Přejít na obsah

KubaBuba

Uživatel
 • Počet příspěvků

  110
 • Registrace

 • Poslední návštěva

2 Sledující

O uživateli KubaBuba

 • ID člena 49210
 • Hodnost
  Pozorovatel
 • Datum narození 31.7.1990

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 407

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  zdiby
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

557 zobrazení profilu
 1. KubaBuba

  407 coupé buchotanie na zadnej náprave

  Už je mám špatné asi tři roky, nejprve to občas bouchlo při různých nerovnostech, po přepnutí na řežim sport ( tlumiče ) to ustalo jak auto ztvrdlo. To pomohlo ale tak na rok... Po roce tlumiče začaly bouchat i na režim sport, někdy mi přijde, že na to má trošku vliv i počasí, když je opravdu teplo, tak to bouchá méně nez třeba v zimě... ( je to divný, ale je to tak ) Nyní po třech letech mi to bouchá téměř po každé vymetené díře, nebo ďolíku. Jezdím už pouze na režim sport, auto ale stále NEPLAVE, jen to prostě hodně bouchá, na dálnici, nebo rovném povrchu není nic poznat.. Dorazy se dají bohužel koupit jen na přední tlumiče, zadní tlumiče se kupují jako kompletní set i s pružinou a fakt to stojí kolem 20 000 Kč.. ( 785 Euro za oba zadní + práce ) Zkoušel jsem hledat i jiné možnosti, jako že bych tam dal tlumiče z 2.0 Hdi, nebo 2.2 benzínu, ale prostě tam nepasují... ( nemají stavitelný podvozek a vycházejí na 10 000 za všechny 4 :-) ) Tlumiče u mého coupé už nikdy opravovat nebudu, protože začínají být špatné i přední a dávat 35 000 - 40 000 za tlumiče, když to auto stojí 100 000 je nesmysl, kdyby coupé stálo třeba 250 000 tak bych do toho šel, nebo kdyby si držely cenu, ale takto ne.
 2. KubaBuba

  407 coupé buchotanie na zadnej náprave

  Ahoj, to budou zadní tlumiče, mě to také stejně bouchá. Bohužel je ale měnit nebudu, protože oprava na ( 2.7Hdi ) stojí kolem 20 000 Kč za oba ZADNÍ :-), Druhovýroba bohužel neexistuje...
 3. 3000 Kč přepady 2000 Kč čidlo
 4. Ahoj, tak opravdu je to ono, mám úplně zničený ten konektor, skoro tam nedržel, a prosakuje mi do něj nafta. ( jarokare - díky za radu :-) ) Pořádně jsem konektor připevnil ( spojil ) a auto jelo jak mělo, ale budu to muset vyměnit, protože už je to celý rozpraskaný. Neví někdo zda se to dá koupit samotný a nebo celá soustava? popř za kolik cca. Díky moc J.
 5. Ok, děkuju :-). J.
 6. Vůbec nevím kde to je , ale jestli bude chyba jen v tomto, tak by to bylo super :-). J.
 7. Opravdu nikdo netuší co to je za chyby, nebo v čem může být chyba? Turbo, čidlo, čerpadlo? V Peugeotu mají volno nejblíže až 15.5. :-( Díky J.
 8. Zajedu do Peugeota. Nevím co s tím je, tak snad mi tam poradí.
 9. Tak jsem byl na překontrolování egrů, zda jsou správně odpojeny a pouze byl zapojený konektor u předního, proto to hlásilo tu chybu egru. :-D Nicméně problém není vyřešen, zjistil jsem že auto ztrácí výkon pouze po zahřátí motoru cca 10 minut jízdy, někdy se výkon na chvíli opět vrátí někdy ne. V servise kde jsem byl na překontrolování Egrů mi vyjeli znova dia a ukázalo to tyto chyby, řekli mi že to může být váha vzduchu, ale nechce se mi cpát peníze zbytečně do věcí, které třeba fungují, neví někdo co tyto chyby znamenají? nebo čím to může být? 2.výjezd z dia P1351 - chyba žhavení, jednu svíčku mám k.o. P0181 - P0180 - P0183 - vadný signál teploty motorvé nafty. - může to být chyba i pro váhu vzduchu? Díky J.
 10. Tak Dia ukázala asi 5 chyb, vše de daly odstranit, kromě té zaškrtnuté, chyba předního Egru, ta se zobrazovala stále. Nevím ale, zda to je opravdu ono, protože jsem byl před 2 lety na zaslepení ( EGR off ) a myslel jsem si, že už to nikdy zlobit nebude, nemůže. Je možné, že je tam ještě něco zaneseného, nebo mi to udělali blbě. Nevím co dále. Auto ztrácí výkon po zahřátí motoru, stačí ale vypnout motor, nastartovat a pak třeba 5 minut jede zase normálně a pak zase ztratí výkon.
 11. Zítra snad budu vědět co s tím je.
 12. Já to spíše vidím na to turbo, ale divím se, že auto nic nehlásí.
 13. Tak si myslím že to je turbo, ale nechci házet flintu do žita, zítra to odvezu do servisu video-1492960910.avi - zde video
 14. Ještě jsem zapomněl dodat, že občas se výkon vrátil i když to bylo zahřáté, ale třeba po 10 vteřinách se opět ztratil a auto zase netáhlo, tak jak má. J.
 15. Ahoj, chtěl jsem se zeptat, zda by mi někdo poradil, dnes při jízdě po dálnici mi z ničeho nic klesl výkon. Auto po sešlápnutí plynu až dolů přestalo tlačit, jako kdyby mi odešlo turbo/a, a nemělo skoro žádný výkon. Žádná kontrolka se nerozsvítila - chyba motorou, nebo cokoliv jiného prostě nic. Do mírného kopce jsem měl problém jet s plným plynem 130 km/h. Když jsem dojel domů, tak jsem to nechal hodinu odpočinout, potom jsem ho vzal znova projet na dálnici a auto jelo úplně normálně, jak kdyby mu nikdy nic nebylo, po 10 minutách jízdy ale výkon opět klesl, po sešlápnutí plynu na max sem se táhl jak hlemýžď a spotřeba byla abnormálně vysoká, když jsem otevřel kapotu, tak turbo co je v zadu lehce pískalo, ale nic hrozného ( žádná sanitka, jen prostě lehce ufukovalo a pískalo ), video přidám zítra. Auto jsem byl projet takto ještě 2x a vždy to začne blbout, až když se zahřeje... Nestalo se to už nekomu? Budu rád za rady . Díky moc Jakub
×