Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 417
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. radim.1008

    Hurvajzova 207 - Prodáno

    Sluší mu to pod tou střechou. Kdepak stojí chudinka 406ka? [emoji3]
  2. radim.1008

    poruchy 5008 1,6 THP

    Jestli jsi nenarazil na tohle vlákno, tak si počti v něm. https://www.peugeot-club.com/index.php?/topic/103035-Porovnání-motorů-1.6VTi,-1.6THP,-1.6HDi-a-2.0HDi#entry1711209 i když více informací je tam o naftě. Plus ti přidávám obrázek z jednoho periodika, kde hodnotili motory 5008. Co se týče závady. Předně jeden z největších problémů jsou ty rozvody a potom karbonizace. Ač je to s podivem, tak tento motor nemá rád krátké městské jízdy. Potom se tvoří úsady karbonu. Jsou známy případy, kdy auta s tvým nájezdem mají už třeba druhý/třetí motor. Pro zajímavost, to máš těch 156k? Tady máš vlákno s poruchami Peugeotu 5008. https://www.peugeot-club.com/index.php?/topic/74646-poruchy-5008 A tady starší vlákno převážně o THP https://www.peugeot-club.com/topic/48948-207-turbo-rozne-problemy-(benzin-aj-diesel/ Když pohledáš určitě toho najdeš víc. Ale základ je napíchnout na origo diagnostiku u někoho, kdo tomu rozumí a umí s tím pracovat. Jinak to bude jen stát peníze, tvoje nervy a výsledek nebude moc valný.
  3. radim.1008

    Zimní pneu na 5008

    Eskima S3 jsem měl na 306ce. Ty zmizely před očima. Kouknu ještě na ty HP. Rozměr mám 215/55 r16 92H. V tom začíná Polariska na cca 1800,- za gumu.
    • 58
  4. radim.1008

    Zimní pneu na 5008

    Myslel jsem, že na hraně jsou, co se vzorku týče. Jinak máš pravdu, v zimě Žamberk Vamberk to je jak jiný svět. Na Pastviny se to dá s přehledem od Žamberka. Jen nesmí nahoře foukat. To je potom na frézu. Jednou dvakrát za zimu se dostanu nahoru na kopce, ale nelyžuji. Takže je to spíš výlet za zimou. Rozdíl mezi Nokiany a Polariskama mi zaplatí skoro sadu ještě na 306ku. Tam ty gumy musím ještě změřit.
    • 58
  5. 9.10. - 15.10.2017 http://us12.campaign-archive.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=ea3b37f32c
  6. radim.1008

    nejelegantnější kombík P 306

    Taky Opely byly třídvéřové kombíky. Jeden ještě u nás jezdí a je v pěkném stavu.
    • 12
  7. radim.1008

    nejelegantnější kombík P 306

    Zajímavý, takový kočkopes. Bral bych přední světla.
    • 12
  8. Tak kytky jsem ještě z auta nesundával. [emoji14] Díky Péťo za ochotu, ale ne. Ten je opravdu nějaký malý.
  9. Nesundával. Na Š120 jsme nic takového neměli ani na Fordu nic takového není, na 306ce taky ne a na 5008mě taky žádný krytky nejsou. Takže opravdu ne. Z tý Octavie by měl být zadarmo, když se najde. Ale podívej se. Třeba objevíš mnoho pokladů.
  10. Díky za nabídku. Mám dva rozjednaný. Jeden nový, to záleží na ceně a druhý straší z dvojkový anglický octavie. @pavelu96 máš to podstatně plnější. Co je to žlutý vpravo?
  11. To bude litá šedivá podlaha. Používá se v průmyslových objektech. Jednoduchá údržba. Stačí setřít.
  12. radim.1008

    Zimní pneu na 5008

    Je pravda, že ty jezdíš mnohem výš do větší nadmořské výšky, my se pohybujeme v podhůří Orlických hor. Takže i s ohledem na cenu jsem se rozhodl, že koupím kompromis mezi gumou na sníh a gumou na mokro a to Barum Polaris 3. Jezdím je i na 306ce, kde tedy jsou na hraně, ale bez problému. Navíc s naším nájezdem, který se přes zimu určitě nezvýší to bude dle mého optimální volba.
  13. Zajímavý služebák.
  14. radim.1008

    Pomáhat a chránit

    To bys to vyřešil. Víš, co by od těch ostrých kluků následovalo? Podle mě ostrá střelba po tvém Mondeu.
    • 82
  15. Jenže vy na to máte místo na rovině. Když jsme tu šířku měřili nivelákem, tak rozdíl byl 68cm. Víc do šířky by znamenalo větší zlom na hraně asfaltu. A navíc, jen to jen stání. Na práci kolem auta je v baráku vytápěná garáž, když se vyklidí.
  16. Nemohl, spíš jsem nechtěl. I když jsem zasejpal hlínou za zdí... https://www.peugeot-club.com/index.php?/topic/71180-Peugeot-306-1.6-65kW-XR-z-Ria-de-Žambéra---Nejde-klimatizace#entry1831468
  17. Po pravdě, když jsem to zavozil štěrkem, tak mi to přišlo strašně malý. Klidně by to sneslo o půl metru víc na šířku. Ale nechtělo se mi nic kácet a řezat. Jen jednomu keři jsem ostříhal pár větví. [emoji3] Teď nejdřív dlažbu a potom střechu. Ale když vidím počasí tak až příští rok.
  18. V Hradci Králové u Fakultky modrý Renault Master SON 88888. Za volantem veitnamec.
  19. Pardubice, černý VW Touran CZE 7FLEX.
  20. radim.1008

    306 HTB - Modrý Lev

    Když je auto opečovávané v origo stavu, tak za mě ne. Jinak k tuningu to docela pasuje. Záleží na tobě. Já bych to osobně nedělal.
  21. radim.1008

    Potkal jsem klubáka...

    Ono ti to jezdí?
×
×
  • Vytvořit...