raspa: nemaž je ! nech je jako výstrahu...klidně je zaedituj, dej tam třeba : výstraha \"Neberte to vážně, ale když chcete tak jo\" .. jednou jsi je sem dal, tak si za nima (sakra) stůj
Jinak, ten pán (ten co radí) skončil u API SG/CD... já mám na oleji, kterej by tady pro 99,5% lidí byl nepřípustnej (ani by si ho tam totiž nenalili - už z principu), je to totiž MOGUL GX-FE 10W-40, API SL/CF, ACEA A3-02/B3-98 za neuvěřitelných 79,- Kč/lt.
Buď je ta kniha ještě z období normalizace, nebo pán nebude asi z nejrychlejších... protože i ten \"starej, nemožnej MOGUL\" je o dneska někde jinde.
Bych to tu nechal jako výstrahu dalším generacím