Přejít na obsah

Ice-man

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  72
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Ice-man

 • ID člena 36982
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  2000

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Strakonice
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Ice-man

  Android radio do 508

  Já se ptám jestli to někdo nezkoušel nainstalovat, jestli to používá a jestli to funguje. Rádio s androidem nemám ale přemýšlím že koupím tohle: https://www.witson.com/en/displayproduct.html?id=2696786892457344 Ty Seznam mapy jsou podle mě nejlepší navigace pro android tak chci vědět jestli to bude fungovat. Díky.
 2. Ice-man

  Android radio do 508

  Zdravím. Nezkoušeli jste někdo s Android rádiem nainstalovat aplikaci Mapy.cz od Seznamu? Jsou tam dobrý mapy a navigace. Díky.
 3. U 307 s mux se mi stalo že praskla pojistka u rádia a tím pádem nešel nastartovat motor (jen točí ale nenaskočí). Imobilizér nebo jeho přijímač (kroužek okolo spínačky) je napájený stejnou pojistkou jako rádio a středový displej.
 4. Ice-man

  P307 - Uložení zadní nápravy

  Protože byly popraskaný a při nerovnostech se vzadu ozývalo klepání a vrzání.
 5. Ice-man

  P307 - Uložení zadní nápravy

  Tak abych to uzavřel. Dělal jsem to poprvé tak se pochlubím. Nápravu jsem musel stejně sundat celou i s plechovým držákem a dát si jí na stůl, protože ten šroub skrz silentblok byl zaoxidovaný v hliníkovém pouzdře uprostřed silentbloku. Na heveru to jde ztuha. Udělal jsem si na to přípravek, jsou to dvě misky na každou stranu jednu a skrz závitová tyč s matkami. Samotné vylisování je pak otázka několika minut. Polohu starého silentbloku jsem si poznačil a nový nalisoval stejně. Šrouby nápravy a tlumičů jsem samozřejmě utahoval s koly na zemi :). Tady je foto přípravku.
 6. Ice-man

  P407 - Elektronické tlumiče

  Zdravím. Zkoušel jste někdo měnit elektronicky nastavitelné tlumiče za obyč s PP2000? Lze je přes diagnostiku z auta vykostit? Díky.
 7. Ice-man

  P207 - kontrolní šroub převodovky

  Aha. No bylo mi to divný že tam není tak jsem se zeptal. Na novém Peugeotím přírůstku je vždycky nějaké překvapení . Díky.
 8. Zdravím. Peugeot přestal dávat na převodovky kontrolní šroub? Koukám do serviceboxu a není tam. Na převodovce jsem taky nenašel druhý šroub se čtyřhranem. (207čka z podpisu) Je možný že už ho tam nedávají? Díky.
 9. Ice-man

  Servis automatických převodovek

  Zdravím. Tak volič převodovky seřídil posunutím "vícefunkčního spínače (service box)" (modře na obrázku). Drží na dvou šroubech a jsou na něm oválné díry pro seřízení. Převodovka teď řadí jako za mlada
 10. Ice-man

  Servis automatických převodovek

  OK. Díky za snahu.
 11. Ice-man

  Servis automatických převodovek

  No jasně, vrátím mu to, ale chci si pohlídat co s tím bude dělat. Chce to teda trefit pozici na hydrobloku jak to bylo nebo stačí lanko? To štelování u hydrobloku je pod krytem a nemusí kvůli tomu vypouštět olej? Díky.
 12. Ice-man

  Servis automatických převodovek

  Nikdo neporadí? Stačí seštelovat jen to lanko? Díky.
 13. Ice-man

  Servis automatických převodovek

  Zdravím. Tak jsem auto odvezl od servisáka. Rozebíral a čistil hydroblok a vyměnil olej. Ale všiml jsem si že asi hnul s táhlem řazení, poznám to podle couvacích čidel kdy se sepne zpátečka. Zpátečka se sepne už mezi P a R a když se páka zaaretuje na R tak se vypne couvací světlo a čidla. Ještě doplním: Našel jsem tyhle dva návody: https://www.petrila.net/repair/2/206/info/tc/b2cf07ke.htm http://www.autocats.ws/manuals/peugeot/307/info/tc/b2cf08ke.htm @Pe.Tr ty jsi někde tady psal že jsi to rozebíral a že se musí seřizovat páka přípravkem (ten první odkaz), jinak se to musí trefit od oka. Evidentně to netrefil když to skládal, tak co bude teď lepší? Zkusit to znovu rozebrat a nebo bude stačit seřídit lanko podle druhého odkazu? Díky.
 14. Zdravím. Prosím o servisní historii. VF3WCKFVC33769389 Díky moc.
 15. Ice-man

  Servis automatických převodovek

  Nojo už to vidím. 48 výskytů. Nevím kdy to mohlo být naposledy vymazané. Mě se teprve teď objevila hláška na displeji proto to řeším. Leda že by se ta chyba zaznamenávala i bez hlášky. Každopádně jsem sehnal člověka který tady v okolí automaty opravuje. Taky říkal, vyčistit hydroblok a nový olej. Až se k němu dostanu dám vědět.
×