@Fruktis být tebou tak bych si sednul někde do koutka a toto období přečkal. Nebo si šel vsadit Sportku. Víc štěstí už asi mít nebudeš.
Dnes jsme vyrazili za krásného slunečného dne na procházku. Já o berličkách, radši o dvou, protože o jedné jsem sebou minulý týden praštil o zem, no spíš o led, Vašík na sáňkách a @Zůza zapřažená do tahu saní.
A odpoledne se mi po dlouhý době sešli u baráku všechny auta, co mám v podpisu.