Jump to content

autospravca

User
 • Content Count

  154
 • Joined

About autospravca

 • ID člena
  15223
 • Rank
  Pozorovatel

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 2008
 • Rok výroby
  2015

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Bratislava
 • Stát
  Slovenská republika

Recent Profile Visitors

858 profile views
 1. Pokiaľ je to nabíjačka s riadeným nabijaním(po nabití sa vypne), tak je to ok.
 2. No Libor71 si chlapík. Presne podľa Tvojho návodu to zabralo.Ďakujem.Takže Ozzy56, už vieš ako to dopadlo.
 3. Skúšal som aj za jazdy.Všetko márne.Ostáva už len diagnostika.
 4. To bolo prvé čo som urobil.Začiatok tohto problému nastal,keď som po tankovaní vynuloval počitadlo km na prístrojovke.Aktivácia digi .tach. naspät je nefunkčná.
 5. Týmto tlačitkom(stierac) idú le n tie položky čo som uviedol.Ukazateľ rýchlosti u mňa nevypína.Takže nahodenie digi rychlomeru je u mňa problém.Ostáva už len možnosť cez nastav.diagnostikou.
 6. Tlačítko čo spomínaš ,slúži na zobrazenie spotreby ,najazdených km , zostav km na dojazd auta.
 7. Áno,ukazuje denné a celkové km, tempomat...Skúšal som aktiváciu cez tlačitko(vymaz.km),ale neúspešne.Vždy mi nabehol vymaz denných km,alebo nastavenie limitu km do výmeny oleja.Maximálne sa mi ukazali z digi tach.dve vodorovne čiarky vedľa seba so symbolom(km/h).Potom to zmizne a tak dookola.
 8. Neviem o prepínaní medzi týmito dvoma tachom. Pokiaľ sú obe ovládané jedným čidlom,tak potom predpokladám problém v prístroj.doske P2008. Vďaka za info.
 9. Neviem o prepínaní medzi týmito dvoma tachom. Pokiaľ sú obe ovládané jedným čidlom,tak potom predpokladám problém v prístroj.doske P2008.
 10. Prestal mi ukazovať dig.tachometer(auto má 4-roky°;P2008,1,4 diesel).Je tam ďaľši-kruhový s ručičkou ,ktorý funguje.Vie mi niekdo poradiť ?Predpoklam.že sním.čidlo na prevodovke.Zrejme sú tam čidla dva ,kedže ten kruhový s číselnikom ide.Vopred vďaka.
 11. Či sa použije 5W30,alebo OW-30 je jedno.Oleje sa rozlišuju podľa skupín A3,B3,C3.Čím vyššie číslo za písmenom tým kvalitnejší olej.Oleje s označ.A a B sú vhodné pre benz.motory,B a C do nafťakov.U naft.motorov s filtrom pevných častic sa musí používať,len olej s označ, C3(B len tam ,kde nie je filt.pev.častic).Každý výrobca aút preferuje určity druh oleja, čo ďalej doporuči servisu.A pokiaľ si zvolíme iný olej ako dáva servis, tak určite sa nič nestane.Akurát ušetrime náklady za drahý olej zo servisu
 12. Určite by som v servise žiadal diagnostiku palivovej sústavy s vyhodnotením vstrekovačov paliva v jednotlivých válcoch
 13. Odpoj zdroj-čiže akumulátor.
 14. Začať resetom oboch hardwerov.
 15. Určite to nie je v poriadku kedže po zošlapnutí spojky zvuk utichne.Robí to vytlačné ložisko spojky(časom sa hlučnosť zvyšuje). Určite využí záruku a nedaj sa v servise odhovoriť.
×
×
 • Create New...