Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 412
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. radim.1008

    7 míst a STK

    Dnes už to mám trochu jinak. Tohle je fotka nějak po koupi. Ale i tak je deka dole, mám v kufru plastovou vanu.
    • 7
  2. radim.1008

    7 míst a STK

    Oldo ty máš ten bílý interiér? Jak vypadá po čase užívání? Mě se hrozně líbil, když jsem vybíral auto. Jinak @Stejsn sedadla jsou jak píše Olda v kufru pod podlážkou. Já mám pěti místnou verzi a místo sedaček mám úložný prostory.
    • 7
  3. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    @Fruktis být tebou tak bych si sednul někde do koutka a toto období přečkal. Nebo si šel vsadit Sportku. Víc štěstí už asi mít nebudeš. Dnes jsme vyrazili za krásného slunečného dne na procházku. Já o berličkách, radši o dvou, protože o jedné jsem sebou minulý týden praštil o zem, no spíš o led, Vašík na sáňkách a @Zůza zapřažená do tahu saní. A odpoledne se mi po dlouhý době sešli u baráku všechny auta, co mám v podpisu.
  4. @Pacho69Poslední zima, kdy bylo u nás tolik sněhu pamatuju v zimě 2005/6 to se nám propadla střecha na chalupě a potom bylo ještě hodně sněhu v roce 2010/11. A tou nadmořskou výškou jsme na 450m.n.m. Možná bych někde vyhrabal i fotky.
  5. 4.2. - 10.2.2019 https://us12.campaign-archive.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=06db740ce4
  6. radim.1008

    Fruktisova 307 1,6HDi

    Od čeho to blaflo?
  7. -1°C a sněží. Venku je tak 10cm nového sněhu.
  8. radim.1008

    P206 S16 Gti

    Ahoj, pěkně jsi se do ní pustil. Jen mi prosím tě prozraď, jak jsi přišel na to, že tu není živo? Myslíš mezi 206kami nebo celkově na fóru?
  9. Tohle parkoviště znám Tehdy taky napadl sníh a kluci ze středních Čech blbli na parkovišti na Džbáně.
  10. +2,5 a neprší. Zataženo a fouká silný narazový vítr. V noci lilo. Polovina sněhové pokrývky je fuč.
  11. radim.1008

    Rikic 407 coupe - prodáno..

    Známe to, taky mám nový dolik ve dveřích nad klikou u 5008. Nenaděláš nic. Ulevíš si od plic, ale tím to tak končí.
  12. radim.1008

    Citroen c5-konec

    Ať slouží k plné spokojenosti. Skok tedy pořádný.
  13. Umím, dřív to bylo zcela běžný a taky to šlo. Dnes je to standard stejně jako mít maturitu. Každý chce sedět v kanclu v teple, ale rukama se mládeži moc dělat nechce. A přitom když jsou šikovný mají lepší uplatnění než ti maturanti se všeobecným vzděláním.
  14. radim.1008

    Partner tepee alias Šeďoch

    trojúhelník bych ti dal, kdyby jsi byl blíž. Mám doma myslím čtyři kusy navíc.
  15. Doporučuji kouknout na YouTube na Autoškola Aura. Učí tam řídit takovou malou blondýnu úplně bez zájmu. Připadá mi to, že mít papíry je dnes povinnost. Nakonec je dostane i to největší pako a potom to na silnici vypadá tak jak to vypadá.
  16. Zavolal bych asistenčku a nechal to odvézt. Lepší než se s tím hoblovat na laně.
  17. Budete muset pořídit Multiplu,tam může sedět uprostřed, ale zase se bude blbě šlapat na pedály.
  18. Koukni jestli nemáš vyskočenou krytku zrcátka. Občas mi vyskočí a taky to potom píská. A dělá to potom od určité rychlosti nahoru.
    • 8
  19. Neměla by si nejdřív sama ujasnit, co vlastně chce?
  20. Snížená cena na 3600,- dohoda možná.
  21. Pěkný Tuhle chybí k dokonolasti už jen čirá optika.Ale i tak by to chtělo víc fotek, např. interiéru. Jen stále u mě trvá nemocenská, do toho mám už domluvenou střechu a tesaře. Cabrio bude muset ještě chvíli počkat.
  22. A co Fiesta?
  23. radim.1008

    Peugeot partner tepee

    Tak potom vyfoť všechny tři pospolu vedle sebe, ať je vidět posun.
  24. radim.1008

    Partner tepee alias Šeďoch

    Schválně pro porovnání je vyfoť vedle sebe. Kolik to má šířku se zrcátky. Je pravda, že s 5008 jsem se taky tak tak vešel u máti do vrat u garáže.
  25. radim.1008

    Peugeot partner tepee

    Jako, že jsou dvě skladovky na celým SK? A co si ho objednat? Neříkej mi, že na rok jsou k vám přiděleny na SK jen dva kusy. Protože Rifter a C5 je trochu rozdíl. C5 taky skladovka? Ta už se nevyrábí, ne?
×
×
  • Vytvořit...