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. Ahoj Jardo, prosím tě, potřebuji poradit jaký vzduchový filtr do Renaultu VIN: VF1LB0B0525930191 Jsou totiž tři typy. A prosím tě, 5L Total 5W30 INEO ECS není v nabídce? Našel jsem jen litr. Díky
  2. radim.1008

    Tak i já :) 407sw černej....

    Jo byl a letos po pěti letech znovu, ale už s 5008mou. Ta by se mi taky líbila, ale zatím 306ka slouží a stačí.
  3. radim.1008

    Tak i já :) 407sw černej....

    @davidekcz žije To je ta samá jako tehdy v Promajně? Jakou budeš pořizovat 308mu? První nebo druhou?
  4. radim.1008

    Hurvajzova 207 - Prodáno

    Nám takhle po přezutí bouchalo zadní levý. Nakonec tam byl kámen píchnutý ve vzorku.
  5. V sekci naše káry. Ale skončilo to prodejem. Třeba ví jestli už vrčí, co @StibTo?
  6. Neřešil to samé @StibTo
  7. Taky se tady scházíme. Minimálně třikrát ročně. Naposledy na plzeňsku na 51.sraze a další bude 15.12. u Prahy a to tradiční vánoční večírek. Tak třeba někdy zavítáš.
  8. radim.1008

    Dacia Duster

    No jsem zvědav na tvoje dojmy. Kdy si pro něho jdeš?
  9. Já ti dám starý vrak. @MilanF1 Nový zimáky jsem chtěl řešit před zimou, ale okolnosti mě teď nenutí. Na to stání mě stačí i starý 13ky. Pro nový mám buď svoje "starý" 14ky Dezent F nebo 14ky plecháče na který mám i origo poklice. Pažout se asi připravuje na zimní spánek.
  10. Tak to bych asi do toho betonu někoho hodil. To jako nikomu nepřišlo divný lejt tam beton, když vedle stojí auta? Tomu se říká neohleduplnost a lhostejnost k cizímu majetku. Pojišťovna koho to řeší?
  11. @P607Olda dneska to tchán přivezl. Takže díky za obhlídku. Do práce do lomu prý dobrý. Fiat cítí smrt, když je teplej nenastartuje.
  12. 29.10. - 4.11.2018 https://us12.campaign-archive.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=9dbef040cb
  13. Pěkný čtení a asi i výlet. Přihoď i nějaký fotky.
  14. radim.1008

    Zimní nebo letní čas?

    Ano dělám , teda když tam jsem, tak od 6 do 14:30. Dřív bylo přes zimní čas od 7 do 15:00. To se dělalo ještě jen 7,5h. To potom zrušili, protože byl problém už ani nevím s čím. Nejvíc by mě vyhovovalo od osmi do dvou max tří.
  15. radim.1008

    Zimní nebo letní čas?

    Mě změna času vadí ze zimního na letní. To mi trvá tak měsíc, než to nějak příjmu. Nebo je to vstáváním v pět? Vlastně ve čtyři? Já jsem pro zimní neboli středoevropský. Hlavně ať je v Evropě jeden. Nejsme v širé rusy.
  16. radim.1008

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    Snad první článek, kde nevadil autorovi I-Cokpit. https://www.garaz.cz/clanek/peugeot-508-gt-novy-dravec-ceskych-dalnic-21000396?seq-no=1&dop-ab-variant=&source=clanky-home
  17. radim.1008

    Citroen C4 1.6VTi

    Což o to, já bych si to umyl, třeba dnes, když svítí sluníčko a suchý by to bylo hned. Ale o berlích to moc nejde a do myčky nepojedu ani kdyby to bylo zadarmo.
  18. radim.1008

    Za kolik tankujete?

    Letohrad EuroOil Optimal Diesel bez biosložek za 33.60,- Ústí nad Orlicí Benzina Efecta Diesel 32.70,-.
  19. Silný nárazový vítr, jasno a 18stupňů. Doma bez proudu, jde jen jedna fáze.
  20. Oldo díky
  21. Koukám, že to je asi všude stejný. Jako chápu, že když si za celý život konečně ušetří na úplně nový auto, že ho potom chtějí šetřit. Ten první zemřel u Jíčína s 5tis.km. No zemřel, on asi jezdí někde dál. Ale na druhou stranu je na hlavu, kupovat další auto pro jednoho řidiče, jen proto, abych druhý šetřil. Tohle mi prostě hlava nebere.
  22. radim.1008

    Citroen C4 1.6VTi

    To jsme na tom stejně.
  23. Hele ani mi o tom neříkejte. Hlavně, že v garáži stojí dva roky starej Logan. Ale s tím je škoda jezdit do práce a po městě. Nejdřív, že to vůbec nespěchá. Ať se po něčem podívám. Koukal jsem po nějaký 306ce, ta by byla ideální. No a včera přišel s tímhle a dneska už pro to chtěl jet. Fiat má STK do konce prosince, ale musí to být hned a první pelech.
  24. Díky moc, tohle. https://www.tipcars.com/renault-thalia/sedan/benzin/renault-thalia-1-4-55kw-17202640.html Fiat je zralej na vrakáč.
  25. @P607Olda Autobazar Morava Šumperk, máš prosím tě na tento bazar nějaké reference? Tchán si tam vyhlídnul náhradu za Fiata, který v prosinci doslouží.
×
×
  • Vytvořit...