Koukám, že to je asi všude stejný. Jako chápu, že když si za celý život konečně ušetří na úplně nový auto, že ho potom chtějí šetřit. Ten první zemřel u Jíčína s 5tis.km. No zemřel, on asi jezdí někde dál. Ale na druhou stranu je na hlavu, kupovat další auto pro jednoho řidiče, jen proto, abych druhý šetřil. Tohle mi prostě hlava nebere.