Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Tam patří Ineo ECS, ne Ineo MC3.
  2. Agrafik

    Ťažko štartuje

    S tou bezdrátovou ti nepomůže ani počítač. Sežeń někoho, kdo má Lexii.
    • 16
  3. Sprej na jaký filtr???
    • 33
  4. Agrafik

    Next generation 5008

    Preferoval bych klasické analogové budíky a pár tlačítek na ovládání funkcí toho středového displeje, zlatá řada xx7 a 508. Po vyzkoušení toho dotykáče v nové 308 se mi chtělo .
    • 35
  5. Agrafik

    Kvetonova 206SW

    Pěkný, ať slouží co nejdéle.
    • 47
  6. Shoduje se to s tím, co ukazuje BSI?
    • 8
  7. Ještě je tam vodič zapojený do ECU motoru. Otázka jakou má funkci. Informace o chodu, nebo hodniota zatížení, nebo ext. buzení? Diagnostika nic? Samotný akumulátor má jaké napětí? Napětí za chodu se mění s otáčkami?
    • 8
  8. Až na ty koncovky moc pěkná 407. Nemůžu si pomoct ale řada xx7 nestárne .
    • 6
  9. Agrafik

    Mohu do autorizovaného servisu

    Ještě by bodlo napsat, co tomu tedy bylo a co s tím udělali. Jinak ať autíčko slouží.
  10. Agrafik

    Průběh TK ponovu

    Proč se všichni bojí toho vytáčení motoru na emisích ,když je motor na provozní teplotě???
  11. Agrafik

    407 coupe 2.7 Hdi EGR ventil

    Diagnostikou to nevypneš. Napiš Strakimu007 o kousek výše.
  12. Agrafik

    Kolik vám žere

    Jedna dálková
  13. Fotka z obchoďáku v Chorvatsku -Total Q9000 1l
  14. Agrafik

    Za kolik tankujete?

    Pár posledních tankování . Verva - 29.30, Crodux Maxpower - 30.50, Ina Europlus - 31.10, Eurooil + VIF - 27.20. Žádný praktický rozdíl jsem nezpozoroval.
  15. Já zase vyzkoušel ten zpoplatněný úsek a být to tak od Bratislavy až po Maďarsko-Chorvatskou hranici, ta by to bylo parádní. Nejhorší usek je klasicky z Bytče do Frýdlantu. S tím by chtělo něco udělat..
  16. No tak si kup čerpadélko, ohni si trubičku a ten zbytek vysaj přes vypouštěcí otvor ve vaně.
  17. Agrafik

    Bazénový koutek(úprava vody)

    Myslel jsem to jen jako vodítko. Jeden z mnoha likvidátorů na řasy. Použil bych něco jiného, co už je tu několikrát napsáno.
  18. Agrafik

    Bazénový koutek(úprava vody)

    S pískovkou to jelo úplně v pohodě bez úprav. Ale mám dojem, že tomu ten průtok pomohl pod hladinu, což kartuše asi neudělá.
  19. Agrafik

    Bazénový koutek(úprava vody)

    To by nestačilo? www.vagnerpool.com/web/download/10043
  20. Agrafik

    Bazénový koutek(úprava vody)

    To by mě zajímalo, jakou koncentraci mědi, stříbra ... to dokáže udělat v bazénu ? Ten přípravek je k odstranění řas a baktérií , takže asi nic, co už by se tam nelilo. Flokulační a chlorový přípravek taky. Asi doma vezmu měděný drát a stříbrnou minci, baterku do auta, nebo nabíječku a mrsknu to do skimmeru.
  21. Díky. Jestli je to ten kousek u kruháče, tak tam jsem bral známky vždy.
  22. Slovenskou známku jsi kupoval v Bytči na pumpě?, nebo jinde?.
  23. Agrafik

    Bazénový koutek(úprava vody)

    Na měření papírky ph 5,4-7,4 z lékárny (ale asi pořídím z Mou.... ty papírky 4v1 na více parametrů. Jinak "savo" z Lidlu 5l/55kč. Kyselina chlorovodíková z drogerky a modrá skalice. Ještě sehnat ten síran hlinitý.
×
×
  • Vytvořit...