Přejít na obsah

Ice-man

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  73
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Ice-man

 • ID člena 36982
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  2000

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Strakonice
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Ice-man

  Android radio do 508

  To co jsi k rádiu dostal je odbočka pro napájení origo zesilovače po anténním kabelu. Nevím jak u 508čky (moje 406tka má pasivní anténu), ale třeba u koncernu bývá zesilovač napájený z rádia po středovém vodiči anténního koaxu. Rádio má výstup +12 po zapnutí (modrý kabel, napájení zesilovače), ten se připojí k modrému u té odbočky. Tím je zajištěno napájení zesilovače i s neorigo rádiem.
 2. Ice-man

  Android radio do 508

  Já se ptám jestli to někdo nezkoušel nainstalovat, jestli to používá a jestli to funguje. Rádio s androidem nemám ale přemýšlím že koupím tohle: https://www.witson.com/en/displayproduct.html?id=2696786892457344 Ty Seznam mapy jsou podle mě nejlepší navigace pro android tak chci vědět jestli to bude fungovat. Díky.
 3. Ice-man

  Android radio do 508

  Zdravím. Nezkoušeli jste někdo s Android rádiem nainstalovat aplikaci Mapy.cz od Seznamu? Jsou tam dobrý mapy a navigace. Díky.
 4. U 307 s mux se mi stalo že praskla pojistka u rádia a tím pádem nešel nastartovat motor (jen točí ale nenaskočí). Imobilizér nebo jeho přijímač (kroužek okolo spínačky) je napájený stejnou pojistkou jako rádio a středový displej.
 5. Ice-man

  P307 - Uložení zadní nápravy

  Protože byly popraskaný a při nerovnostech se vzadu ozývalo klepání a vrzání.
 6. Ice-man

  P307 - Uložení zadní nápravy

  Tak abych to uzavřel. Dělal jsem to poprvé tak se pochlubím. Nápravu jsem musel stejně sundat celou i s plechovým držákem a dát si jí na stůl, protože ten šroub skrz silentblok byl zaoxidovaný v hliníkovém pouzdře uprostřed silentbloku. Na heveru to jde ztuha. Udělal jsem si na to přípravek, jsou to dvě misky na každou stranu jednu a skrz závitová tyč s matkami. Samotné vylisování je pak otázka několika minut. Polohu starého silentbloku jsem si poznačil a nový nalisoval stejně. Šrouby nápravy a tlumičů jsem samozřejmě utahoval s koly na zemi :). Tady je foto přípravku.
 7. Ice-man

  P407 - Elektronické tlumiče

  Zdravím. Zkoušel jste někdo měnit elektronicky nastavitelné tlumiče za obyč s PP2000? Lze je přes diagnostiku z auta vykostit? Díky.
 8. Ice-man

  P207 - kontrolní šroub převodovky

  Aha. No bylo mi to divný že tam není tak jsem se zeptal. Na novém Peugeotím přírůstku je vždycky nějaké překvapení . Díky.
 9. Zdravím. Peugeot přestal dávat na převodovky kontrolní šroub? Koukám do serviceboxu a není tam. Na převodovce jsem taky nenašel druhý šroub se čtyřhranem. (207čka z podpisu) Je možný že už ho tam nedávají? Díky.
 10. Ice-man

  Servis automatických převodovek

  Zdravím. Tak volič převodovky seřídil posunutím "vícefunkčního spínače (service box)" (modře na obrázku). Drží na dvou šroubech a jsou na něm oválné díry pro seřízení. Převodovka teď řadí jako za mlada
 11. Ice-man

  Servis automatických převodovek

  OK. Díky za snahu.
 12. Ice-man

  Servis automatických převodovek

  No jasně, vrátím mu to, ale chci si pohlídat co s tím bude dělat. Chce to teda trefit pozici na hydrobloku jak to bylo nebo stačí lanko? To štelování u hydrobloku je pod krytem a nemusí kvůli tomu vypouštět olej? Díky.
 13. Ice-man

  Servis automatických převodovek

  Nikdo neporadí? Stačí seštelovat jen to lanko? Díky.
 14. Ice-man

  Servis automatických převodovek

  Zdravím. Tak jsem auto odvezl od servisáka. Rozebíral a čistil hydroblok a vyměnil olej. Ale všiml jsem si že asi hnul s táhlem řazení, poznám to podle couvacích čidel kdy se sepne zpátečka. Zpátečka se sepne už mezi P a R a když se páka zaaretuje na R tak se vypne couvací světlo a čidla. Ještě doplním: Našel jsem tyhle dva návody: https://www.petrila.net/repair/2/206/info/tc/b2cf07ke.htm http://www.autocats.ws/manuals/peugeot/307/info/tc/b2cf08ke.htm @Pe.Tr ty jsi někde tady psal že jsi to rozebíral a že se musí seřizovat páka přípravkem (ten první odkaz), jinak se to musí trefit od oka. Evidentně to netrefil když to skládal, tak co bude teď lepší? Zkusit to znovu rozebrat a nebo bude stačit seřídit lanko podle druhého odkazu? Díky.
 15. Zdravím. Prosím o servisní historii. VF3WCKFVC33769389 Díky moc.
×