Přejít na obsah

Tomason

Uživatel
 • Počet příspěvků

  55
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Tomason

 • ID člena 49637
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 3.3.1989

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 607
 • Rok výroby
  2005

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Karlovy Vary
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

746 zobrazení profilu
 1. Tomason

  Stěrače zatuhlé

  Ano je to moturek. Ten funguje ale převod z motorku do mechanizmu chrci. Dám jiný.
 2. Tomason

  nezavírá se víko kufru

  Tipují prelamane kabely pod tapecem, také mi zavíralo na vícekrát.
 3. Tomason

  Stěrače zatuhlé

  Zkusím to,snad to povolim. Motor stěračů jede jen se to vždycky kousne a nemá sílu to z tý pozice rozjet. Díky za první rady..
 4. Tomason

  Stěrače zatuhlé

  Nazdar lidi, věděl by někdo poradit v čem můžu mít problém u stěračů? Už loňskou zimu mi občas zatuhli stěrače. Stačilo do nich drcnout a zase se rozjeli. Vždy jen na první pozici páčky, když setřou a pak je pauza na další stěr,ale už se znovu nerozjely. Pak vylezu z auta drcnu do nich a jedou zase dál. Teď už nestačí to rozhýbat, prostě se nerozjedou už. Setkal se s tím už někdo? Chci si opravit sám..
 5. Tomason

  Otviráni zadního kufru 607

  Co jsem viděl tak svazek vede za lemováním opěradla zadních sedadel. Ale tam se nepoškodí. Tak pod tím plastem u ramene se kabely hýbou tam se zlomí. Ale může být problém i jinde jak se tu píše
 6. Tomason

  Otevírání kufru zlobí.

  Mě když toto dělal kufr tak jsem zjistil, že mám polámané vodiče pod tapecem u vzpěry.. kamarád to rozstřihl a znovu pospojoval nacvakavacima spojkama a od té doby krásně zavírá i otevírá
 7. Tomason

  2,7 HDI egr

  OK díky. Myslel jsem si. Právě že přes diagnostiku vidim že váha posílá údaje tak mi bylo divný že píše něco o špatné komunikaci. Právě jsem myslel že váha pouze posílá údaje a je na rj to vyhodnotit. Ale není tak chytrá aby si dala dvě a dvě dohromady a tak vidí chybu i u té váhy.
 8. Tomason

  2,7 HDI egr

  Ahoj kluci. Věděl by někdo jestli při zaseknutym egru vylitne na dia kromě chyby egru i chyba váhy vzduchu? Nevím jestli měnit jen egr nebo i tu váhu, já myslím že váha ukazuje špatný hodnoty protože ten egr je zaseklej ale nevím jistě. Dá se předpokládat že chyba váhy zmizí po výměně egru teda? Já nevím snad poradíte ať nedávám novou zbytečně, čistit to nemá cenu
 9. Tomason

  regulace xenonů 607

  Mě třeba už oba moturky na naklápění odešli. Dobrej když s ním zatřeseš je tiše a špatnej uvnitř cinká jak něco prasklo. Ale to světla zůstaly po nastartování v poloze dole a už šli jen seřídit manuelné. Ten druhej než úplně odešel, tak tak v něm taky loupalo, nějak se hádal ale hýbal se no a pak praskl. Jinak mi to hlášku o chybě nehodilo..
 10. Tomason

  Přilepení vnitřního zrcátka

  Taky mi upadlo asi před rokem. Zůstala tam taky taková pěna jako tobě. Já to přilepil kapkou Mamuta co jsem měl doma a drží pěkně :-)
 11. Pojistka? Mohla prdnout jestli je sedadlo zatemovany. Pak vyčistit ližiny a promazat. V kabině se tam dostanou různý sragory. A motorek se přetíží.
 12. Tomason

  Olej a HDI motor.

  JacobHot Já rozumím tomu jak to s těma olejema myslíš. Pro auto je daná norma z doby výroby. Takže já dnes po prostudování dávám jiný olej než předepisuje výrobce, protože oleje se vyvinuli už někam dál za těch 12let co auto jezdí ale papírovou normu nikdo neaktualizuje. Udělá se jednou na nový auto a tím to pro výrobce končí. Osobně dávám na 2,7hdi Castrol Edge TD titanium fst - splňuje normu ACEA C3 což je dnes nej norma pro oleje pro motory s FAP a výrobce doporučuje normu ACEA A3/B4 jenže to už je zastaralé. Takže za mě, určitě půjdu s dobou a budu dávat normu C3 a výrobce si vyberu toho, kterému věřím. C3 norma produkuje málo sazí oproti jiným olejům a tím pomáhá méně znečišťovat FAP. Protože olej má vliv na fap, úplně každý auto papá olej, některý pár ml a jiní x litrů. No a čím více bude papat olej, tím více olej ovlivňuje FAP
 13. Tomason

  Ťažko štartuje

  No možná jo, ale psal jsem sedmi firmám na netu co se zabývají repasemi startérů a odpověděli mi že tento se nerepasuje, že je pouze jako náhradní díl z druhovýroby třeba z polska nebo na ebay je i z anglie. Hledal jsem mnoho hodin. Docela by mě zajímalo kde jsi někoho našel..? Šlo mi o startér na 2,7HDI..?
 14. Tomason

  Ťažko štartuje

  Škoda, že jsem nevěděl dřív, že na ten startér se dá něco sehnat. Sháněl jsem všude možně ale žádný díl se mi nepodařilo sehnat nikde a ani na netu nic. Vůbec nic co by se v tom startéru dalo měnit. Pak jsem prostě koupil celý startér nový a hotovo. Ten starý mám, chci si ho rozebrat a podívat se co tam bylo špatně.
 15. Těším se na jaro :-)
×