Přesně tak, pozoroval jsem firmu, co to dělala. Uvibrovali tu 4/8 menší deskou, dosypali znovu 4/8, položili dlažbu a uvibrovali, po 5letech žádné koleje, prohlubně... tak jsem to udělal taky tak. Dělali to kvůli tomu, že tu hrubší spodní vrstvu neuděláš výškově přesně a pak máš někde rúzné výšky té 4/8 - někde 4cm, někde 6cm ..., různé dolíčky ...a to ti pak může dělat neplechu.