holt tě point of interest minuly, mě se třeba tahle technologie velmi zamlouvá. Není to o tom, že někdo konkrétně někde blízko tebe se pohybuje. Je to o tom, že ti navigace ukazuje na cestě, po které jedeš zajímavá místa (body zájmu), která si navolíš. Já mám rád různá turistická místa (hrady, zámky, jeskyně, vyhlídky a pak bankomaty ČSOB a wifi-free) Klidně si tam dám i body, kde se vyskytujou pežoťáci:super