Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Grilování na kameni

    300 kč beru můžu si jednu rezervovat? co děláš o svátek? Udělal bych si výlet:)
    • 48
  2. punkac

    Grilování na kameni

    Pítr: jé, mě by se taky jedna šikla, přijel bych si do Práglu nebo do Příbrami pošli mi pls cenu do SZ
    • 48
  3. punkac

    Grilování na kameni

    ano, tepelná kapacita bude u tlustšího kamene větší, ale zase bude náchylnější na prasknutí
    • 48
  4. punkac

    Grilování na kameni

    žula v pohodě, mramor je porézní, ten bych nepoužíval. Jinak se chystám vyrobit taky takový žulový udělátko, jen nebude tlustý 5 cm ale jen 3. Dle mého se bude lépe prohřívat a při roztahování teplem kámen nebude tak trpět a nebude náchylnej na prasknutí
    • 48
  5. hehehe, hodně povedený :D:D:D
  6. punkac

    Spojka

    dost na hovno co? Pokaď nic nikde necvrliká, koupil bych tu nejlevnější sadu bez setrváku /ty právě cvrlikaj/
    • 14
  7. punkac

    Spojka

    jé, a co chceš všecko měnit? lamelu, setrvák a dále? samotná lamela je za cca 4200 u elitu a sady začínají (ložisko, lamela a přítlačák) na cca 5900 Kč bez slevy kdybys chtěl měnit vše i se setrvákem tak jednohmota sada začíná na 14 kkč a dvouhmota na 25,8 kkč
    • 14
  8. punkac

    Noční hlídání

    hovňajs, jen někdy nepípnu příchod! Ale jsem tu stále
  9. nemysli si že šajze Osis nejsou stejný Mě nevadí za hajzlíky platit - je to záruka toho, že bude čistej bez čáry a s hajzlpapírem :cool::cool:
    • 27
  10. Toto je hodně kvalitní a pravdivý názor, vážím si toho, žes to napsal. Některé pumpy u nás to mají za prachy a kompresory stejně stojej za hovno (je to za peníze, nikdo tam nejezdí a o údržbu se nestarají) Jezdím tam, kde hubici půjčí proti občance (mě třeba obsluha zná a nevyžaduje jí) a kompresor je grátis služba zpříjemňujíc tankování Jinak dálniční odpočívadla v Reichu taky přes noc nic moc. Připadá mi, jako kdyby splachovaly jen přes den a v noci se splachujou močí
    • 27
  11. móóóóc hezký a pravdivý. Palec nahoru
    • 7
  12. Rozkojili jsme kozla?! :D:D:D:D:D Goldinka: Proč si to myslíš? Na komplexy bych se vykašlal
  13. 1) já bych dal fap off + destinace \" třeba fap off ústí\" (jelikož vím, jel bych stejně k ppčkovi úplně jinam než by strejda gougl řekl:D ) 2) moji rodiče totálně neznalí čehokoli by zadali odstranění filtru pevných částic
    • 12
  14. punkac

    Jak na tempomat – Fotodokumentace

    hele neblbni, já si to takhle narychlo udelal, když jsem testoval ten svůj unitempomat, potřeboval jsem zabrzdit, protože ze zastávky před trolejbusem vyběhli nějací lidé a tos měl vidět jak jsem sral magi, když tempomat přidal plyn, musel jsem chcípnout auto
  15. punkac

    Jak na tempomat – Fotodokumentace

    benžík: jelikož máš auto vyrobený téměř ve stejný den jako já, troufám si říct, že ti tempomat půjde dodělat a aktivovat s lucasem potřebuješ jen páčku pod volant, hlavní spínač nad kastlíkem pro imobilizer, kontakty na spojku a brzdu a je vymalováno, ale to jistě dobře víš
  16. jo, je léto, spousta novejch členek Mohlo by se zas hlasovat o něčem hezkém a nevážném
  17. mno, jestli je to takový žluto červeno modrý, tak to je docela vzácnost, jestli je to origo.... Nechal bych si to tam. Série \"Le Mans\" mrkni sem
    • 6
  18. s tímhle se tu asi někdo chlubit nebude
  19. punkac

    POI body

    toto se mi líbí, mapa pežoťáků říká tady někde v okruhu 5lm od obecního úřadu bydlí punkac , ale jestli by poi body byly opravdu neveřejné, nemám problém udat své telefoní číslo a pravou adresu
    • 34
  20. punkac

    Šablona pozvánky na zahradní party

    Něco ve stylu sex, drogy a rock\'n\'roll by se ti nelíbilo? :D:D:D Vítám Vás na zádušní mši mého mládí, do rakve kousek, do důchodu daleko Tak to pořádně roztočíme Ber to jako vtip, ale nedalo mi to.......
    • 8
  21. Hej Davide, ty si snad i dospěl a začínáš být opatrný :potlesk Mobil na aukru a v čechách mimo kamennej krám = nikdy více, pouze osobní předání a vyzkoušení. Jinak kupuju běžně na ebay a tam jsem nikdy neměl problém. Ani na americkym, anglickým, francouzským a hlavně německým
    • 42
  22. punkac

    POI body

    gronholm: jak je psáno, né každému se zavděčíš. Někdo holt všechny technický fíčury vyhledává, někdo je konzervativní a odmítá. Medvěd: Nemyslel jsem, aby někdo POI členů PC jezdil a zvonil u dveří. Mohlo by to být využitelné následovně. Někam jedeš. Ukáže se ti, že třeba já jsem poblíž. Řekneš si, máš čas, zavolám mu, pokuď mám číslo a třeba si někde na pumpě dáme kafe. Je to jen pro připomenutí, kdo kde je......
    • 34
  23. už je to tu asi po milijontý
  24. punkac

    POI body

    holt tě point of interest minuly, mě se třeba tahle technologie velmi zamlouvá. Není to o tom, že někdo konkrétně někde blízko tebe se pohybuje. Je to o tom, že ti navigace ukazuje na cestě, po které jedeš zajímavá místa (body zájmu), která si navolíš. Já mám rád různá turistická místa (hrady, zámky, jeskyně, vyhlídky a pak bankomaty ČSOB a wifi-free) Klidně si tam dám i body, kde se vyskytujou pežoťáci:super
    • 34
  25. punkac

    POI body

    jako má vedení klubu svoje vlákno, který nevidíme, mohli by mít řádní členové na takovéto blbinky také \"only vip vlákno\" mě by se to docela líbilo, hlasoval bych pro
    • 34
×
×
  • Vytvořit...