Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Na Fabii stačila bělící zubní pasta za 70kč, flanelový hadr a cca 30 min na obě světla a výsledek stejný. Pokud to už zmatnělo, tak je krycí vrstva stejně fuč a leštením už není co odstranit. Proto na světla pouzívám pouze šampón a v zimě světla neškrabu.
  2. Agrafik

    ESP

    To jsem zvědavý, co to bude. Pokud něco najdou.
    • 15
  3. Agrafik

    regenerace FAP

    Nemusíš o tom nic vědět, normálně jezdi jako dosud. Auto se o to postará samo i bez tebe a je dobře, že regeneraci nepoznáš. 95% lidí to neřeší.
    • 56
  4. Agrafik

    regenerace FAP

    Dnešní regenerace , otáčky kolem 1600, doba cca 10min, město a do 60km/h
    • 56
  5. Agrafik

    Tlak v pneu..?

    Senzory hlásí hned. Než vlezeš do auta, tak si upusť kolo a uvidíš, jak to funguje .
    • 68
  6. Agrafik

    Navigace RT4 + telefon

    Na základní obrazovce např. měření spotřeby zmáčknout středový otočný knoflík a vybrat stav funkcí.
    • 19
  7. Na to VIN asi nikdo nekoukne?, než to zapadne.
    • 65
  8. Agrafik

    Cuká, vyšší spotřeba

    Zajeď do autochodura v Šenově.
    • 34
  9. Docela pěkné km na jedné 607 2.7Hdi. Docela by mě zajímal, jaký tam proběhl servis ... Můžete to tu někdo dát podle VINka? Servisováno jen v PG. VF39UUHZJ92233203. Jen ze zvědavosti, mělo by to mít přes 430tis. .
    • 65
  10. Neboj, straki ti to klidně přijede nahrát , že?
    • 20
  11. Agrafik

    Chladici kapalina

    Originál kapalina modrozelená v PG 177kč/1l koncentrát. Je to jednoduché. Dole na chladiči je výpustný šroub, pak povolit pár odvzduňováků, pak prúplach čistou vodou a naplnit ...
    • 8
  12. Nejsem odborník, ale na FAP bych to neviděl, když regeneruje co 700km.
    • 34
  13. Odkaz http://www.nagengast.pl/regenerace.html
    • 7
  14. Nějaká firma v polsku to opravuje. U nás to pro ně odebírá někdo z Opavy. Zkus to najít. Odkaz mám v Pc.
    • 7
  15. Agrafik

    Recenze ojetiny 407 coupé

    Video jsem neviděl, ale ten text je docela ok.
    • 15
  16. Agrafik

    Posuvné dveře

    Je to jednoduché. Udělat kapsu v příčce na tloušťku dveří + cca 2cm. Koupit kolejnici a vozík s ložisky na posuvné dveře. Já použil kolejnici http://www.bartrosa.cz/laguna-kolejnice-k-075-hlinik-surovy-5-0-m-nr-1, kterou mám přišroubovanou ke trámku, co jsem dal do té příčky. Umístění spodní hrany trámku je cca výška dveří + 7cm pro vozík, Vozík má nastavovací šrob. . Návod tady http://www.bartrosa.cz/laguna, mám to už několik roků a v pohodě. Pak samozřejmě správný typ dveří a zárubní.
  17. Rozdíl je v tepelných parametrech a pevnosti v tlaku. XPS má uzavřenou strukturu, jiná výroba a kvalitnější - dražší mateiál, na domácí zatížení stačí EPS. Nechápu "sronáme polyšem a zalejeme nivelačkou". To jako na polyš nalít nivelačku? To by nebylo OK..
    • 63
  18. V návodu je napsáno u robotické přeodovky, za jízdy nikdy nevolte N.
    • 13
  19. Agrafik

    Snimače v pneumatikách

    Možná se pletu, ale 2008 používá nepřímý systém hlídání tlaku bez snímačů v kolech. V kabině má tlačítko na nulování hodnot.
  20. Agrafik

    Senzory tlaku převod ID pro PP2000

    B0BE78F2 zadej do auta 2965272818
    • 99
  21. A na displeji ti hlásí, že je otevřený kufr?
  22. Agrafik

    Peugeot 607 2.7 HDI 2003

    Pak platí co jsem napsal.
    • 8
  23. Agrafik

    El. Topeni

    A ještě do toho, pokud si vzpomínám kecá BSI podle úrovně nabití aku... Obvzlášť v zimě. Stačí si to spočítat. Kolik žere žhavení, zadní sklo,ventilátor,zrcátka, světla, řj, čerpadlo, rádio, sedačky... a priorita je nabíjet akumulátor.
    • 22
  24. Agrafik

    Peugeot 607 2.7 HDI 2003

    Co tam byl teda za motor předtím. A převodovka? Můžeš tu dát fotku motoru?
    • 8
×
×
  • Vytvořit...