Na Fabii stačila bělící zubní pasta za 70kč, flanelový hadr a cca 30 min na obě světla a výsledek stejný.
Pokud to už zmatnělo, tak je krycí vrstva stejně fuč a leštením už není co odstranit. Proto na světla pouzívám pouze šampón a v zimě světla neškrabu.
Docela pěkné km na jedné 607 2.7Hdi.
Docela by mě zajímal, jaký tam proběhl servis ... Můžete to tu někdo dát podle VINka? Servisováno jen v PG. VF39UUHZJ92233203.
Jen ze zvědavosti, mělo by to mít přes 430tis. .
Originál kapalina modrozelená v PG 177kč/1l koncentrát. Je to jednoduché. Dole na chladiči je výpustný šroub, pak povolit pár odvzduňováků, pak prúplach čistou vodou a naplnit ...
Je to jednoduché. Udělat kapsu v příčce na tloušťku dveří + cca 2cm. Koupit kolejnici a vozík s ložisky na posuvné dveře. Já použil kolejnici http://www.bartrosa.cz/laguna-kolejnice-k-075-hlinik-surovy-5-0-m-nr-1, kterou mám přišroubovanou ke trámku, co jsem dal do té příčky. Umístění spodní hrany trámku je cca výška dveří + 7cm pro vozík, Vozík má nastavovací šrob. . Návod tady http://www.bartrosa.cz/laguna, mám to už několik roků a v pohodě.
Pak samozřejmě správný typ dveří a zárubní.
Rozdíl je v tepelných parametrech a pevnosti v tlaku. XPS má uzavřenou strukturu, jiná výroba a kvalitnější - dražší mateiál, na domácí zatížení stačí EPS. Nechápu "sronáme polyšem a zalejeme nivelačkou". To jako na polyš nalít nivelačku? To by nebylo OK..
A ještě do toho, pokud si vzpomínám kecá BSI podle úrovně nabití aku...
Obvzlášť v zimě. Stačí si to spočítat. Kolik žere žhavení, zadní sklo,ventilátor,zrcátka, světla, řj, čerpadlo, rádio, sedačky... a priorita je nabíjet akumulátor.