Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Agrafik

    Honzův nový mazlík

    Já bych chtěl vidět ten špalek mezi heveem a karosérií. Máš tam nějaké vybrání?...
  2. Třeba u 607, když jsem zkoušel testovat zámek kufru, tak se přes diagnostiku neotevřel, bylo jen slyšet serva.Zkusil jsem víc voleb, ale nejsem si jistý, jestli všechny.
    • 36
  3. Nevyla by lepší nějaká bitumenová páska a pak to z venku stříknout nějakým ochranným sprejem na podvozky?
    • 18
  4. Agrafik

    Poloosa 2.7Hdi

    Originál netřeba, existuje náhrada.
    • 60
  5. Agrafik

    Poloosa 2.7Hdi

    Na dojem bych se v tomto případě nespoléhal. Chce to kolo dolů, a zkoušet s tou poloosou hýbat nahoru dolů apod. ,pak kousek pootočit, zas zahýbat a pořád dokola. Mi se to projevilo jen v jedné poloze. Po rozebrání byl vybroušený domeček vnitřního kloubu.
    • 60
  6. Agrafik

    Poloosa 2.7Hdi

    Vyřešila to výměna levé poloosy. Vůle se dala zjistit i při hýbání poloosou rukama.Ale dělalo to při záběru a při malých rychlostech, tzn. na 1 a 2 st.
    • 60
  7. Těch tlačítek , paráda.
  8. Na šroubech žádné čísla?
  9. Tam bude zřejmě doživotní náplň oleje.
  10. Agrafik

    Vibrování štěrku - postup

    Přesně tak, pozoroval jsem firmu, co to dělala. Uvibrovali tu 4/8 menší deskou, dosypali znovu 4/8, položili dlažbu a uvibrovali, po 5letech žádné koleje, prohlubně... tak jsem to udělal taky tak. Dělali to kvůli tomu, že tu hrubší spodní vrstvu neuděláš výškově přesně a pak máš někde rúzné výšky té 4/8 - někde 4cm, někde 6cm ..., různé dolíčky ...a to ti pak může dělat neplechu.
  11. Agrafik

    Vibrování štěrku - postup

    200kg jsem měl, na složení a naložení z vozíku pomohla stavební koza, 6m hranol 10x12 ,kus lana . Pohoda. Jezdil jsem od krajů dovnitř a pak cikcak, abych zatlačil to co deska vytlačila....
  12. Měl jsem to úplně stejně. Po shlédnutí několika videjí na YT, kde s tím zápasí s 2m dlouhou tyčí jsem měl obavu, jak se s tím poperou v servisu a oni to povolili vzduchovou utahovačkou jak nic a to tam byly origo 13r. Obě strany hotovo do hodiny i s nájezdem a výjezdem na zvedák ,výměnou zadních destiček a doplnění klímy. Vše dotaženo momenťákem včetně kol. Až mi brada spadla.
  13. Agrafik

    Diagnostika Lexia

    Pokud si dobře pamatuju, tak je několik verzí HW a ne každá funguje s nejnovějším softem. Tuším že B zvládne max. Diag 6?
  14. V SB to není uvedeno, jakou má pevnost?...
  15. Na tom šroubu není žádné číslo? Pevnostní tam mají 10.9, 12.9 . 8.8 je myslím základ. Mám dojem, ýe ve Feroně ty pevnostní mají, protoře tam mají , kde co.
  16. Agrafik

    LEDky v Peugeotech

    Ale když má být tranzistor zavřený, tak je zavřený. Toto je úmysl, jak BSI měří uzavřenost obvodu a tím i jestli je žárovka ok. @GoldZeki Jak se BSI uspí, tak zhasnou i ty LEDky.
  17. Agrafik

    WiFi v bytě

    Router nerestartuju, dokud není nějaký problém , nebo nový FW. Asus aktualizuje FW poměrně často. A mezi aktualizací jede třeba 2měs uplně v pohodě. Restart je potřeba jen vyjímečně, když odmítá tisk na tiskárně připojené do USB portu, ale to se po posledních aktualizacích zlepšilo. Vlastně se to teď chytlo pokaždé. Restatem se ztratí včechny logy... Na android má ASUS i dobrou APP ASUS router, kde jde nastavit skoro všechno a dost je tam toho taky vidět,včetně dálkového přístupu. @Milan+ co to je za typ?
  18. Po těchto zkušenostech se taky snažím být bokem..., další kategorií jsou nevychovaní psi.. Od 3let je to na pohodu. Ne jak když některé maminy rvou mimina do vody, to řve a má z toho trauma. Pak to děcko celý týden řve potože je nemocné a mamina čumí na pokoji a řve po tatovi, že ji nepomůže. To jsem zažil. Naštěstí to bylo o patro níž a na opačné straně. I tak se to v noci rozlíhalo, protože ty pokoje neměly klímu. @Scratch Žere, ale jede . Teda už moc né, asi před loni jsem to měřil přes ELM a 0-100 za 8.6. Tvoje 2.2 bude na tom líp.
  19. Nic proti miminům na dovolené. 2x jsem je zažil a je to prima spát vedle pokoje s miminem.
  20. Agrafik

    Peugeot 508 dobijanie

    Na to stačí adaptér ELM BT za pár stovek a telefon.
  21. Agrafik

    Napájení

    Dával jsem Exide z důvodu většího startovacího proudu.
    • 7
  22. Moje deska to dělá na 1-3. - Electrolux.
  23. Agrafik

    Reklamace

    Možná ještě zvládnou adaptaci.
  24. Agrafik

    Napájení

    607 2.7 nemá inteligentní nabíjení. Drží stále cca 14.4V. Je to bezúdržbová klasika, do boku se zasouvá trubička pro odvětrávání baterie, aby to nešlo do kufru. Varta Silver 85Ah je málo. Dával jsem tuto https://www.autodily-pema.cz/autobaterie-exide-premium-12v-100ah-900a-ea1000
    • 7
  25. Agrafik

    Napájení

    Gelová baterie v 607? Tam má být klasika. Takto se chová baterka, která je v háji.
    • 7
×
×
  • Vytvořit...